Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Интересна случка от 28.08.2012  (Прочетена 625 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Септември 05, 2012, 07:26:54 »

Здравейте, скоро в този сектор не съм писал, та най-накрая се осмелих да драсна и аз нещо.
    Ето за какво искам да питам:
    На 28.08.2012 моят най-добър приятел Недим навърши 16. Бях поканен на рождения му ден, заедно с още няколко хлапета. Ядохме, пихме, веселихме се, най-накрая с Недим и още едно хлапе отидохме на плажа срещу хотела, където празнувахме. Недим носеше малка лопата, с която изкопа малко трапче, колкото да се съберем двамата, полегнали на една страна. После както бяхме по бански, легнахме, прегърнахме се и хлапето ни зарови, като останаха да ни стърчат главите само. След това то легна на огромната купчина пясък, която беше върху нас и заспахме. На сутринта хлапето като ни изрови от пясъка, бяхме като наелектризирани - все едно че през нас течаха високи напрежения. Особено като се бутнехме, сякаш искри прехвърчаха покрай нас.
    Та искам да питам това явление на какво може да се дължи? Очаквам сериозни отговори, а не глупости и бъзици.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright