Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Ашера  (Прочетена 769 пъти)
Ashera
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

समुद्र की मालकिन

« -: Август 29, 2012, 08:35:28 »

С него се чувствам щастлива.
Чувствам сигурност, хармония и въобще такова пълно безгрижие, сякаш всичко е наред, всичко си е на мястото. Сякаш аз съм точно тази, която трябва да съм и се намирам точно там, където трябва да се намирам, и сякаш винаги е било така. И с него се чувствам толкова спокойна, сякаш съм с някой много близък, когото познавам от много, много време. Стар приятел, или любим, някой, с когото си имал история, която е останала вече във миналото и сте се срещнали пак след години.
Въпреки че това не е така, го чувствам така. Когато го прегърна съм в мир и хармония със цялата вселена, и знам, че нищо лошо не може да ми се случи. Когато ми се усмихне знам, че мога да направя всичко и понякога си мисля, че заедно бихме могли да сътворим чудеса и да направим света по-добро място. Когато държа ръката му, докато вървим, знам, че не бих могла да падна и не ме е страх от пътя напред, всъщност понякога си мисля, че заедно ще можем да летим. И имам изведнъж онази увереност, която винаги е трябвало да имам, но някъде по пътя съм изгубила. Сякаш съм точно тази, която трябва да съм и вървя точно по пътя, по който трябва да вървя.
А когато се обърна и погледна в очите му, чувствам любов. Не любов към тялото или човека или идеята дори, някаква по-дълбока, висша форма на любовта, любов към самата душа. Сякаш си свързан с тоя човек на някакво по-висше ниво, дотолкова свързан, все едно е станал част от теб и въпреки това ти си си ти и той си е той, две тела, атоми или каквото и да е, които съществуват успоредно, и отделно в своята цялост. И докато гледам в очите му чувствам топлина, слънчеви лъчи галят не кожата ми, а сърцето ми, и тогава знам, тогава се чувствам обичана.
Той ме прави по-добра.
Дава ми сила, или ми показва моята собствена вътрешна сила, онази, която не мога да видя, но имам. Кара ме, дори без да знае според мен, да бъда себе си и моя поглед в огледалото да отразява всичко хубаво, което виждам или усещам в неговия. Да разперя крилете си и да следвам мечтите си в един свободен полет на съзнанието, където не съществуват нито страх, нито ограничения. Да обичам себе си и него и света безрезервно, безвъзмездно, да разбирам, да прощавам и помагам както мога. Да бъда опора докато летя в облаците и да летя в облаците, без да имам нужда от опора.

Аз мога да бъда и мога да правя всичко това и без него, но той сега е онова вдъхновение, което търсех и от което се нуждаех.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Sv3DWjcj0JY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Sv3DWjcj0JY</a>
Активен
Ashera
**
Неактивен Неактивен

समुद्र की मालकिन

« Отговор #1 -: Август 29, 2012, 08:54:55 »

Сънувах момиче със синя рокля в коридори с много врати. Лепеше листи по вратите и се смееше, на листите беше написана поезия, която четеше на глас, но това беше отдавна.
Когато аз минавах по тези коридори и четях същата поезия на глас, листите бяха пожълтели, а боята по вратите - отдавна олющена, но аз я виждах като спомен в моментите, в които докосвах хартията, и мисля, че тогава имах идея коя беше.
Там, откъдето дойдох, и където щях да се върна, приглушената жълта светлина стопляше чувствата и съзнанията ни, но този коридор стоеше сив и студен като есенна сутрин... И когато се върнах, а той ме попита къде бях и протегна ръка, направих крачка назад, защото вече не бях сигурна.

Събудих се в стая, потънала в синкавия здрач и безмълвието на зората.
Активен
Ashera
**
Неактивен Неактивен

समुद्र की मालकिन

« Отговор #2 -: Септември 02, 2012, 00:36:46 »

Моренце... =')))
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #3 -: Септември 02, 2012, 10:30:05 »

Сърце Сърце Сърце Сърце
Активен
Ashera
**
Неактивен Неактивен

समुद्र की मालकिन

« Отговор #4 -: Ноември 03, 2012, 00:37:26 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DeumyOzKqgI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DeumyOzKqgI</a>
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #5 -: Ноември 05, 2012, 22:35:17 »

Цитат на: Ashera
Санг, много яка песничка!
От Санг лошо нещо никой не е видял да излиза! (Тези думи, между другото, седяха дълго време на вратата на кенефа в студентски град, само че вместо санг, беше лазо) Ухилен
Нннно щом ти харесва, ще ти пратя още нещо (e сега я втаса хаха).
А, ей ги тез хубустници мисля, че може и да ти паснат на мемоарите.
Между другото, със сигурно ще забележиш, но именно нескопосано направения клип е това, което е особено забавно в техния случай. От както започнаха да пеят за любов, тез серсеми тотално бъгнаха, а това им е, така да се каже - "любовния дебют" и просто контрастира тяхната неадекватност.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lrGNvpXMOd0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lrGNvpXMOd0</a>

Само ще казваш, ако Санг много загрубява, да минем на по-мелодични. Съгласи се, че не е лесно да се намери допирна точка, между композиторка с изтънчен вкус и изтрещял бруталист, с изтръпнали тъпанчета. Но и аз, подобно на юнаците горе, нещо съм неадекватен напоследък  Ухилен

Цитат на: Ashera
Специално за теб ще се постарая да се намеря : )))
О! Това прозвуча... някак ...апокалиптично  Готин
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Дневникът на Аэ съм « 1 2 ... 11 12 »
Лични дневници
Аэ съм 169 7100 Последна<br />публикация Юли 02, 2012, 18:30:57
от venturyy
Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
Лични дневници
Ianica 102 4422 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
от sahaj
Дневникът на Тайственият ;)
Лични дневници
Tainstven 13 1272 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
от Tainstven
Дневникът на infinity
Лични дневници
infinity 3 902 Последна<br />публикация Август 25, 2012, 01:35:05
от infinity

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright