Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Любовна магия  (Прочетена 1421 пъти)
opa
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Септември 01, 2012, 14:07:37 »

Здравейте! Става въпрос за една любовна магия, която направих преди две години. Магията беше с листа от роза и името на човека в сърце и се изгаряха.

Резултат от магията нямаше, но след година и малко въпросният човек започна да изпитва приятелски чувтства и интерес към мен, след като казах " обичам те"( не знам дали има общо).

Случайно ли е това или е свързано с магията ? Следващият въпрос е дали да продължа така ? Много я обичам, а не знам как да постъпя.

Искам да прекарваме повече време заедно и да бъдем повече една с друга. Дори и да повторя с друга магия, искам да е безобидна, за да не я нараня!

Вие, какво ще ме посъветвате?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Септември 01, 2012, 15:44:50 »

Няма нищо случайно никога Усмивчица

Добър ден , също е вербална магия , както и всяко пожелание.
Хубаво е когато става въпрос за чуствата и свободната воля на някой , да го заложим в молитва с заявлението - Да бъде твоята воля(Божия, на вселената , на духа)
Така ние заявляваме намерение , но не насилваме никой ,както в повечето магии за любов ,които си плащаш тройно за насилието.

Когато има изпратено  намерение и желание , то ще бъде конструирано така ,че да не злоупотребява с никой вселенски закон. Ние просто рябва да го захранваме с вяра=енергия ,че да се материализира , а как точно , е по добре да нямаме претенция ,защото знаят много по-добре от нас Вселенските конструктори ии както е казано - Неведоми са пътищата Божии , което е и интересното и прави живота ни уникален.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #2 -: Септември 05, 2012, 22:07:07 »

Здравейте! Става въпрос за една любовна магия, която направих преди две години. Магията беше с листа от роза и името на човека в сърце и се изгаряха.

Резултат от магията нямаше, но след година и малко въпросният човек започна да изпитва приятелски чувтства и интерес към мен, след като казах " обичам те"( не знам дали има общо).

Случайно ли е това или е свързано с магията ? Следващият въпрос е дали да продължа така ? Много я обичам, а не знам как да постъпя.

Искам да прекарваме повече време заедно и да бъдем повече една с друга. Дори и да повторя с друга магия, искам да е безобидна, за да не я нараня!

Вие, какво ще ме посъветвате?

Няма безобидна магия, това е намеса в избора на другите! Усмивчица Лошото е, че много хора си мислят, че правейки любовна магия, ще накарат човека да го обикне, така както на тях им се иска. Това е грешно възприемане, защото всъщост се получава "внимавай какво си пожелаваш"
В много от случаите,"омагьосаните" започват да обсебват и ревнуват, създава се една голяма зависимост и въртене в кръг и тнт. А и в много от случаите разбират истината и намразват човека, който им е повлиял по този начин!

Не мисля, че момичето(или жената), има интерес заради магията, а мисля, че има интерес заради самата теб. Ако истински я обичаш, ще имаш търпение. Мога със сигурност да ти кажа, че ако я пртитискаш или се оповаваш на подобни вмешателства, може само да я загубиш завинаги и тя да те намрази! Не се подценявай, виж как с течение на времето без никаква намеса, тя реагира по някакъв начин на чувствата ти. Усмивчица Няма защо да мислиш други варианти, при положение, че в твоят случай става естественият. Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Colder Sun
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #3 -: Септември 21, 2012, 18:58:40 »

Ще ти кажа най-изпитаната любовна магия. Покани я да излезете и и подари цвете. Бьди открит с нея.
Ако това не я омагьоса, забрави.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright