Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да помогнем на Венцеслав Георгиев  (Прочетена 500 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Август 29, 2012, 09:25:33 »

Венцеслав Георгиев е на 24 години и живее в град София. Живее с двамата си братя, леля си и баба си в панелна гарсониера. От своето детство има здравословни проблеми на отделителната система. От  2002 година започва хемодиализа.  В следствие на  вече 10 годишно хемодиализно лечение, Венци има увреждания на костната и сърдечно съдовата системи. На 30 юли му бе направена спешна операция за смяна на Две от сърдечните клапи. За да бъде напълно здрав, Венци се нуждае от бъбречна трансплантация. Момчето има оферта от специализирана клиника в Турция и необходимите средства за лечението му са 20 000 Евро.

Това е сума, която не е никак трудно постижима за събиране. Вярваме, че и с малки суми и  повече хора бързо можем да постигнем целите си. Ние, неговите приятели се надяваме искрено , че можем да направим така, че Венци да е напълно здрав и молим за Вашата финансова подкрепа.

За повече информация относно дарителската кампания търсете Георги Ангелов от "Български Съюз на Трансплантираните" - 0883 330 310

Дарителската сметка, на които може да направите даренията си е:
    IBAN: BG 29 RZBB9155 1002591162
    BIC: RZBBBGSF
    Райфайзен банк България АД

* DSC00687.JPG (1218.01 KB, 2048x1536 - видяно 175 пъти.)
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как можем да помогнем
    За родителите
    delfin 2 1639 Последна<br />публикация Юли 18, 2009, 13:59:55
    от delfin
    Как да помогнем на психично болните ? « 1 2 »
    Здрав дух здраво тяло
    Ametist 29 2862 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:26:39
    от ivan70
    Да помогнем на Йордан Петров.Национал по лека атлетика.
    Инициативи
    Ariam 0 415 Последна<br />публикация Януари 11, 2013, 20:12:55
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright