Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Случва ми се нещо много странно..  (Прочетена 625 пъти)
DennisCobain
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Септември 06, 2012, 13:44:42 »

Здравейте на всички. Усмивчица Наистина нямам с кого да споделя, това което започна да ми се случва от скоро, поради простата причина, че ще ме помислят за ненормална.

Преди няколко дни както си лежах в стаята (бях със затворени очи) и някак си пред мен се отвори нещо като малко кръгче което постепенно се разширяваше и разширяваше докато накрая не започнах да "виждам" цялата стая. Стана ми много объркано едно такова, защото очите ми бяха затворени. Станах, светнах лампата, поседях малко и после ми се случи отново същото. Виждах абсолютно всичко из стаята ми много ясно.. Не се уплаших, но наистина не разбирам какво става и защо.. :х
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Септември 07, 2012, 12:40:15 »

Преди няколко дни както си лежах в стаята (бях със затворени очи) и някак си пред мен се отвори нещо като малко кръгче което постепенно се разширяваше и разширяваше докато накрая не започнах да "виждам" цялата стая. Стана ми много объркано едно такова, защото очите ми бяха затворени. Станах, светнах лампата, поседях малко и после ми се случи отново същото. Виждах абсолютно всичко из стаята ми много ясно.. Не се уплаших, но наистина не разбирам какво става и защо.. :х

Здравей, DennisCobain!

Може би при теб се разкрива "духовно виждане", за което не се използват физическите очи.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няколко въпроса за това което се случва напоследък « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    snifo 21 2523 Последна<br />публикация Февруари 15, 2011, 15:02:13
    от Дом
    Толкова ли е странно наистина?
    Въпроси и отговори
    Someone 8 1098 Последна<br />публикация Март 23, 2011, 17:16:56
    от Someone
    Странно ли е? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Mihaylova 18 1159 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 03:11:05
    от giti
    Какво се случва с мен??? « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    Molli 44 4016 Последна<br />публикация Декември 21, 2011, 23:54:30
    от Morena
    Странно нещо върху лист хартия
    Обща тематика
    Belqta 5 676 Последна<br />публикация Май 26, 2011, 19:10:09
    от Belqta

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright