Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: С какво биха били полезни индиго и кристалните  (Прочетена 1953 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #15 -: Ноември 28, 2012, 12:19:02 »

В общуването си с такива хора (защото някои вече не са деца..), ще усетиш отваряне на една мозъчна вълна, горе-долу усещането е за цунами Усмивчица ще разбъркат всичките ти наложени модели до там, че да почнеш да се чудиш ти -ти ли си или каде си въобще Усмивчица
    Моя отговор е Те отварят мозъка ти за вибрационната честота, което не винаги е приятен процес, но и много зависииииии дали ще поемеш това, което ти се дава или ще се затвориш, като охлюв в себе си и от страх ще си останеш на дъното на океана Усмивчица
    А всеки възприел човек е много важен, както казва Сънито.
    Сънито те следи и казва ,че е съгласен , дори и да не трябва да дърдори толкова ...
    И да много точно го казваш супер ...
    Просто Сънито ( харесва ми ) днес е в хубаво настроение с много мисли за споделяне ... Аплодисменти
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #16 -: Ноември 28, 2012, 12:22:43 »

Сънито ми допада много, сякаж по-точно те описва, поне за мен Усмивчица
    Иначе - Дааа права съм  Прегръдка Ухилен и все пак да не парадираме с това  Веселяк
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright