Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Big Brother  (Прочетена 839 пъти)
Morena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« -: Октомври 09, 2012, 23:39:59 »

Гледате ли шоуто? Ако, да, какво мислите изгонването на  Ирен и Влади снощи? Отношението на съквартирантите към тях беше ли правилно? Аз лично ги харесвам, надявах се да останат, особено накрая казаха много силни думи, но все пак не впечатлиха 70% от зрителите.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Октомври 10, 2012, 00:20:43 »

"Болестта на времето ни - луди водят слепи!'' -Шекспир
    Ако са VIP наистина никога няма да участват в такова безумие...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #2 -: Октомври 10, 2012, 01:00:52 »

"Болестта на времето ни - луди водят слепи!'' -Шекспир
    Ако са VIP наистина никога няма да участват в такова безумие...

Не гледам глупавите шоу програми, включително и това. Понякога обаче се случва така, че ми ги натрисат и нямам избор( не, че нямам ама гледам да съм учтива и да не обидя или нараня някой се съгласявам да ми ги натресат) Та в един от тези случаи, бях принудена да гледам пристигането на Памела и тогава имах възможността да се запозная с нашия „ВИП" брадър. От всичките „ВИП" персони разпознах само бати Къци Въпцаров, певицата Марияна (чиято фамилия никога не успявам да запомня) и главатаря на единият от отборите в „Аз обичам България", чието име също не мога да запомня. Не, че аз съм критерий за нещо си, ама все пак: Не трябва ли ВИП персоните да са най-малкото известни и запомнящи се личности?
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #3 -: Октомври 10, 2012, 01:38:17 »

Гледате ли шоуто? Ако, да, какво мислите изгонването на  Ирен и Влади снощи? Отношението на съквартирантите към тях беше ли правилно? Аз лично ги харесвам, надявах се да останат, особено накрая казаха много силни думи, но все пак не впечатлиха 70% от зрителите.

За Влади си мисля, че ако дойде да ми пръцка в къщата, и аз ще го изгоня. Иначе ще ме впечатли, особено когато ми подхвърля възвишени изрази като "имам какво да кажа" след като ме е прекъсвал на всяко изречение с идеята да ми говори за душата ми (сякаш аз не знам за нея) и капризите на ума ми Усмивчица

Ирен е много отворена към другите, виждам я че не й липсва навика често да размахва с пръст, имайки Влади за неин идол и закрилник. Ала се предполага, че в това шоу следва да участват независими хора, а не подвластни на чуждите мнения.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #4 -: Октомври 10, 2012, 02:35:57 »

Ми идеята на шоуто се е изкривила. Това е Вип Брадър все пак, а Вип, означава вери импортант пърсант- много важна личност. Кои са важни в случая и с какво? В този сезон, където явно си признават, че зависи от продуцентите кой да поканят, се канят най-коментираните личности и хора на нова ТВ..

Това не е Вип(то кога е било де), а е пародия на хора търсещи изява, та дори и Влади, дето парадира с духовност, това му бе най-голямата грешка!

Седеше и пърдеше и показваше, че не приема критики, както претендира за разбиране на такива, а обвинява другите, че не са отворени да го приемат такъв какъвто е! По тази негова логика, хората трябва и да се съобразяват да ги псува на майка, да им казва да си гледат работата, да ги обижда и нарича "лайно, смешни(дори майка си и баща си)" И това да се оправдава понеже бил Божи човек и го било яд, че другите хора са слепи! Той беше с възприемането, че е истински и следователно другите трябва да го приемат такъв, а когато другите реагират така, той спореше с тях и им вкарваше религиозните си философии!

Извинявай Морена... ама аз "познавам" Влади от преди влизането му в къщата и ми стана ептен ясен и след! Даже с баща ми още се чудим дали е такъв отворко да се държи така и да обижда, когато няма камери и охрана..

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 56

« Отговор #5 -: Октомври 10, 2012, 21:55:47 »

Кои са Ирен и Влади?
    Активен
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Октомври 13, 2012, 14:16:51 »

Изпитвам срам, когато ги гледам. Не знам, как не ги е срам да участват в това...
    Видях, че и Къци участва... Та ме беше срам да гледам и неговото шоу. Май "такси" се казваше.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Октомври 23, 2012, 20:42:50 »

Биг брадър  е нещо повече от шоу,но не знам колко човека се досещат за това.
    Има една сграда хора някъде по света които внимателно анализират всичко това.
    И не след дълго се изгражда и стратегия и тактика против нашите интереси като нация.
    А Биг брадър си е едно недоразумение от началото до края.
    Защото всеки поставен там е като лабораторен плъх до края.
    Има лабиринт с унизителни или извратени условия има си и морков за финалиста - парична награда.
    Един достоен човек никога няма да стъпи там.
    Или ако се случи...ами то няма да има шоу.
    Ако участниците следват духовни критерии и правила за чест -просто няма да има шоу.
    Да не говорим че липсва опцията да докопаш за шията гласът на Биг брадър или по скоро тези които
    измислят правилата.
    По подразбиране тези вътре са манипулирани жертви.
    Затова и не го гледам -това е унизително за човешкия дух и достойнство.
    Имам си по интересни занимания и друго за гледане.
    Бих добавил че това е и по недостойно дори и от арената в Колизеума.
    Тогава поне гладиаторите са  умирали с чест в бой,макар и като роби,макар и за удоволствието на тълпата.
    Бих го нарекъл Колизеума на човешките дух и достойнство.
    « Последна редакция: Октомври 23, 2012, 20:56:38 от Странник » Активен

izparitelq
    Гост
    « Отговор #8 -: Октомври 23, 2012, 21:07:17 »

Точно защото е нещо повече от шоу ми е интересно

Има една сграда хора някъде по света които внимателно анализират всичко това.
    И не след дълго се изгражда и стратегия и тактика против нашите интереси като нация.

Без да ти държа сметка,не беше ли доскоро настроен по съвсем друг начин,в темата за аерозолите,ако не се лъжа

Един достоен човек никога няма да стъпи там.
    Или ако се случи...ами то няма да има шоу.
    Ако участниците следват духовни критерии и правила за чест -просто няма да има шоу.

Не съм изпуснал епизод от началото и със сигурност виждам достойни хора,и то не за сметка на шоуто
    Но пък си прав,че няма да има шоу ако не ги правят на мишки в лабиринт,или както се изразява сам един от участниците 'на маймуни на напраиха'  Ухилен

Мисля,че е повече поучително,отколкото унизително,стига човек да може разбира се да погледне над окото на биг брадър

Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #9 -: Октомври 24, 2012, 17:06:53 »

Трудно ще седна, да гледам тв, още повече брадъра, ама по някога няма как, все пак съобразявам се и с други.
    Единственият човек който ми направи приятно впечатление през двата пъти в които гледах "шоуто" е Кристина Патрашкова - единственият осъзнат но все пак човек, който изобщо съм виждал в подобен тип "шоу".
    Силно се зачудих как изобщо е попаднала на такова място.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Elea
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 24, 2012, 22:20:54 »

Предишните предавания на Биг Брадър  ги гледах наистина с интерес , когато участваха обикновени хора от народа. Въпреки , че и тогава много се манипулираше от сценаристите и представяха нещата доста изкривено. И все пак ми беше интересно да анализирам участниците и да им правя психо-профили , чисто с изследователска цел.
        Сегашното предаване според мен е изцяло по сценарий и всеки играе някаква роля. Тези "звезди" знаем ,че предварително взимат доста пари за участието си там и разбира се , че ще правят и играят ролите , които са им определени.
          Въпреки това аз пак си правя някакви анализи на участниците и при двама от тях ми направи впечатление по нещо - Кристина Патрашкова и Николай - сървайвъра. Кристина е един от най-големите критици в България. Като типичен представител на зодия рак , критиката й тече по вените. Хора като нея / и като мен , също зодия рак / много обичат да критикуват другите , но също така много трудно приемат критика насочена към тях. В предишните предавания тя често беше канена в студиото да критикува . Сега мисля , че в годината на "големия преход" и времето в което всеки малко или много е подложен на голяма трансформация , смятам , че това едно от най-важните неща с които Кристина трябва да се справи с цел нейното израстване. Дори мисля , че съвсем съзнателно тя е избрала да се подложи на това , ако наистина съзнава проблема си. Точно в такъв вид предаване тя ще бъде подложена на най-жестоки критики и от медиите и от народа.
    Относно Николай , когато излезе той каза някои неща , които ми направиха силно впечатление. Явно той много добре осъзнава урока , който е научил вътре. В студиото Ники Кънчев го попита дали съжалява , че е бил вътре , а той отговори горе-долу така " Не ми беше приятен престоя , но научих един урок. При нормални условия , в реална обстановка извън къщата , когато някой човек не ми е приятен , аз просто не комуникирам с него и се оттеглям , тук обаче нямаше къде да избягам и се научих да ги приемам."
    « Последна редакция: Октомври 24, 2012, 22:47:23 от v.stankeva » Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #11 -: Октомври 25, 2012, 22:55:31 »

Не знаех това за Патрашкова, явно имам вътрешен пътеводител, усет за водата Усмивчица. На мен пък ми се наби на очи че е доста съобразителна жена, не държи да критикува или поне не открито. Не зная в последно време как се изявява, то ще се чуе де.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #12 -: Октомври 26, 2012, 00:48:37 »

В началото вип-а започна добре, но после се о.раха, то не бяха скандали със Ст. Д., рев, припадъци, сополи, лицемерие и тъпи шеги. Черешката на шоуто са тризначките? Какъв вип са те? Те дори не могат да говорят, ако няма субс, изобщо не мога да схвана какво казват, то един папагал има по-ясна реч от тези вип-ки. Разбира се Златка ще продължи да си реве докато не я изгонят, някаква тактика ли е, но вече дразни много. Това момиче е в двете крайности- или реве, или крещи и заплашва с бой. Няма да е зле да се намеси психолог в случая на Златка.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Октомври 26, 2012, 03:45:57 »

Гледайки анимационния герой Уили -койота с малкия ми син
    се хващам че и аз се смея...взех да се замислям над какво се
    смея.
    Ами че този анимационен образ горкия е преживял две световни войни
    на гърба си по силата на всичките серии в които е главен герой заедно с
    бегача.
    Е как пък горкия койот един път не му се размина...?
    И на кое се смея наистина...?
    Кое ме кара да гледам другата серия и пак да се смея...?
    Но той поне е измислен анимационен герой...
    А тук говорим за реални хора,живи човешки същества.
    Над какво се смеем наистина?
    И кой се смее в нас в крайна сметка?
    Схемата е същата.
    Активен

equilibro
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #14 -: Октомври 26, 2012, 14:39:42 »

Чиста загуба на време за мен. Има далеч по-интересни , образователни и забавни рубрики и предавания от тази глупост.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Someting ultra big is coming !! « 1 2 3 »
    Великият преход
    iti2 35 2155 Последна<br />публикация Ноември 22, 2012, 12:15:08
    от Дом

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright