Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Богове на Земята (сред хората)  (Прочетена 2402 пъти)
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« -: Септември 28, 2012, 12:36:39 »

Вече почти при всяка разходка по улиците на  София виждам хора които имат титлата Бог. Да това е титла за достигнато равнище и реализация на развитие.

Лично срещаните от мен са:

1 х Goddess of thunderstorm (на живо)
2 x God of nature (на живо)
1 x God of infinity (на живо)
1 x God of intense (на живо)
1 x Supreme Goddess (не е видяна на живо)

Понеже титлата God я имат и момичета ми стана интересно защо някои са goddess a други god
Оказа се че тези които са god са издържали изпитите за такъв и са продобили титлата но не са разгърнали още потенциала си на такива. Когато едно момиче мине 50% реализация става годдесс. А когато едно момче мине 50% отстрани се появява звезда в златисто, това за звездата важи и за момичетата. Като да си годдесс не означава реализация тук в този живот непременно, може да си си имал реализацията преди идването на земята като човек, независимо дали си дошъл чрез раждане или по друг начин.

Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Септември 28, 2012, 12:48:03 »

Това е едно много интересно явление. Естествено Шарга така ги описва защото , така го превежда , но колкото и на някой му стана смешно в една друга тема Усмивчица направо са си точни хахахах.
Това са главно същества от по високо измерение с повече опитност , която се припознава като God/Goddes , т.е имат повече концентрация на Божественето ,което се съдържа у всеки. Мисията им е буквално издърпване на буксир , по голяма част от т.нар критична маса в Прехода.

Шарга ще разкаже по подробно за тях и усещанията си , на мен ми беше много красиво и интересно ,как той ги описва по неговия си уникален начин .
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #2 -: Септември 28, 2012, 15:12:46 »

Всичко е интересно и приятно , нещата започват да се разкриват и реалността такава каквато я познаваме се разчупва и всичко се подрежда.
    За мен боговете са енергии от божествения свят.
    На планетата има 4 основни свята и много създадени от тях по малки.
    Боговете са от единия свят(божествения свят на небето) и до ден днешен те нямаха право да са около хората(или поне да са около нас и в нас по начина които предстой) , сега им се дава това право и те ще слизат и ще са около нас и в нас.
    Затова казвам ,че има разлика между бог и господ.
    Всичко ще се доизясни.

Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #3 -: Септември 28, 2012, 21:15:13 »

Аз познавам няколко хлапета, които по класациите на Лий Керъл и компания, са кристални, а по класификацията на Шарга са..... Не знам, той ще си каже. Единия такъв образ редовно ме наказваше с пръскане до пълно измокряне със студена вода, ама аз като типичния тъпак не можах да си взема поука и съответно сега с този слънчо сме в много мътни и неясни отношения. Другият такъв слънчо е Тонко, който не мога да си обясня защо, ама към говно към мене си умира да храни състрадание и да ми съчувства, даже когато сам директно си казвам, че съм за дървото. Той може ви е най-силно зареденото с положителност и креативност дете, което освен това като за неговите 13 години е надарено с доста добро чувство за хумор и с невероятна щедрост и великодушие. Може да ми пишете на лични да ви разкажа как с един тест, с който целях да се бъзикна с него, в края на краищата той ме бъзикна, без да е въртял номера на психолози и психиатри, както съм аз. Третото такова дете-бог е моят вечен Номер 1 - Недимчо. Той много често успява да си направи майтап и със самия себе си, без да се напряга особено. Освен това има чудната дарба с минимум усилия да причини максимум поразии. Много мило същество, което обаче поне засега е много объркано - много по би се забавлявал да гърми пиратки в някой краен квартал, отколкото да обсъжда примерно поредните машинации на Илюминати или етерните си проекции, за които реакцията му беше: "Казваш, че правя така..... И кво?" (хич не беше впечатлен от факта). Така че и аз мога да се похваля с такива Богове в списъка с най-добри приятели.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #4 -: Септември 28, 2012, 21:45:58 »

Аз ли съм проста, нови етикети ли са се пръкнали....? Не знам. Само знам, че нищо не разбрах от тази тема. Може ли някой, да е така добър и да ми разясни, ама простичко и разбираемо, за какво точно става дума тука?
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #5 -: Септември 28, 2012, 21:57:16 »

Здравей Gi
    Цитат
    Аз ли съм проста, нови етикети ли са се пръкнали....? Не знам. Само знам, че нищо не разбрах от тази тема. Може ли някой, да е така добър и да ми разясни, ама простичко и разбираемо, за какво точно става дума тука?

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6328.0;num_replies=4#ixzz27n9g3hD4
    Хич не си проста, ма някои от много четене губят чуство за достоверност.Има само един бог 'свален" на земята от някои,но той е човек като нас.
    Няма вариант да има богове сред хората,на тоя етап,поради разлика в енергиите ни.Все едно да хванеш далекопровод и докато се тресеш да викаш хванах господ за шлифера.
    Има хора с повишена енергетика поради чистотата им,и те влиаят пряко на другите.А има едни и на навремето им викаха майстори,и са.А вече има и едни които са лечители,ма оригинала, и вече са бая.Но няма поводи за притеснения,те си гледат тяхната работа.
    Тъй че заглавието на темата, пак е фейк.
    Живи и здрави.
    П.с. Не чакйте "второ" пришествие,щото пътя не е господ да дойде при нас , а ние да достигнем до него.Неприятно,но е факт.
    « Последна редакция: Септември 28, 2012, 22:14:15 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Gi
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 28, 2012, 22:09:42 »

И аз така си мислех, ама знам ли... може и да греша. Поне съм по-спокойна след отговора ти meander, поради 2 причини:
    1. вариант: Не съм проста Аплодисменти
    2. вариант: Проста  съм, но поне сме двама (или повече) Ухилен
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Септември 28, 2012, 22:32:18 »

Нали има тема 'Ангели на земята'. Реших да направя такава тема и за боговете които са тук на земята, защото ги има.
    Както да си ангел е титла (длъжност, работа), същото е и да си бог. Тези които съм изброил, някои от тях имат конкретни специализации. Света предоставя на всяко същество независимо от неговата обвивка да заема длъжности и да има титли. Именно поради тази причина много от хората вече не са просто хора. Това че са в човешки тела не значи че те не могат да придобият определен вид умения и да се развият до ниво което за някои да се струва недостижимо. В момента в който дадено същество човек или каквото е там достигне определени изисквания, може да кандидатства за определена позиция, длъжност или за придобиване на титла. Някои от длъжностите, титлите се дават директно, след като съществото проявява себе си и уменията си в даден период от време и в зависимост от това какво може и какво прави то си заслужава титлата/длъжността. Това важи както за хора така и за неорганични същества. Както едно човешко същество може да е ангел, така може да придобие умения и да стане архангел, престол, а след година или повече може да отиде и по високо в ангелската йерархия. Ако е човек, на ниво ежедневие има вероятност човека въобще да не знае че е такъв. Но той  си върши работата докато спи. Същото е и с боговете, те просто са малко 'по високо' като йерархия или са друг вид йерархия.
    Да, характеристиките на тези които съм описал да доста добри.
    безупречност в хиляди над 5000, при условие че доста хора имат безупречност 1-10. Това е най разпостраннения диапазон за безупречността
    Чистотата им е милиарди или много по-голяма, най разпостранен диапазон при хората 40-60

Тъй като всяко същество еволюира то понякое време достига определен вид божествена същност. Така че си е съвсем в рамките на нормалното да има такива тук сред нас Усмивчица
    Ще разгледам посочените от мен хора и ще пиша понякое време пак малко по подробно. Никой не е длъжен да вярва на тия писаници, не задължавам никого Усмивчица Който му интересно и има възможност да провери сам за себе си. А за другите ще е просто едно интересно четиво
    Активен
    Gi
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Септември 28, 2012, 22:49:16 »

Да, характеристиките на тези които съм описал да доста добри.
    безупречност в хиляди над 5000, при условие че доста хора имат безупречност 1-10. Това е най разпостраннения диапазон за безупречността
    Чистотата им е милиарди или много по-голяма, най разпостранен диапазон при хората 40-60

Ти даваш ли си сметка, че ако има такива същества сред нас, то ние чисто физически няма да можем да издържим на присъствието им?!

Тъй като всяко същество еволюира то понякое време достига определен вид божествена същност. Така че си е съвсем в рамките на нормалното да има такива тук сред нас Усмивчица
    Не мисля, че същество стигнало до нивото на Архангел, би се инкарнирало сред нас, камо ли пък Божествено. Да не говорим, че и едва ли не излиза да са цяла армия.... Няма логика да идват в детската градина, при все, че имат магистърско клеймо. А, ако желаят да ни помогнат, те си го правят и без инкарнация....

Ще разгледам посочените от мен хора и ще пиша понякое време пак малко по подробно. Никой не е длъжен да вярва на тия писаници, не задължавам никого Усмивчица Който му интересно и има възможност да провери сам за себе си. А за другите ще е просто едно интересно четиво
    Да, чакам с нетърпение. Даже, ако имаш контакт с такива хора, ще се радвам да ме запознаеш поне с един, че да си побъбрим. Не мисля, че би имал против нещо, щом е толкова напред...
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Септември 28, 2012, 23:12:29 »

Ти даваш ли си сметка, че ако има такива същества сред нас, то ние чисто физически няма да можем да издържим на присъствието им?!
    какво точно те притеснява, има си хватка за всяко нещо, ако е налягането на енергията им, има си множител, просто се пускат на много нисък множител, така че да не бият очи Усмивчица Иначе да в пълния си потенциял назобени, няма да издържим

и да цяла армия са, има ги много Усмивчица

Не мисля, че същество стигнало до нивото на Архангел, би се инкарнирало сред нас, камо ли пък Божествено. Да не говорим, че и едва ли не излиза да са цяла армия.... Няма логика да идват в детската градина, при все, че имат магистърско клеймо. А, ако желаят да ни помогнат, те си го правят и без инкарнация....
    Има поне два момента, единия е ражда се човек и в развитието си достига ниво архангел, другия е бил е архангел идва на земята като човек с параметри на архангел. Има причини да идват. Най основната е опита и реализирането на потенциала в именно този вид среда. Това което се цени най много е опитът който един потенциален God of... или 50%+ gooddess може да разгърне тук на Земята. Проявлението на тези същности именно тук при тези условия е едно най ценените неща. По този начин идвайки тук те обогатяват цялото със специфичен - явно опит който е 'много сладък'

Даже, ако имаш контакт с такива хора, ще се радвам да ме запознаеш поне с един, че да си побъбрим. Не мисля, че би имал против нещо, щом е толкова напред...
    Усмивчица
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #10 -: Септември 28, 2012, 23:26:14 »

Здравей sharga
    Доста пъти съм споменавал, че четенето не означава знания а е инфо.
    А бутането някаде не е хич полезно и даже води до уроци,и то болезнени.Бог е творец,но не е титла, а можене.Как ,еми не  ни е работа.Друго мястото им не е тука, щото ще се изпариш.Друго ако си напреднал бая в енергетиката,има едно неприятно нещо, казва се наакване.Пак е белег, но има две положения.Няма да ти ги обяснявам.Множителя идва от жените,а при мъжете може да се каже мощност.И нито се зобят, и нито се пускат на каквито и енергии да е.
    Живи и здрави.
    « Последна редакция: Септември 28, 2012, 23:42:53 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Old_Soul
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #11 -: Септември 28, 2012, 23:51:48 »

Освен това има чудната дарба с минимум усилия да причини максимум поразии.
    И аз мога да се похваля с тази дарба, но отдавна не съм я ползвал Усмивчица Дори и аз самият не очаквам, че резултата ще е поразия ама то пък вземе, че стане...

Най-добрият начин да мотивираш някой да прави нещо е личният пример.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #12 -: Септември 29, 2012, 03:52:47 »

Шарга, да не говориш за тези деца, които се определят като "елмазени"? За тях се говори, че само с присътвието си можели да спрат война. Говори се, че и едно такова се било родило в Тибет(естествено, имах си аз да е другаде).

Шарга, хубаво е да се внимава с етикетите и определенията, че доста хора само това и чакат и няма обективност, няма себевглеждане. От както се появиха етикетите "индиго, кристали, диаманти, солати, ангели..." хората пощуряха и там е работата, че те обръщат внимание на 2-3 сходства, а не на 20-30 разлики! Та общо взето по логиката на 2-3 сходства или аайде 5, имаме честа да сме бъкани във форума с индигота, кристали, ангели, че даже и солати! Жалко за кристалите, вече не са на мода, сега майките предпочитат да ги определят като диаманти!

Моите извинения, ама остава и сега хора да се "припознаят" като Богове и да почнат да ми се изживяват като такива и както не съм и индиго ША стана!  Ухилен

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    ThatWoman
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 47

• Град: София
  • « Отговор #13 -: Септември 29, 2012, 07:52:49 »

Цитат на: sharga

1 х Goddess of thunderstorm (на живо)
    2 x God of nature (на живо)
    1 x God of infinity (на живо)
    1 x God of intense (на живо)
    1 x Supreme Goddess (не е видяна на живо)

Понеже титлата God я имат и момичета ми стана интересно защо някои са goddess a други god
    Оказа се че тези които са god са издържали изпитите за такъв и са продобили титлата но не са разгърнали още потенциала си на такива. Когато едно момиче мине 50% реализация става годдесс. А когато едно момче мине 50% отстрани се появява звезда в златисто, това за звездата важи и за момичетата. Като да си годдесс не означава реализация тук в този живот непременно, може да си си имал реализацията преди идването на земята като човек, независимо дали си дошъл чрез раждане или по друг начин.

Тази игра откъде мога да я сваля? Згреших Намигване

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Септември 29, 2012, 12:44:33 »

Хахахах Шарга наистина превежда/наименува ,като от игри/комикси . Всеки има повлиян и речник и начин на изразяване , за да описва т.нар странности около нас. По същия начин няма и индигова аура вапцана отгоре до долу , като с блажна боя. На много най-накрая им писва и сядат да се опитат да го нарисуват или да го сглобят , да го изпеят или изтанцуват и това се наблюдава в съвременното изкуство ,като отражение на нашето духовно развитие.
    Мисълта ми е неописуемото с думи ражда странни термини и етикети.

По това както Шарга ми описа първата "богиня", която срещнал на живо в разговор , на мен ми прилича на инкарнирани същности  от 4то и 5то , което знам , че е възможно осбено последните години. Архангелската енергия е една от градивните вселенски енергии ,тя може да се прояви , ама незнам чисто концентрирана в материя - инкарнация , ми звучи анти, относно вселенките конструкции. Ама това е от наша гледна точка, в глобалното май няма невъзможни неща.

Обясненията могат и да станат много смешни и забавни , както сме го правили , ако се ползват разни смешни метафори и резултата е бил понякога доста по добър, отколкото да търсим терминологията на някой строг чичко. Усмивката отваря много врати. Ухилен Готин Веселяк

Ползата и вредата от терминология сме я обсъждали и ще е нужна ,като помагало , докато не започнем да се разбираме предимно без думи.

Как да информираш дадена майка ,че детето и не ненормално, ако не и дадеш някакъв опростен пример , сведен в категоризирането в някаква група ? И Елш , лошото е ,че майките го приемат малко ,като диагноза, а не като титла, защото са започнали търсено поради някакви проблеми и въпроси относно- по-различно дете, така че мода е малко страшничко да се каже.
    « Последна редакция: Септември 29, 2012, 12:50:46 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Богове
    Духовни учения
    delfin 3 1373 Последна<br />публикация Септември 07, 2012, 21:08:28
    от sharga
    Децата индиго вече живеят сред нас
    Децата индиго
    Админ 0 2401 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:50:49
    от Админ
    Сред нас живеят потомци на атлантите
    Любопитни факти
    Evolution 1 1111 Последна<br />публикация Юни 16, 2010, 13:51:27
    от Аэ съм
    Сред нас живеят безсмъртни мечета мутанти
    Любопитни факти
    Eona Lightholder 2 1409 Последна<br />публикация Декември 02, 2010, 21:57:20
    от nia.boneva6
    Земята и хората « 1 2 ... 8 9 »
    Любопитни факти
    James 134 3559 Последна<br />публикация Юли 28, 2013, 18:09:52
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright