Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Има ли още някой като мен който не е спал последните 24 часа и се чувства добре?  (Прочетена 542 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Октомври 03, 2012, 01:52:59 »

От 26 часа вече не съм мигнала, но сякаж нямам и нужда, отворих темата, защото научих за още един човек, който не е спал в същия диапазон и то от вчера!!!!
На какво може да се дължи и ако не е съвпадение какво е !??
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 03, 2012, 02:22:38 »

Ами може и да е протекция , зашото аз пък разбрах ,че освен мене и други са имали кощмари и тежки сънища.

Заподозрях тази работа със сирените , които освен в бг бяха и в Холандия , ама при нас си е нормално всеки първи понеделник от месеца.

После Додко ми пусна още един текст .

http://www.svoizbor.com/2012/10/wide-eyes-shut/

Другото също свалят инфо ,че от вчера 1ви , още по мощна вълна е люшнала. За мен люшка от пъноунието , аз се належах и стабилизирах , сега ми е екстра , ама си е мощно в сравнение с дребо си изоставам , трябва хубаво да се мобилизираме да яхнем и тая вълна.

Ари енджой ако ти е кеф , гледай да балансираш ,че да не се измориш от веднъж.

незнам колко ясно се изказах ,че днеска направих не само енергийно чистене и ми се затварят очите.

Гуш от мен и Лека народе  Сърце

Ние не спахме през уикенда , заради пъпките на дребо или незнам

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #2 -: Октомври 03, 2012, 07:36:28 »

И аз изобщо не мигнах цяла една нощ около пълнолунието.
Другите 2 нощи спах малко, около 3-4 часа, като изобщо не ми се спеше, усещах как енергията се усилва, буквално се виждат и се усещат тия вълни. А дъщеря ми започна да се буди към 5 часа, казва наспах се...Усмивчица което преди беше изключено.
Не се чувствам изморена, никой от нас не се чувства изморен, няма го и нервното напрежение, което преди усещах - сега определено е по-хармонично и балансирано.

Забелязвам, че самото качество на съня при мене е различно от преди - някакси по-леко и спокойно, трудно се описва с думи. Усмивчица
Активен
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #3 -: Октомври 03, 2012, 08:41:28 »

А при мен е обратното, не ми достига съня и в повечето време ми се спи . Отделно и една вътрешна топлина ме изгаря ... Вчера се събудих с главоболие и така си отиде целия ден, а днес започва с виене на свят! Ще видя как ще завърши. Въпреки всички тези неразположения се чувствам спокойна и си мисля, че всичко е такова каквото трябва да е  .
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #4 -: Октомври 03, 2012, 08:45:53 »

Легнах да поспя все пак, от 02:27 до 07:40 , след което закусих с брясно набрани орехи ОТ ЗЕМЯТА  Ухилен много добре ми дойдоха.
Активен
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #5 -: Октомври 03, 2012, 09:34:18 »

спя кратко или се събуждам през ноща. това е през последните 2 седмици. от вчера започнах да чувствам умората... ама и вчера имах интензивна работа в духовния план. и физическия веднага след това. май ми дойде множко.

това в етера се опитвам още да го наместя и осмисля. поне си получих потвърждението - много облачета сърчица, че да не си мисля, че е само фантазия. сега ще си го намистам по системите.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как да се преродим в свят, в който има само щастие, без гадни емоции и болка? « 1 2 »
    Духовни учения
    abraksos 19 1637 Последна<br />публикация Септември 12, 2011, 22:08:35
    от Alida
    Има ли някой от Стара Загора?
    Анкети
    mira123 3 1245 Последна<br />публикация Юли 16, 2011, 21:54:32
    от popi
    Някой да има обяснение за това ? « 1 2 »
    Снимки
    Soul 15 1325 Последна<br />публикация Април 11, 2012, 17:20:43
    от Ariam
    Има ли някой от Костенец
    Обща тематика
    ludiqWE 0 464 Последна<br />публикация Февруари 14, 2013, 00:36:38
    от ludiqWE
    Дневникът на ''някой като мен''
    Лични дневници
    Felonious 10 957 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 00:28:49
    от Felonious

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright