Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневник на балар-уж де:)  (Прочетена 1184 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #15 -: Октомври 22, 2012, 16:35:35 »

Тъй-тъй!!! гепят, кво да правят..не ми напомняй, че..ужас!
Активен
balar
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #16 -: Декември 19, 2012, 15:31:19 »

тва е от Нигер в Африка

* TENERE DESERT.jpeg (9.38 KB, 270x187 - видяно 179 пъти.)

* images3.jpeg (8.82 KB, 259x194 - видяно 181 пъти.)

* images12.jpeg (8.94 KB, 187x269 - видяно 174 пъти.)

* images2.jpeg (14.48 KB, 267x189 - видяно 174 пъти.)

* images8.jpeg (13.46 KB, 259x194 - видяно 178 пъти.)
    Активен
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Декември 21, 2012, 19:09:48 »

рисунките са от пустинята Тенере. В пътеводителите се среща като плато ама си е пустиня.  Смята се че са рисувани от същите които са драскали и из Тасили и из други места из Алжир и Нигер.  Усмивчица инъче един от тамошните народи е банмана или бамбара които са сродни с догоните от Мали. Усмивчица

п.п. не съм аз. незнам защо но ни забраниха да снимаме хора и затова я изкопах от една книга за да се види какви хора живеят по онези места
    Активен
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Февруари 02, 2013, 21:21:29 »

Усмивчица

* 6581_four_colorful_birds_on_a_branch_wallpaper_x.jpg (23.73 KB, 153x114 - видяно 173 пъти.)

* pasare-in-zbor.jpg (12.01 KB, 570x427 - видяно 166 пъти.)
    Активен
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Февруари 14, 2013, 22:27:21 »

Светът е странно място населен от странни същества. Стига човек да има уши да слуша и очи да гледа. Елементали? О има ги. Има ги и таласъми ,русалки, елфи и какви ли още не. Елфите на нашите деди са били известни като алпи и не са нещо чуждо а по-скоро общо. Като много други работи. Не съм виждал таласъм но съм го чувал. На сред планината по пълнолуние. В три сутринта се чуват звуци сякаш някой свири на кавал. Какво е това? Някой овчар...едва ли...като знам митовете мисълта е една...
    "Ай стига бе! Таласъми свирят на самодивското сборище! Хей Аристее горите са твои!"
    Несмея да мръдна. Нетрябва въобще да съм наоколо. Как смея!!!
    А сутринта къпините край потока, който всъщност е река Янтра малко по-нагоре от Етъра, са узрели и сладки. И в ума ми грейва мисъл като послание
    "Да ти е сладко,  ама незабравяй да оставиш и за животинките".
    Оглеждам се. На един клон на дървото над мен две птички ме наблюдават. Хвана ме срам, аз мога да си купя и от магазина, а те само тези храсти имат.
    Странна случка...
    Като магарето което седя на улицата в 10 вечерта като отивах на дискотека...и в три сутринта като се връщах от там. Ахой Хеката ти вардиш ли ме?
    Спомени които ме карат да не се чудя на сегашни случки. Но те самите ме очудват.
    Това е с мен но сигурен съм че не съм само аз. Различни събития предопределят пътя ни какъв ще е. И накъде. Закопах се в изучаване на митологии за да си обясня Тримертовия Човек, от ранното ми детство, някакъв рогат батко ревнящ че му крадът рибата от язовира(след като му изсекли дърветата), тем подобни глупости за които така и непопитах нормално ли е да вижда едно дете и да му говорят съвсем нормални работи.
    Неща които би казал и някой природозащитник. С малки разлики...Ако умре това дърво ще умра и аз...Аз съм длъжен да се грижа за тая риба а вие ми я ловите...скъсаш ли цвете-убиваш пчела...
    О, има природни сили...Стражи на Света, които го пазят и се грижат за него. В днешно време малцина ги виждат, защото незнаят какво да гледат. Но тях ги има. Всеки мит и всяка легенда си има основание и причина. И те не са просто развинтено въображение а факти. Факти които днешното общество отрича, защото така му е удобно. По-лесно е да отсечеш дърво или да убиеш елен за кеф.
    Активен
    еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 184

« Отговор #20 -: Февруари 14, 2013, 23:39:50 »

...Еех на Янтра и къпините в Стара Планина... от тези покрайнини съм... чак ми се прииска сега да съм там...

Красиви думи! Долавям магията и чета с удоволствие
    Активен

entire ocean in a drop
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Личен дневник на James « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    James 104 4381 Последна<br />публикация Януари 05, 2013, 17:34:26
    от Sunshine(sun)
    Модерирането на Toddo - дневник за похвали, критики, неправомерни действия.
    Лични дневници
    Toddo 1 648 Последна<br />публикация Октомври 14, 2012, 20:44:52
    от Eona Lightholder
    Дневник на MiMiT0
    Лични дневници
    MiMiT0 1 340 Последна<br />публикация Ноември 04, 2017, 17:44:57
    от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright