Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да спасим делфините по българското черноморие  (Прочетена 410 пъти)
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« -: Октомври 03, 2012, 09:55:22 »

Започнах тази тема, защото както ви е известно напоследък зачестиха случаите с намерени мъртви делфини по българското черноморие. Въпреки, че някои от тези бозайници са защитен вид, и че убийството на всички тях се води за престъпление по наказателния кодекс, институциите май не се впечатляват много и не предприемат строги мерки срещу очевидни криминални деяния. Нелепо е да изкарват очевидни за всички убийства на делфини с огнестрелно оръжие или друго като самоубийство или нещастен случай. Затова аз искам да ви помоля всички, които сте близо до морето, там където има чести случаи на намирани убити делфини, може ли да се организирате в групи за наблюдение на плажната ивица и морето, денем и нощем? Примерно тогава в годината когато има повече туристи, когато е риболовния сезон, предполагам, че целогодишно ще ви е трудничко. Аз за съжаление съм доста далече от морето иначе щях да стоя да пазя денонощно. Наистина мисля, че в един цивилизован свят убийството на интелигентни и добри създания като делфините е недопустимо. След като няма кой да предприеме мерки смятам, че ние бихме могли да се организираме доброволно за да ги защитим. Моля тези които имат желание нека споделят какво мислят.
Тук има и петиция в защита на нашите делфини:
http://www.peticiq.com/delphinus

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Българското училище през XXI век
За родителите
Spirit 5 1303 Последна<br />публикация Април 21, 2010, 11:41:51
от pluton
Да спасим Арктика-кампания на Грийнпийс
Инициативи
Ru Alfa 9 659 Последна<br />публикация Юли 04, 2013, 02:05:53
от Свързан
Посланието на делфините в образи
Любопитни факти
abrego 8 981 Последна<br />публикация Юни 22, 2013, 09:03:01
от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright