Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Енергийни картини които сте виждали  (Прочетена 7552 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юни 15, 2009, 00:43:29 »

Коя енергийна картина ви е направила най-голямо впечатление от тези картини, които сте виждали в черното пространство (чидакаша). Забелязали ли сте кога се появяват най-често без да сте се опитвали да ги предизвикате.

Аз лично най-много съм се възхищавал на една, която я наблюдавах с голям интерес защото беше нереално, картината беше следната: Как да го обясня, трудно ми е беше като платно, върху което бяха изображени символи подобни ирогрифите и многобройните фигури, които сме наблюдавали по полюните, за които се твърди, че са дело на извънземно. Това което най-много ми беше направило впечетление на тази картина е, че картината се движеше вълнообразно по средата, все едно беше море. Беше много уникално красиво, затова ми е любима Усмивчица

Сега сте вие Плезещ се
    « Последна редакция: Октомври 22, 2009, 16:45:39 от delfin » Активен

giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Юни 15, 2009, 01:22:29 »

А аз веднъж видях силует,доста неясен.по-скоро беше като рисунка на дете. Но това ме изплаши толкова много,че сърцето ми направо ме "ритна". Често се питам какво беше това и защо се изплаших толкова много. Хммм
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Omnia ab Uno

« Отговор #2 -: Юни 16, 2009, 05:47:37 »

За любимата ще разкажа друг път.
    Сега искам да споделя за едно -по скоро преживяване защото си беше озвучено.  Хммм

Докато си затворя очите и се озовах сред някакви планети, беше ужасяващо реално, цветно и триизмерно. Нося се аз наблюдавм ги и се опитвам да разпозная Земята в една от тях -една такава синичка с бели вихри по повърхността.
    Лежа си аз и не смея да отворя очи за да не прекъсна прожекцията и в един момент "забелязвам" черна огромна кубична маса съвсем близо до мен (ако мога така да се изразя), от чиято вътрешност пулсира бяла светлина. Докато оглеждам любопитно странния обект от него се разнесе разтърсваща басова вибрация, от която планетите потрепераха. Имах чувството, че оглушах, направо седнах в леглото с широко отворени очи. Това изобщо не помогна на бученето в ушите ми.  Шокиран Ухилен
    Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    Antoan
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #3 -: Юни 24, 2009, 10:09:29 »

Това , което си преживяла според мен е несъзнателно пътуване в ШСС.
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Omnia ab Uno

« Отговор #4 -: Юни 25, 2009, 01:47:25 »

Незнам от кое да се притеснявам повече, от това, че е несъзнателно или от ШСС -каквото и да е това...
    а някой знае ли какво е това?
    Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    delfin
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 30, 2009, 16:04:10 »

Една снимка на нещо, нито живо, нито мъртво - "нежить"

http://forum.anastasia.ru/topic_23294.html

Ето я снимката, където е пусната в оригинал

http://fotki.yandex.ru/users/larchevmsk/view/1369/
    « Последна редакция: Юли 30, 2009, 16:06:44 от delfin » Активен
    indigo_war
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #6 -: Септември 07, 2009, 22:24:26 »

Аз например съм виждал енергийно сияние -енергия под такава форма ,която не прилича на човек или животно и се движеше вълнообразно постълбите на една костница ,докато не потъна в самите стълби ! Спуууки ,това наистина ме стресна да си призная ,но и ми даде отговори на  доста въпроси!
    Активен
    eshavt
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #7 -: Октомври 22, 2009, 16:44:12 »

При мен беше много странно, като започнах да виждам символите на Рейки и Сейким, без да зная за тях и че изобщо съществува такава енергия. Беше ми странно и си мислех, че си въобразявам някекви си неща, но след много години получих точен отговор за всичко Усмивчица
    « Последна редакция: Октомври 22, 2009, 16:46:47 от delfin » Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #8 -: Октомври 22, 2009, 16:48:12 »

Според мен точни отговори на всичко - няма. Има просто отговори за дадения момент, после идват нови въпроси, нови отговори и така е постоянно в развитието ни в Безкрая.
    Активен
    LaMariposa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Град: Търговище
  • Пеперудите се нуждаят от любов!

« Отговор #9 -: Януари 28, 2010, 14:13:22 »

Тези неща са страшни, бе хора, аз и без това не мога да спя  Мисли Шокиран
    Активен

ЩАСТИЕТО Е ЛЮБОВ! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ!
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• dean.radnev
    « Отговор #10 -: Януари 28, 2010, 14:17:37 »

Тези неща са страшни, бе хора, аз и без това не мога да спя  Мисли Шокиран

На мен това ми помага да заспя, защото по този начин изолирам мислите си и докато ги наблюдавам се унасям 
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 22, 2010, 00:03:02 »

Аз нямам любима. Всичките са някакви геометрични фигури, разноцветни, на черен фон (виждат се в полутъмна стая, веднага след като мигнеш, и като опиташ да гледаш право към някоя фигура, се измества на някъде). Иначе разни светли кръгове, триъгълници, такива работи... по-рядко някакви странни лица... ама рядко.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Ноември 21, 2010, 21:19:52 »

Днес ми се привидяха жълти петна, светещи, из стаята Ухилен Не знам какво е, ама беше странно Ухилен
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Ноември 21, 2010, 23:43:09 »

Мен вчера, после и сини по трeвата. Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #14 -: Ноември 24, 2010, 00:10:37 »

Повечето от последните коментари по темата бяха преместени в нова тема : "Многобройни движещи се светли точици в празното пространство "
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright