Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Моля за съвет и насока към духовно развитие  (Прочетена 591 пъти)
Ev0luti0n
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Октомври 10, 2012, 13:45:42 »

Здравейте приятели наскоро установих ,че съм индиго макар и късно по-добре от никога искам да ви помоля да ми дадете нещо което да ме образова в тази насока мога да правя разни странни неща необичайни за другите хората се плашат от това и ме отбягват откакто съм се родил до сега съм бил все сам и никога не съм имал истински приятел може би поради разликата в интелекта , а може би така е било писано в училище винаги бях слаб ученик никога не съм се справял добре с уроците , но за сметка на това мога да направя бърз и успешен план на бизнес мога да усетя какви чувства пробуждам в човека срещу мен и имам силно развита интоиция за неща който не са се случили като преди около 4 месеца например понеже не живея с истинския си баща а приятелят на майка патува по корабите и нямахме никакви пари , беше началото на февруари майка постоянно я чувах как казва какво ще правим и плачеше отидох при нея и и казах мамо не плачи имам много силно усещане ,че Пако ще се качи на корабите на 10-ти март случайност или не не знам но беше факт ,че му се обадиха на 7-ми март , а на 10 ти трябваше да е на кораба , имам куп подобни случки като тази хората ме приемат като странен и ненормален и много бих се радвал да се срещна с човек който може да разбере какво ми е да ми даде съвет и насока към духовно развитие , много бих се радвал , ако има кой да откликне на молбата ми!
И още нещо хора който не са наясно с нещата нека не ми губят времето макар ,че повечето не са наясно ,че не са наясно с нещата!

Поздрави!
Активен
izparitelq
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2012, 13:51:19 »

Здравейте приятели наскоро установих ,че съм индиго макар и късно по-добре от никога искам да ви помоля да ми дадете нещо което да ме образова в тази насока мога да правя разни странни неща необичайни за другите хората се плашат от това и ме отбягват откакто съм се родил до сега съм бил все сам и никога не съм имал истински приятел може би поради разликата в интелекта , а може би така е било писано в училище винаги бях слаб ученик никога не съм се справял добре с уроците , но за сметка на това мога да направя бърз и успешен план на бизнес мога да усетя какви чувства пробуждам в човека срещу мен и имам силно развита интоиция за неща който не са се случили като преди около 4 месеца например понеже не живея с истинския си баща а приятелят на майка патува по корабите и нямахме никакви пари , беше началото на февруари майка постоянно я чувах как казва какво ще правим и плачеше отидох при нея и и казах мамо не плачи имам много силно усещане ,че Пако ще се качи на корабите на 10-ти март случайност или не не знам но беше факт ,че му се обадиха на 7-ми март , а на 10 ти трябваше да е на кораба , имам куп подобни случки като тази хората ме приемат като странен и ненормален и много бих се радвал да се срещна с човек който може да разбере какво ми е да ми даде съвет и насока към духовно развитие , много бих се радвал , ако има кой да откликне на молбата ми!
И още нещо хора който не са наясно с нещата нека не ми губят времето макар ,че повечето не са наясно ,че не са наясно с нещата!

Поздрави!

Разгледай форума,необятен е
Съвет от мен,но ти май си го знаеш вече - следвай себе си и собствената си интуиция и никога не слушай другите хора,освен ако интуицията не ти казва другояче
Активен
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #2 -: Октомври 10, 2012, 14:19:55 »

Форума може да ти даде много и тайните са в теб , не ти трябва никои.Вече си на правия път , но този път има и разклонения и внимавай.
    Но както ти казва по-горе капитана , така е ....
    Минал съм през това което казваш ,частично и съм бил в много странни семейни обстановки.
    Заради това ,че не ме разбираха имах момент в които всички ме бяха изоставели и най близките ,родителите.
    Но не се предадох и сега съм по-уверен в себе-си а те не толкова.
    Вяра , тя е най ценна.
    Форума има много инфо чети..
    За училище аз бях доста слаб ученик но имах други незаменими качества които сега ми са по ценни от Училището.
    И сега знам защо то не ми бе интересно , понеже в идващото време няма да ми е нужно нищо от това което ме учиха.Малко хора могат да разберат казаното.
    Ако има нещо питай , във форума има много които могат да ти помогнат във всичко свързано с духовното.
    Ето ти индиго теми ,щом са ти интересни http://indigota.com/index.php?board=4.0

Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Октомври 10, 2012, 14:49:24 »

Когато се премениш ти самия,се променя и живота ти и всичко в него.
    Всеки неизменно страда когато загуби нещо старо което е обичал и към което се е привързал.
    Всеки се радва когато се освободи от нещо старо което го е задушавало досега...
    Процеса на очистване и промяна е тотален и много рядко остава по нещо от миналото ...
    Остават обикновено истинските неща или хора около нас...
    Темата е доста пространна...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #4 -: Октомври 10, 2012, 14:57:59 »

Сам ще стигнеш най - правилно до себе си!
    Другите не могат да те познават , така както душата ти те познава.
    Активен
    Vladimir87
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: София/Стара Загора
  • https://www.facebook.com/
    « Отговор #5 -: Октомври 20, 2012, 20:40:39 »

Не се притеснявай не си сам.Остави хората да си казват каквото искат тях просто ги е страх от неизвестното, от нещата които не разбират.Това което може би се случва с теб е това че при теб по често се проявява влизане на ума в алфа ниво и затова имаш тези усещания.Мога да те насоча към някои автори които говорят за контрол на събитията чрез мисъл.И как да го контролираш самото навлизане в това ниво.Това не е нищо лошо напротив точно обратното.Тук във форума ще намериш наистина много информация за децата индиго аз самия не знам още какво има защото съм тук от снощи Усмивчица .Важното е че си го намерил и тук хората ще ти помогнат със своите мнения.Точно за това е създаден този форум предполагам.И аз съм се чувствал сам не съм се разбирал почти с никого.Студент съм от доста време имал съм съквартиранти и приятели с които съм живял и не можех да си обясня защо не мога да се разбера с тях но с времето всичко започна да се изяснява. Ако администраторите ми позволят мога да постна няколко линка към видеота и сайт в който може да намериш още интересни неща.
    Активен
    Ashera
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

समुद्र की मालकिन

« Отговор #6 -: Октомври 21, 2012, 00:36:54 »

Здравей и добре дошъл. Както ти казаха и другите - следвай себе си. Ти вече имаш всички отговори, просто трябва да си ги припомниш. Чети, тук има много неща написани. Говори с тези, които ти се струват интересни и мислиш, че има какво да си кажете. Тая обмяна на опит и разсъждения може само да ти помогне, въпреки че само ти можеш да достигнеш до своята абсолютна истина, и именно за това не пренебрегвай вътрешния глас. Попаднал си на този форум - значи има защо. Относно другите хора, които се плашат и не разбират - вие сте на различни нива, в различни точки от пътя си и наистина, докато те не минат оттам, откъдето ти минаваш, няма да те разберат. Но ти не се притеснявай за това. Ти никога няма да бъдеш сам, има и други като теб, и, когато е най-подходящото време, ще ги срещнеш, сигурна съм. Намигване
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Името на един филм със скрити знаци моля за малко помощ?!
    Филми
    Emil 1 1096 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 21:34:34
    от meri666
    Не съм същия.Моля помогнете!
    Необичайни преживявания
    awake 9 1628 Последна<br />публикация Ноември 04, 2013, 15:02:29
    от Kissing You Good Night
    Моля ,помогнете
    Необичайни преживявания
    zlatkogbg 0 671 Последна<br />публикация Юли 23, 2012, 23:58:54
    от zlatkogbg
    МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ ОТКРИХ КОЙ Е ЗОДИАК НАЙ-ИЗВЕСТНИЯ СЕРИЕН УБИЙЦ!! « 1 2 3 »
    Любопитни факти
    Emil 38 2614 Последна<br />публикация Декември 28, 2012, 22:44:48
    от mddimi
    Моля за съвет
    Обща тематика
    Mitova 6 583 Последна<br />публикация Май 20, 2013, 20:14:11
    от kehoy_

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright