Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: БЛАГОДАРНОСТИ НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ от Ари!!!!  (Прочетена 1449 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Септември 16, 2012, 18:48:39 »

Благодарности По азбучен ред на:
11WOLF11, 6ambala, abrego, Administrator, air_fairy, Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso, Alida, alien, Aliya, Amaranth, Ametist, Amica, Amida, angel_aura, animus, AriaM (ако не благодаря и на себе си..как?! Усмивчица), Ashera, awake, Azrael, B0T, BaDBluEeYeS, Bad_Wolf, crownedXclown, dariomag327, DarkAngel, dayana, Death_Blade^, demy, Do_It, dragon reborn, elinikar, Eona Lightholder, Evigilatus, Evolution, execute, fayri, frienda, Gayatri, Georgio, Gi, gorgon4e, Harpi, i.am.eternal, Ianica, Ich, incorrigi, INDI-GO-STAGER, Infame, infinity, iti2, ivaqna, James, kadife, Kaloyan, karitooy, KaTeRlEjKa, kehoy_, kokzi, kuan,     kukuruku, l'amour, Lachita, Lakshmi, lessus, Lilly, loop, lucecita, lymist, marushka, meander, Mike, Mitko R, Morena, MouseMaiki, m_banovski, naturu, nia.boneva, Norbit77, notlike, nre, Old_Soul, onidar, OnlyGodCanJudgeMe, Orion, paparosko, Peaceful, Pelin, phantasma, pluton, psyworld, Psychedelia, pufi, pulse, Quantum, razli4na_86, Reiki, Release the GooD Усмивчица, Roemy, sahaj, Samurai, sarabia, sharga, shining_star, ShtrudeL, sianna, Sine Wave Zero, Sita, Sobercho, SOL, Soldier, Soul, soulSurgery, Special_boy, Spiritus, ssacrifice, stefanica, stranger2, Strannaa, Sue,summerwine, sunsea, Sunrise, taken, taurus, ThatWoman, The One, tianka, Tifa777, unknow, utro, venturyy, Verji, VeSsin, VET, viosta, Wiki_, wolfspirit, xxxx, yyy, zagorka, zaharisa, {-^-}, Администратор, Анатолий, ангелска любов, Аэ съм, Бунтарката, ВОЖДА, Ванина, Дом, Еlsha, егоцентрична ексцентричка, Един от вас, ЕМИЛИЯН Усмивчица, Еруин, Житара, За Едно, Иво_56, кръгове, Малкия_Принц, Маргало, Модератор, мушу, Мъдрост и Хармония, нео нула, Светлина и Тъма, Светъл лъч, Свободна Кръв,     Слънчев лъч, Странник, Транс, Турист, Търсач, Финист, Хristo,  Цар Кару І, Цветомир, Чиста енергия, Щуродино и последно, но не на последно място 複合(S_s _b)!!!!!!
Вие сте тези, които променихте живота ми, дарявам ви с всичката си обич и наистина съжалявам, ако съм изпуснала някого, чиито ник не ми е познат.Освен това искам да благодаря и на всички онези хора, които не съм споменала по ник от всички индиго - срещи на които съм присъствала, както и тези в скайп, дори и блокирани аз пак ги обичам

Също така и модераторите, които пропуснах!Чувствам тази тема, като тема за сбогом, но никаде не отивам, защо трябва да се разделя с вас за да разберете какво изпитвам!?Обичам ви мое голямо семейство!!!
« Последна редакция: Септември 17, 2012, 12:26:22 от Eona Lightholder » Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Септември 16, 2012, 19:45:50 »

Страхотно е това, което си написала.
За любовта не се говори, защото се обезценява, каза един наш съфорумец. Разбирам го - прав е.
Но разбирам и тебе, и искам да ти кажа, че сме заедно в това - без значение дали присъстваме във форума или не, дали се виждаме или не, и кой къде се намира във времето и пространството, заедно сме в това.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Септември 16, 2012, 19:48:40 »

Целувчица Сърце и аз така го усещам. Усмивчица
Активен
Norbit77
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #3 -: Септември 16, 2012, 20:07:25 »

Аз само ви чета , но се радвам че съм в списъка ти Ари. И аз ти благодаря за хубавите постове!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Септември 16, 2012, 20:18:13 »

Нямам нужда от благодарности Norbit, те са за вас, защото сте ми скъпи.Аз благодаря!
Активен
Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #5 -: Септември 16, 2012, 20:24:32 »

"Благодарността е Любов в действие"Ръсел Фейнголд.Вселената обича благодарността.Той пък благодари,че си го споменала
Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Септември 16, 2012, 21:23:47 »

Едно  много интересно емоционално време сме и не само , хубаво е да сме си заедно , дори когато не сме заедно. Форума е като корда, което и мънисто да е минало се е нанизало и става едно страхотно БИЖУ.

И аз благоодаря за тая красота

Ари спец.гуш.цун 
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #7 -: Септември 16, 2012, 22:44:13 »

Всички сме едно ЦЯЛО така, че никъде не можеш да отидеш и да си мислиш , че си сама, защото Ние сме винаги с теб и в Теб. Благодаря за всичко написано от Съществото което си в Действителност, а То е изпълнено с Любов към Всички.

Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #8 -: Септември 17, 2012, 06:02:47 »

Ха, къде тръгна? Да не би да си забогатяла и да се изнасяш към гората вече? Знам идеалното място в Странджата (в случай, че не си решила още къде)
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Септември 17, 2012, 11:15:56 »

Ами, Ги още никаде не съм тръгнала, но не е изключено  Сърце Ухилен
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #10 -: Септември 17, 2012, 11:34:17 »

Стой си, бе

Аз си седя в един форум, в който сме 5 човека. Половината нямат нет и пишат като го намерят. Другата половина бачкаме по цял ден. От време на време си пращаме по някое разсъждение. Много си е готино така.

Пък в един друг форум имахме един чешит, който философски отказваше да разпространи общуването си извън форума (на скайп, чат, срещи) , за да не се объркат нещата. Друг се изпозапознаха, изпоразделиха на отбори и клики и се изпокараха

Това си е нормална динамика на общуване.
    Активен
    nikcvet
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #11 -: Септември 17, 2012, 11:43:25 »

AriaM,

И аз това казвам - стой си.
    Не мога да ти предложа повече, но поне имаш моралната ми поддръжка.

Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Септември 17, 2012, 12:29:48 »

Мерси за подкрепата, но наистина аз няма да заминавам никаде!Просто някакви моменти имам от време на време, заради някакви хора, като въобще не визирам скорощната разразила се сага!Не!Има и други хора тук с които пишем, някои от тях просто не желаят дори името им да стои под мои пост Усмивчица , но какво да направя аз, да угодя на всеки тип с високо самочувствие и догоре комплекси ли?!Аз съм си тук, ако не ме изхвърлят. До тогава ще опитам да допринасям с каквото мога и съответно ще поотровя животеца на някои, които имат нужда от това. Усмивчица
    Гуш на всички сладури тук
    Активен
    Old_Soul
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #13 -: Септември 17, 2012, 23:02:46 »

Ари, звучиш като човек, който е решил да се предава.
    Защо съдиш за хората по тяхното самочувствие - то обикновено е в излишък за да компенсира някакви значителни недостатъци.
    И в моето обкръжение има хора които разсъждават на глас по въпроса знае ли моя милост за какво е на този свят и в края на краищата ме намират за безполезен...
    Но аз не живея за тяхното мнение - убивам глупака с мълчание и ги оставям за си разсъждават.
    За мен е по-важно какво ще каже създателя като се изправя един ден пред него.

А това все пак е форум - при виртуалното общуване стават и недоразумения - няма как да напишеш нещо с определена интонация и оттам някой не разбрал и сърдит.

Стой си, бе

Аз си седя в един форум, в който сме 5 човека. Половината нямат нет и пишат като го намерят. Другата половина бачкаме по цял ден. От време на време си пращаме по някое разсъждение. Много си е готино така.

Пък в един друг форум имахме един чешит, който философски отказваше да разпространи общуването си извън форума (на скайп, чат, срещи) , за да не се объркат нещата. Друг се изпозапознаха, изпоразделиха на отбори и клики и се изпокараха

Това си е нормална динамика на общуване.
    Позната ситуация. Аз пиша в един форум в който съм единственият пишещ потребител от моя град. Може и да има и други ама само четат инкогнито.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Септември 18, 2012, 00:04:27 »

Mмм, работата е там , че не съдя само по самочувствието, всъщност за мен всичко това е без значение вече, аз си продължавам по пътя, пък който срещна..има всякакви хора и така е интересно, иначе нямаше да е хубав света, без хората.Като стана въпрос исках в този списък да включа и хората -приятели и хората - не толкова приятели, и непознатите и тези които просто виждам всеки ден по ник.Просто осъзнах, че дори да не ги познавам и да ги отразявам, те също много ми помагат, това е всеки един ден, като връзка е, но не е нужно да е обвързващо, затова им благодарих, защото независимо от всичко те са ценни за всички ни и заслужават.Всички сме хора и никой не е идеален, защо само тези които са ни приятни и познати да заслужават благодарност, не би било редно.Така мисля.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Примерен нумерологичен хороскоп за целия живот
    Астрология и нумерология
    Админ 0 1401 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:38:20
    от Админ
    Къде отиде целия раздел МИСИЯТА НА ИНДИГО?
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    babyface 2 1003 Последна<br />публикация Март 25, 2010, 15:10:42
    от babyface
    Форум
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Емилиян 1 461 Последна<br />публикация Септември 06, 2010, 11:47:35
    от nia.boneva6
    За кого е този форум??
    Въпроси и отговори
    Турист 1 522 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 19:55:07
    от Sentinel
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 914 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright