Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кофти сън с приятел  (Прочетена 752 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Октомври 16, 2012, 01:20:02 »

Здравейте!
    Мене ме знаете, и то отдавна, че съм ревльо и постоянно си прося внимание, та сега ще си призная без бой, че точно това целя.
    Сега шегата настрана, искам да разкажа за този кофти сън. Ето какъв е той:
    С едно от хлапетата, с което дружа, живеем заедно и сме ходили на пазар. Връщаме се у нас и аз оставям торбите с покупките и малкия ми приятел се мята отгоре ми с пяна на уста и започва да ми крещи: "Идиот! Говедо! Тестове ще ми пускаш! Как не те е срам!". А аз наистина бях пускал на малкия един тест, дето в нормалния случай би трябвало да се оплаче на най-близкия възрастен за съдържанието му - толкова неудобни бяха въпросите вътре. Аз започнах да се отбранявам от хлапето и извадих от джоба си един малък нож и го мушнах в хълбока. Детето изохка и вместо кръв, от него излезе един тъмен облак, който влезе в мене и аз започнах да се боря със себе си. Опитах се по същия начин да избия злата сила и от себе си, но ръката ми така се засили, че си разпрах корема от край до край. Съществото излезе и започна да се хили злобно: "Откачалка! Олигофрен! Идиот! Прецаках ли те? На, яж!" и аз умирам в кървища. Събуждам се аз и гледам - свит така, както бях точно в последните секунди на съня си, с ръка свита, сякаш държа нож. Бях много шашнат....
    Имам молба някой ако може да ми обясни какво да правя с този сън, защото ми е пределно ясно, че е предизвикан от лекарствата, които пия вече почти седма година. Вече ми се иска да знам какво мога да сторя, за да се отърва от психиатърката си и лекарствата й леко и безболезнено (за нея), защото вече ми е писнало от експерименти над мене, сякаш съм някаква мишка или морско свинче!
    Приятна вечер и всичко хубаво!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Октомври 16, 2012, 06:18:01 »

Първо, съня ти е предизвикан от твои страхове и чувство за вина..
    Второ хапчетата са ти оправдание!
    Трето не си малък и ако не искаш нещо, не го позволявай! Или те карат да пиеш хапчета пред очите на психиатрите или родителите?
    Защото така звучиш!

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #2 -: Октомври 16, 2012, 20:50:54 »

Тъжно, но факт - майка ми следи стриктно дали ги пия тия шибани отрови. Медицинска сестра е и се е консултирала по въпроса за контрола на приема на хапчета със сестрите от местната психиатрия, за което специално им благодаря, че ми го нахакаха така грозно. Скоро стават 7 (!) години, откак ги приемам тия отрови и чак вече на мене самия ми е чудно как още съм жив, като знам какво докарват на човек - суициди, самонаранявания, психози и ред други радости. Баща ми днеска като че ли изрази мисъл от рода на това да смени психиатъра, ама дано се консултира с някой, дето ги познава тия мастии обстойно, за да не се набутаме на някой чукундур, дето да успее да ме разсипе. Защото и сегашната ми психарка какво ли не би дала да убеди нашите да се съгласят да пия Риталин, ама тогава директно ще обезглавя докторицата и ще я насека на парчета. А после да ме вкарат където си искат. Обаче не получих кой знае колко конкретен отговор на въпроса си от първия ми пост. Призовавам да сте по-активни и да отговаряте конкретно, колкото и да звуча като партиен секретар или някой от съдниците на Нюрнбергския процес. Приятна вечер и успешен форумен експириънс!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #3 -: Октомври 16, 2012, 21:31:21 »

А екзорцизъм защо не пробват? Този черен мрак може и да е истина. И то доста зловеща. Спомени им, накарай ги това да опитат. Мрака от съня мисля че казва достатъчно. Имай вяра в себе си.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сън в съня
    Моите сънища
    AIA 7 3428 Последна<br />публикация Август 07, 2012, 10:49:41
    от deniyuli
    Сън ли е животът « 1 2 3 »
    Езотерика
    gorgon4e 44 2169 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 14:49:49
    от nia.boneva6
    Проблем с приятел(?)
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 8 810 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 14:03:19
    от Kissing You Good Night
    Верен помощник и приятел
    Природосъобразно хранене
    apostoloff 0 683 Последна<br />публикация Февруари 24, 2011, 12:23:12
    от apostoloff
    Сън от детството......
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 2 487 Последна<br />публикация Април 03, 2011, 10:09:16
    от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright