Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Приказки за Боговете  (Прочетена 1968 пъти)
Инил
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« -: Декември 10, 2009, 17:25:42 »

Приказки за Боговете-1
Приказки за Боговете-2 /от Светлина родени/.
Лошата принцеса

от Беа Нади

"А не винаги бе било така. Едно време Веова обичаше този прекрасен на вид ангар, успял да се откъсне от мрежата на колективния дух на това общество и да развие невиждана индивидуалност в тази среда. Чувствайки силата му, оценявайки изключителния му ум, Веова му поверяваше най-сложните задачи и му остави на разположение творческите сили на лявата страна. Това беше прекрасно време на сътрудничество, работата им спореше и двамата бяха щастливи.
След това настъпи времето на неудачите. Нещата на Земята вече не вървяха както преди и те трескаво търсеха причините за провалите си. Тогава Сатара реши, че грешката е била направена още в самото начало, по време на създаването на земната система, когато Веова използвал само Силите на дясната страна за изграждането и.
Веова отричаше тези твърдения и между тях възникна един дълъг и мъчителен спор. Сатара искаше да повтори експеримента с равномерно разпределени Сили на друга планета, но Веова твърдо отказваше. И тогава Сатара открадна Камъка на мъдростта и ги напусна, за да осъществи замисъла си сам, макар и само със Силите на лявата ръка. Според него тази система трябваше да се провали по същия начин, както системата на Земята."

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%CD%E0%E4%E8%2C+%C1%E5%E0
« Последна редакция: Декември 10, 2009, 17:30:34 от Инил » Активен

naturu
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Януари 09, 2010, 20:10:08 »

Страхотна книга (книги). Чела съм я преди години и се влюбих в нея. Не знам дали сега би ми направила същото впечатление. Имам си ги и двете и ги пазя като очите си. Едната даже е подписана от авторката  Плезещ се
    Лошата прнцеса не съм чела.
    « Последна редакция: Януари 09, 2010, 20:38:04 от naturu » Активен
    kuan
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 50

« Отговор #2 -: Май 10, 2011, 13:39:23 »

БЕА НАДИ 
     -   Диалог с мрака -

Алекс има различни стремежи от другарите му в училището. Даже влечението към една от съученичките му не го възпира да се отказва от любовта и да търси сила и могъщество. Забелязан като талантливо момче Учител от Бялото братство започва да го ръководи и учи, за да бъде полезен за делото на Доброто.

Книги
    Романи

Приказки за Боговете
    От светлина родени
    Предупреждението
    Диалог с мрака

Приказки

Лошата принцеса
    Еднорогът
    Приключенията на Хана
    Активен

КУАН ИН (Азия)
    Позната и като Гуанин, Куан’Ам, Канин, Каннон, Куаннон.
    Куан Ин е едно от най-обичаните и популярни източни божества. Тя е китайската богиня на състраданието, милосърдието и закрилата – физически и духовно прекрасна. Името и означава „онази, която чува молитвите на света”.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Притчи и приказки « 1 2 ... 8 9 »
    Книги
    delfin 120 13593 Последна<br />публикация Април 11, 2013, 15:12:56
    от Ru Alfa
    Приказки за боговете
    Книги
    chitta 0 879 Последна<br />публикация Май 06, 2010, 16:45:52
    от chitta
    Любовни притчи и приказки « 1 2 ... 18 19 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    DArkAngel 281 27660 Последна<br />публикация Ноември 11, 2011, 01:31:16
    от Selinna
    Боговете на новата епоха
    Видео клипове
    sarabia 0 828 Последна<br />публикация Май 27, 2012, 19:14:28
    от sarabia
    Извънземна цивилизация, градът на Боговете или нещо друго?
    Извънземни цивилизации
    еос 0 755 Последна<br />публикация Юни 06, 2013, 14:05:57
    от еос

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright