Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Ich  (Прочетена 765 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « -: Септември 07, 2012, 17:02:46 »

Посвещава се на неслучайните случайности.

---

Веднъж една позната от Пловдив ми разказа за сбирка на тяхната медитативна група: седели в кръг и водещият, наричан Йога Веда, им казал да си представят роза и да мислят за нея.

След няколко минути, каза моята позната, усетих аромата на истинска роза, разнасящ се в стаята!
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Юни 27, 2016, 16:54:02 »

Събрахме се миналия петък около езерото Ариана в София трима души от форума - аз, Диди и Миташки (с колелото), освен това един негов приятел (също с колело) Павлин мисля, един мой приятел (Алекс, художник, йога) и още един бивш художник, познат на колоездачите. Накрая се появи Ева (Kuan). Като за първа среща след години прекъсване бройката надмина очакванията ми.

Поговорихме, припомнихме си добрите стари времена, обсъдихме евентуални възможности за възстановяване на форума под някаква форма: Тодо по телефона предложи да използваме платформата на dzenx, един мой приятел (Михаил - Leon) ми каза, че не е проблем да се направи нов форум, Странника (Руслан) писа някъде, че е опитвал контакт с Дидо, но засега неуспешно. Така че варианти има, но въпросът е какво искаме да направим, как да го направим, кой ще носи отговорност и т.н.
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #2 -: Юли 03, 2016, 22:20:46 »

Така че варианти има, но въпросът е какво искаме да направим, как да го направим, кой ще носи отговорност и т.н.

Това са важни въпроси и мисля че са за отделна тема
    1. Моите наблюдения са, че има част от хората, които категорично отказват да пишат в този форум
    - на мен лично не ми е проблем да пиша - въпреки рекламите, но ще се съобразя с мнзинството и запазване на цялото доколкото е възможно. По принцип съм ЗА обединението, а не за разцеплението.
    Компромисите са важни и всеки е добре да отстъпва назад понякога
    2. Може да се направи анкета или да се повдигне отделна тема дали да се изнесем в Дзенкса
    3. ако се стигне до нов форум - губим материалите, които са тук
    - На една част от нас, всичко поствано тук им е свидно, но когато собственик на Форума е един човек, а не е всеки да има равен дял от него - нямаме голям избор освен да се съобразим с правилата, които задава този един човек

- Ако ще се мисли за нов форум - нека отрано да се мисли за това кой ще го администрира. чия собственост ще бъде и т.н.
    ----------------
    Чудно нещо сме тва хората Божиите неща са прости, а човека все гледа да усложнява и все другите са му виновни Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Аэ съм « 1 2 ... 11 12 »
    Лични дневници
    Аэ съм 169 6767 Последна<br />публикация Юли 02, 2012, 18:30:57
    от venturyy
    Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    Ianica 102 4125 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
    от sahaj
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1171 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на infinity
    Лични дневници
    infinity 3 799 Последна<br />публикация Август 25, 2012, 01:35:05
    от infinity

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright