Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Усещане за излизане над тялото.  (Прочетена 2492 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Септември 28, 2012, 02:14:45 »

Втасахме я!Който може да ми каже какво ми е ..ще съм му много признателна.Лягам си аз и цялата вибрирам, по едно време както си лежа и тялото ми почва да се отделя..в смисъл едното от другото, не мога да го спра, дори и сега продължава, какво се е случило, защо така ми се получава, аз не искам да излизам от тялото си, дори в момента все еднооо...съм в две ..нз и аз как да го обясня.Помогнете!
Активен
utro
Неактивен Неактивен

Публикации: 711

« Отговор #1 -: Септември 28, 2012, 08:40:46 »

От дългото повтаряне на "мантрата" е:

Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=5344.msg72722;topicseen#msg72722#ixzz27jxG59rJ

http://indigota.com/index.php?topic=5344.msg72722;topicseen#msg72722
И на майтап и на сериозно....както искаш приемай!
Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #2 -: Септември 28, 2012, 08:54:24 »

Втасахме я!Който може да ми каже какво ми е ..ще съм му много признателна.Лягам си аз и цялата вибрирам, по едно време както си лежа и тялото ми почва да се отделя..в смисъл едното от другото, не мога да го спра, дори и сега продължава, какво се е случило, защо така ми се получава, аз не искам да излизам от тялото си, дори в момента все еднооо...съм в две ..нз и аз как да го обясня.Помогнете!
    И аз съм така от известно време , сеедно те тресе нещо но нищо не се тресе.
    По някога кога легна ми се случва , друг път през деня , но зависи и от някои неща ,мисли и желания.
    Не знам , какво е но знам ,че е реално и не е само на мен а на много хора.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #3 -: Септември 28, 2012, 09:00:25 »

От дългото повтаряне на "мантрата" е:

Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов, мъдрост, себеотрицание - Христовото съзнание!Вяра, надежда, любов

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=5344.msg72722;topicseen#msg72722#ixzz27jxG59rJ

http://indigota.com/index.php?topic=5344.msg72722;topicseen#msg72722
    И на майтап и на сериозно....както искаш приемай!
    Помислих си го пък ако щеш ми вярвай
    И аз съм така от известно време , сеедно те тресе нещо но нищо не се тресе.
    По някога кога легна ми се случва , друг път през деня , но зависи и от някои неща ,мисли и желания.
    Не знам , какво е но знам ,че е реално и не е само на мен а на много хора.

Незнам Съни, колко често ти се случва, но на мен за пръв път ми се случва такова нещо.В напълно будно състояние, и то движейки се да се отделяш от тялото си...изпаднах в шок!Тва ,ръцете ми усещах как плуват над ръцете ми..добре, че полегнах и заспах после, та нищо не помня..
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 28, 2012, 13:13:49 »

Направих нова темичка Ари , защото мисля ,че е интересно и важно . Имаме тема за излизане от тялото , но тя е повече за астралните пътувания и е нешо по различно.

Та ще се опитам да го обесня по няколко начина ,защото и аз първите пъти си бях изкарала акъла.

Поради издигането над ниските нива на вчерашния конфликт и директно наливане на енергия и свтлинен код в изписаните гадости , Ари стана проводник и то на голямо количество . При такова провеждане се разработват горните чакри доста интензивно, а те са и над нашето тяло , нашите енергийни тела са по големи от физическите ни и от там усещането за концентриране нагоре.
    Тази енергия трябва да се балансира , т.е да се проведе процес заземяване. Това става по много начини , имаме голяма тема. Но принципно може да се усети и като провеждане енергията надолу по гръбначния стълб минава още по надолу до центъра на земята , връща се нагоре в сърдечната чакра разпределя се из цялото тяо и се излъчва и за другите Жизнената енергия.

В христянството това се нарича осенение от светия Дух , проявява се с видения, послания , лечение, сънища и тнт

В древни времена - шамани,друиди и други енергийни работници са използвали помощни материали - най- вече дроги , за досстигане на такова състояние. Ама резултата е 1 /100000:)Усмивчица незнам в цифри , но минимален в сравнение с това ,което се дава в днешни времена и интензитета на енергията.

В един подобен на нашият форум , много се говори за енергията Махатма , това пак е същото с други думи.

Да си се опил от Божествената Любов , пак е нещо подобно описвано от светии и аскети.

Обикновено след такова преживяване ,следва важно послание за нас си , т.е ти си приел и като асимилираш енегията ,тя ще се подреди и ти ще си я преведеш по един или друг начин.

Та с 2 думи няма нищо страшно  Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко Щастливко
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #5 -: Септември 28, 2012, 14:03:57 »

Цитат
    Тази енергия трябва да се балансира , т.е да се проведе процес заземяване. Това става по много начини , имаме голяма тема. Но принципно може да се усети и като провеждане енергията надолу по гръбначния стълб минава още по надолу до центъра на земята , връща се нагоре в сърдечната чакра разпределя се из цялото тяо и се излъчва и за другите Жизнената енергия.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=6329.msg72751;topicseen#ixzz27lF3uwL7

проявява се с видения, послания , лечение, сънища и тнт

т.е ти си приел и като асимилираш енегията ,тя ще се подреди и ти ще си я преведеш по един или друг начин.

И после не си могла да го опишеш с думи !!! Чушки! Точно така си е. И макар, че от скоро се уча да се фокусирам над това "заземяване", забелязах, че енергийният поток отгоре се разшири. Ако преди го виждах горе-долу широк като главата и раменете ми, сега просто цялата ме обхваща. Ако разперя ръце, до лактите стига Усмивчица))

Ама "с превода куцам още"
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Септември 28, 2012, 14:42:11 »

Да, разширява се "отворът" Усмивчица , то е като захранването на бебенцата Усмивчица ама и сега мама и тате са сготвили силничка храна за бърз разтеж и силно бебе . Само да не си злояд  Веселяк Веселяк Веселяк

(Чушки !!!! Чушкопоклонничка ?!? Усмивчица))))))))))))

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #7 -: Септември 28, 2012, 15:06:58 »

На мен ми се случва по някога , усещането е все едно се тресе нещо , се едно ще полетиш.
    За мен това е част от едно обучение което е извън пределите на човешкото разбиране.
    Случвало ми се е докато седя или лежа и дори съм си мислил , че има земетресение.
    То ще се засилва и не трябва да се плашим , така мисля.Не е при всички.
    Но промяната в храната помага за този процес да е по-лек и не е толкова стряскащо.

Активен

utro
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Септември 28, 2012, 15:50:52 »

Не знам дали има връзка,но е в тоя контекст.
    Многократно ми се случва по време на сън да искам и да не мога да се събудя.
    Все едно не мога да се почувствам (да помръдна),или се чувствам тежка.
    Изпитах паника и страх и това още повече затрудняваше събуждането.
    Събуждах се с много рязко вдишване и силна болка (чувство на тежест) в слънчевият сплит (все едно от удар в стомаха) и преминаване (като ток) през цялото тяло.
    Усещането е ужасно и не знам какво е,нито намирам идея как да го опиша..
    « Последна редакция: Септември 28, 2012, 16:42:55 от utro » Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #9 -: Септември 28, 2012, 18:04:22 »

Изпитах паника и страх и това още повече затрудняваше събуждането.
    Събуждах се с много рязко вдишване и силна болка (чувство на тежест) в слънчевият сплит (все едно от удар в стомаха) и преминаване (като ток) през цялото тяло.
    Усещането е ужасно и не знам какво е,нито намирам идея как да го опиша..
    Нищо страшно и плашещо, споко!
    Да, има общо с темата. По време на сън, всички излизаме от тялото.
    Душата си прави пътешествия и това, което на теб ти се случва е един вид самоконтрол. Сигурно си чувала за хора, които са починали в съня си без да са били болни и прочие. Е те тези хора точно са имали липсата на този самоконтрол, който ти имаш. Някакси усещаш, че душата ти се е отплеснала в пътуване и е отишла доста далеч, с което рискува да не може да се върне обратно. Затова и после чувството, което описваш е доста смазващо и неприятно. Налагайки си сама да се събудиш, светкавично си върнала душата си обратно и това няма как да не се отрази на физическо равнище.
    Активен
    utro
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Септември 28, 2012, 18:26:42 »

Благодаря за подробния ответ.
    Определено съм чела за описаното от тебе,но доколкото знам всеки е свързан с много здрава нишка и няма опасност да не се върне..
    А колкото до самоконтрол не съм се интересувала и полагала усилия никога по този въпрос и не знам как се добива такъв опит...Чак ме заинтригува...
    Други ми писаха,че това е осъзнато сънуване....за едно и също ли иде реч? Съвсем се обърках..
    Активен

Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #11 -: Септември 28, 2012, 19:10:20 »

Благодаря за подробния ответ.
    Определено съм чела за описаното от тебе,но доколкото знам всеки е свързан с много здрава нишка и няма опасност да не се върне..
    А колкото до самоконтрол не съм се интересувала и полагала усилия никога по този въпрос и не знам как се добива такъв опит...Чак ме заинтригува...
    Други ми писаха,че това е осъзнато сънуване....за едно и също ли иде реч? Съвсем се обърках..
    Няма защо.
    Да, писала съм за нишката, сигурно това си чела.
    Самоконтрола не е нещо придобито сега. То си е нещо, като... ммм.. как да кажа... Защитен механизъм в запаса от знания, скрити в подсъзнанието... Нещо, като торба (товар), който носим винаги със себе си, с автоматични знания-проявяващи се, като реакции, които са натрупани с многото прераждания-опитности от други животи. Освен това, душата не забравя никога. Само в будно състояние сме малко с дименсия на паметта....
    Темата за осъзнатото сънуване е мн. обширна и пъстра, че да я дискутираме тук... Но да, в даден момент сънят ти става осъзнат. Иначе как ще си налагаш да се събудиш, ако не осъзнаваш, че сънуваш?! Логично...
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #12 -: Септември 28, 2012, 19:29:47 »

Здравейте.
    Към чушкопоклонничката
    Необяснимото безконтролно втрисане се получава при смяна на вибрациите(нагоре и надолу).
    Другото ти притеснение е притеснително и от теб зависи да го оправиш.Пътя ни е единение, т.е. не излизане от тялото а събиране 3 в 1.
    Както и преди писах занимаването с енергийни практики в последните времена е вредно,както и ползването на мантри,молитви и подобни на тях.
    Между осъзнати сънища и вършене на енергийна работа има разлика,и чувството трябва да е че сте целите,ако не сте не се занимавайте за да не пострадате.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Old_Soul
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #13 -: Септември 28, 2012, 23:30:22 »

При мене се е случвало отдавна и само когато се налага да посетя двете нули.

А чувството за удар в стомаха ми се е получавало на два пъти нощем - първия път когато беше земетресението в Перник и затова го свързвам с някоя конспирация от сорта на HAARP.
    Обикновено един два дни преди силно земетресение получавам мигрена и си знам, че някъде ще стане силно земетресение, но не знам в коя част на света, а при пернишкото нямаше предупредителни знаци
    Активен
    sweetdreams
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #14 -: Октомври 16, 2012, 23:06:34 »

Извинявам се за натрапването, но имам един въпрос, който бих искала да ви задам, тъй като нямам много информация и познания в тази област Усмивчица Та, наскоро си спомних, че когато бях малка, почти всеки път преди да се събудя имах чувството, че падам върху леглото си с бясна скорост и когато разстоянието станеше по-малко плавно се спусках в него. Не изпитвах гадно чувство, но нигога не смеех да си отворя очите, преди напълно да се приземя. Не че ме е било страх, просто някак вътрешно знаех, че трябва да изчакам. Когато го споделих с една приятелка, тя каза, че може да съм излизала от тялото си и въпросът ми е, дали е възможно да е било така или това си е някакво нормално нещо?
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Излизане извън тялото « 1 2 3 »
    Необичайни преживявания
    PrinceOfLight 36 6746 Последна<br />публикация Септември 15, 2012, 18:34:02
    от Дом
    Стара тема на нов глас: Що за усещане е този магнетизъм???
    Въпроси и отговори
    Недим Мусин 1 619 Последна<br />публикация Декември 10, 2012, 22:20:29
    от viosta
    Излизане от тялото или..?
    Необичайни преживявания
    Иво N_R_G 1 611 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 22:13:47
    от Иво N_R_G
    Контролът над мозъка и растежа на тялото
    Здрав дух здраво тяло
    WakeUp CNG 9 1059 Последна<br />публикация Септември 17, 2013, 22:13:57
    от WakeUp CNG
    излизане на душата извън тялото.
    Необичайни преживявания
    PRENSES 0 2815 Последна<br />публикация Ноември 27, 2013, 15:22:19
    от PRENSES

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright