Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Спомних си изнасилване от минал живот  (Прочетена 982 пъти)
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« -: Септември 22, 2012, 11:58:35 »

Здравейте ,приятели! Аз съм много чувствителна и сензитивна личност.Зодия Риби.Водя се от интуицията си.Чувствам душата си...травмирана.Вчера бях в едно ново китно кафенце ,отидохме с моя близка приятелка Скорпион.Попитах къде е тоалетната и момичето ми обясни ,че по коридора ,че в дъното наляво по стълбите надолу..минах коридора ..имаше магазини..упер маркет,магазин за риба,Боб мобилния операто,офиси други..така стигнах до края до дъното на коридора ..в момента вкойто бутнах вратата и видях стълбите ..тъмницата..изпитах силенстрах  ..и си помислих ,че всеедно слизам в мазе..после си казах ,че това е тоалетна в която ходят много хора,най нормална тоалетна и да не се превземам толкова чак..продължих светнаха някакви замъглени лампи влезнах в женската със същия необясним страх имаше червена светлина...притеснена и някак не себе си влезнах видях ,че вратите са не до долу ,а от онези на които можеш да видиш краката на някой..имах чувството ,че някой лош мъж ..зъл може да ме изнасили ,че е там..набързо се изпишках измих се и излензах ..по коридора вече не бях аз бях в нещо като дежа вию ,но и не точно шок..вървях ококорена и гледах всички ...минах магазина и усетих един мъж как ще се обърне да излиза ,едни деца и се чудих какво става с мен..седнах моята приятелка ми говорише нещо..аз и казах ,че нещо странно става с мене и й обясних ..доколкото можех...тръгнахме за обувки (за мен) много исках да си взема бях и гладна ..карах колата и не знаех на къде карам ..уж към мола ,но мола слабо ме интересуваше ..чудих се дали нн полудявам .В зоната на третото ми око усещах напрежение .. не можех да осънзая..всичко това.Спрях на една спирка и се вслушах с мене ..знаех ,че не трябва да звъня на психотерапевта ми ..знаех ,че тя ще ме отреже...трябваше ми някой който да ме усети и да ми каже какво става..звъннах на една жена ..която преди беше видяла нещо много вярно в мен..макар ,че имах причина да не и звъня ..със сина и бяхме опитали да сме заедно ,но той не ме разбра ..когато не го допуснах ..обиди се беше наранен ии..малко ми беше неудобно..все пак беше нейн син..,но в този момент всички глупави пречки нямаха значение ..Обадих й се-първото ,което усещам :каза тя -е,че нямаш капка енергия..Каза благодари на Господ дава ти се да изчистиш стара травма направих го каза ми умсихни се..и аз се усмихнах не на сила...после почнах да треперя и избухнах в плач ...виех направо...бях и малко притеснена за моята приятелка ,чче няма да знае как да реагира..но беше голямо....твърде много ужас и уплаха съм имала в душата си..понякога си мисля ,че съм много затворена отвътре ...точно от травми..
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 12:45:07 от Eona Lightholder » Активен

През вечността ...принадлежа ...
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Септември 22, 2012, 12:54:48 »

Здрасти Мистик ,

Тази година е характерна с тоеа ,че се дава възможност за изчистване на кармата в концентриран вариант.

Това значи ,че принципно неща ,които обикновено изчистваш в един -два живота могат да ти се дадат за един ден , като това да преживееш травмата по този начин и да се вземе урока възможно най-бързо. Всички сме или ще бъдем - убити , убийци, нараняващи и наранени по един или друг начин , това са опитности. Така се учим на смирение , търпени е, прошка и безусловна любов във време-пространството.

Замисли се добре , защо ти се дава припомняне на травмата , има вариант да не прощаваш на някой дребно прегрешение и да ти се дава да видиш ,че е иало и по -страшни неща. Има вариант да ти се дава да видиш какво е насилието и да не го проявяваш в един или друг вариант.За всичко си има причина и ти сама за себе си най-добре ще я почустваш.

И наистина бъди благодарна Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #2 -: Септември 22, 2012, 14:54:56 »

Усмивчица Благодаря чувствам го отминало и съм балансирана .Не ровя повече.Не търся отговори.Индивидуално си разбрах. Благодаря ви !

Между другото казвам се Гергана
Активен

През вечността ...принадлежа ...
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Разумният Живот
Духовни учения
lessus 2 970 Последна<br />публикация Февруари 25, 2010, 11:55:38
от kim
Могъществото на невидимия живот
Здрав дух здраво тяло
The One 5 5552 Последна<br />публикация Юни 14, 2011, 11:49:15
от gorgon4e
Живот от другата страна « 1 2 »
Духовни учения
ivaqna 17 2279 Последна<br />публикация Септември 08, 2012, 01:01:34
от Eona Lightholder
Живот в СЕГА
Видео клипове
Do_It 1 709 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 11:49:35
от Уж-Ум
Един Живот-60 секунди
Видео клипове
Me.Racle 0 611 Последна<br />публикация Април 04, 2012, 19:19:16
от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright