Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Помощ, имам болка!  (Прочетена 883 пъти)
DimitarRadkov
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Октомври 01, 2012, 22:33:41 »

здравейте, имам проблем и бих искал помоща ви.Трениран Таекуон-до и от 1 седмица имам болки в горния десен крак от дясно на тестиса.Бих искал да знам дали това е скъсано сухожилие или нещо друго,и как да го оправя?Благодаря предварително
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 23:52:38 от Administrator » Активен
Финист
Финист
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #1 -: Октомври 01, 2012, 23:13:41 »

1. питай тренера
2. отиди на лекар-хирург
3. питай в dao.bg (едно време там си имаше цял раздел за спортни травми)

конкретно по темата: вероятно си разтегнал мускул, но от информацияата която си дал не може да се каже нищо по-точно - в тази област има доста неща които могат да се скъсат - от "родилни мускули"(което за мъжете не се отразява никак - аз съм скъсал и двата) до увреждане на някой канал, вена или артерия дори, или прищипване на нерв, стягане на мускул, разтягане на мускул, какво ли не... дали ще е тежко или леко е май въпрос на късмет, а при спортните травми въвншният вид често лъже - след една дребта синка, моят тренер по карате ме дигна и право в пирогов, където ме информираха, че съм късметлия и че трябва да черпя тренера с много ракия за реакция, иначе съм щял да получи не знам си какви усложнения, от които щели да ме режат... дори не ме болеше особено, но се оказа че тренера като по-млад са го били рязали от подобно, така че знаеше...
но тук наистина огромно значение има треньорът да си разбира от работата, а и да му се доверяват трениращите и да го държат в известност за всичко което се случва в доджото.

така че, какво чакаш? тичай на лекар!
след цяла седмица болки това би било доста мъдро решение.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
аз имам 1 оплакване « 1 2 3 4 5 »
Съобщения / Предложения и оплаквания
giti 71 5363 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:24:52
от Administrator
имам въпрос(и)
Въпроси и отговори
Pippi 6 1662 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 21:29:57
от zaharisa
Как да се преродим в свят, в който има само щастие, без гадни емоции и болка? « 1 2 »
Духовни учения
abraksos 19 1637 Последна<br />публикация Септември 12, 2011, 22:08:35
от Alida
Наско - разтърсващата болка на едно дете!
Обща тематика
Ariam 0 475 Последна<br />публикация Май 22, 2012, 21:31:33
от Ariam
Адска болка в гърлото, като душене.
Здрав дух здраво тяло
Sita 8 2729 Последна<br />публикация Януари 10, 2013, 01:08:35
от мушу

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright