Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Не се чувствам добре  (Прочетена 744 пъти)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« -: Септември 04, 2012, 11:01:14 »

здрасти от 10 дена някъде ми стана нещо смисъл първите дни мисля че бях болен защото имах темература 37 градуса не беше нещо сер нямах апетит и спях трудно беше ми така 3 дни после почнах дасе поопраравям но снощи пак ми стана така значи чуствам някакво вътрешно претеснение заспивам супер трудно   немога даго обесня и аз .... много е гадно както сам супер почвам да си мисля някакви работи ,че неми е добре и трябва да се прибера...
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #1 -: Септември 04, 2012, 12:34:51 »

Да не си в София? Ако си там е нормално да има такива работи. Казват че има нещо в допълнително към смога
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Септември 04, 2012, 12:58:29 »

не от русе съм,мисля си ,че на стресова основа но не съм сигурен
Активен
viosta
Гост
« Отговор #3 -: Септември 04, 2012, 14:30:28 »

XXXX , чувстваш ли някакви други симптоми на физическо ниво , освен температурата ? Например сърцебиене , недостиг на въздух, задух , отмаляване , треперене ....? Кога усещаш , че се чувстваш по-зле , когато си навън или когато си вкъщи ?
« Последна редакция: Септември 04, 2012, 14:37:15 от viosta » Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Септември 04, 2012, 14:49:26 »

ами когато съм на вън смисъл през деня мога да кажа ,че няма проблеми през вечерта ми става така и като лягам треперене не сърцебиени можеби това е горе доло аз по принцип имам малко проблеми с едната ноздра и немога да поемам много въздух и малко подсмърчам все едно немога да кажа че имам недостиг на въздох чак това е на физическо и отмаляване но това не е постояно.
« Последна редакция: Септември 04, 2012, 15:00:27 от xxxx » Активен
viosta
Гост
« Отговор #5 -: Септември 04, 2012, 17:24:20 »

.... много е гадно както сам супер почвам да си мисля някакви работи ,че неми е добре и трябва да се прибера...
това ме доведе на мисълта , че може да са панически атаки , но не исках предварително да давам някакви мнения без да съм сигурна , а пък и не съм лекар. Но щом казваш , че нямаш другите физически симптоми , характерни за този вид състояния / да не ги наричам заболявания / ,мисля че всичко е наред. Вероятно е просто някакво временно неразположение , все пак беше пълнолуние . От друга страна както някои казват / въпреки че аз не ги усещам  / на Земята слизат разни енергии , разни вибрации , които се отразяват по различен начин на всеки.
      Това дето казваш , че основно вечер се чувстваш така и че  не можеш да спиш добре .....ме води до извода , че те е страх да заспиш , за да не ти се случи нещо по време на сън. При хора , които имат силен страх от смъртта , то не че всички не ни е страх по някакъв начин от това , но при някои е доста засилено и води до разни усложнения като едно от тях е нарушение на съня. Такива хора не могат да спят добре и дълбоко, спят леко и не се наспиват или трудно заспиват. Друго , което се сещам е някакво събитие или обстоятелства , с които не можеш да се справиш , искаш да избягаш от създалата се ситуация и да не поемаш отговорност за случващото се , обикновено подсъзнателно това води до симптоми на настинки , отмаляване , прилошаване .  Ако например вечер , когато сте вкъщи цялото семейство и родителите се карат или се карат на теб , това може да доведе до подобни симтоми на заболяване , което индиректно ти позволява да се оттеглиш от мястото на събитията. Все едно  казваш "Лошо ми е , престанете , оставете ме ... " . Това , дето не си могъл да ядеш и да спиш добре ,доста си прилича на преживян стрес. Ти най-добре можеш да си отговориш от къде ти идва всичко , защото ти знаеш какво става с теб в ежедневието. Ние тук можем да даваме само предположения , а все пак някои от оплакванията ти са от здравословен характер , а ние тук не сме лекари и така може да те объркаме още повече.
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 04, 2012, 17:45:05 »

ами и аз мисля че е от стреса защото никога не съм имал такива проблеми чак просто сега завъших наще се скараха до преди няколко дена незнаех дали ще уча или какво ще правя  с животами скарах се с приателката ми може би ми се е събрало повече по принцип не съм от хората който се влият толкова от тези неща но и аз сам човек явно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Какво се крие в името ти?-числова азбука « 1 2 »
Астрология и нумерология
giti 23 31207 Последна<br />публикация Октомври 16, 2011, 00:22:54
от protoplasma
Възможността на човек да се самоизлекува.
Духовни учения
Бунтарката 10 2837 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 21:10:46
от Tinkerbell
Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Бунтарката 16 2962 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
от Ariam
Едно послание от моето сърце за всички тук!!!Обичам ви, всички!!! « 1 2 »
Послания
Ariam 17 2453 Последна<br />публикация Юни 22, 2012, 15:02:12
от Ariam
Общоевропейски протест срещу ACTA на 11 февруари
Инициативи
naturu 2 561 Последна<br />публикация Февруари 07, 2012, 02:25:14
от naturu

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright