Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изкривяване на сексуалната енергия  (Прочетена 2358 пъти)
mamagaya
Гост
« Отговор #15 -: Август 23, 2012, 17:48:22 »

Цитат
иначе най лесния начин е някое същество да ти ги пуска сънищата и мисля даже че вече ти е пратено такова.
Как така пратено. Откъде идват тези същества и как пускат сънищата.Да не са караконджоли, таласъми или инкубуси.
Хаха не са. Това са си нормални същества със неутрал алаймънт, които могат да бъдат от всякаква раса, просто те са си на работа, бачкат си. Има такава професия сънопускач, сънозареждач. Има си списъци с хора, сънища и какво на кой да му се пусне. Също така понякога този който се занимава с теб изготвя твоята програма от сънища в зависимост от това какво имаш нужда. Тоест какви сънища ще те изчистят от тия неща които споменаваш.

Звучи ми като чиста фантастика.
Да е нещо от този сорт - http://bgbook.dir.bg/book.php?ID=35695
Активен
Svetoslav
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« Отговор #16 -: Ноември 29, 2012, 16:25:00 »

Наскоро имах се усещането че ту съм жена ту съм мъж да не е от прекленото седене пред playstation-a ? Или по скоро се едно има невидима жена  с мен .

Бих допълнил само Let it be ?
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 09:51:21 от Svetoslav » Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
Ianica
Неактивен Неактивен

Публикации: 151

« Отговор #17 -: Септември 26, 2013, 22:20:59 »

А аз си мислех, че имам проблем, а сега като гледам хората от какви работи страдат, направо въздъхвам с облекчение:) Та, значи, аз мисля, че най-после открих моя сексуален проблем от къде произлиза (освен от неподходфящите партньори), но не мога да се справя сама с разрешаването му и не знам дали ми трябва помощ от сексолог, психолог, гуру, или всичко ще се оправи само като срещна истинския, ама ми се ще да го разреша преди да съм го срещнала:) Значи, неудобно ми е да говоря с подробности, обаче ще кажа най-общо в какво се изразява: Хм... Установих нещо много странно, на което преди не обръщах внимание, а май е трябвало- защо изпитвам възбуда само като съм привлечена чисто физически от някой неподходящ за сериозна връзка партньор, а когато съм истински влюбена в някого цялата ми енергия сякаш отива в сърцето (и чувството е много хубаво и изпитвам цяла гама от емоции), обаче пък не отива по-надолу и аз нищо не усещам, или е слабо. А като не съм влюбена си отива надолу, ама няма нищо в сърцето ми. Та, въпросът ми е на какво се дължи това разделение, не трябва ли всичко да е едно цяло като се отдаваш на някого, защо е това разделяне при мен? Има ли някой с подобен проблем или това е някаква рядкост? А съм израсла в съвсем нормално семейство и не съм имала ограничения в детството или някакви травми. Това от някой предишен живот ли го нося? Кой би могъл да ми помогне- доктор, или някакъв гуру, който разбира от тези неща?
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #18 -: Септември 27, 2013, 10:20:28 »

Та, въпросът ми е на какво се дължи това разделение, не трябва ли всичко да е едно цяло като се отдаваш на някого, защо е това разделяне при мен?

Защо смяташ, че трябва всичко да е едно цяло?
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #19 -: Септември 27, 2013, 12:28:40 »

А аз си мислех, че имам проблем, а сега като гледам хората от какви работи страдат, направо въздъхвам с облекчение:) Та, значи, аз мисля, че най-после открих моя сексуален проблем от къде произлиза (освен от неподходфящите партньори), но не мога да се справя сама с разрешаването му и не знам дали ми трябва помощ от сексолог, психолог, гуру, или всичко ще се оправи само като срещна истинския, ама ми се ще да го разреша преди да съм го срещнала:) Значи, неудобно ми е да говоря с подробности, обаче ще кажа най-общо в какво се изразява: Хм... Установих нещо много странно, на което преди не обръщах внимание, а май е трябвало- защо изпитвам възбуда само като съм привлечена чисто физически от някой неподходящ за сериозна връзка партньор, а когато съм истински влюбена в някого цялата ми енергия сякаш отива в сърцето (и чувството е много хубаво и изпитвам цяла гама от емоции), обаче пък не отива по-надолу и аз нищо не усещам, или е слабо. А като не съм влюбена си отива надолу, ама няма нищо в сърцето ми. Та, въпросът ми е на какво се дължи това разделение, не трябва ли всичко да е едно цяло като се отдаваш на някого, защо е това разделяне при мен? Има ли някой с подобен проблем или това е някаква рядкост? А съм израсла в съвсем нормално семейство и не съм имала ограничения в детството или някакви травми. Това от някой предишен живот ли го нося? Кой би могъл да ми помогне- доктор, или някакъв гуру, който разбира от тези неща?

И аз го имам този проблем.
    Активен
    nikcvet
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #20 -: Септември 27, 2013, 12:40:49 »

Това ми изглежда съвсем нормално:

Цитат на: Ianica
    цялата ми енергия сякаш отива в сърцето (и чувството е много хубаво и изпитвам цяла гама емоции)

- някъде в гърдите се активира сърдечната чакра, което е свързано с такива
    усещания.

Небалансираното активиране на някой енергиен център (чакра) може да носи
    положителни, но и отрицателни последствия.
    Особено по-ниските енергийни центрове могат да дадат и друга гама прояви,
    например при мъжете - ревност, избухливост, омраза и други подобни.

Как да се култивира към по-добро, се разглежда в някои китайски учения.
    Но се счита, че при такива опити е много лесно да стане по-лошо, вместо
    по-добре, затова даже се е стигало до крайности, като отричане на тези
    ниски сфери в някои духовни учения.
    Активен
    Ianica
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Септември 27, 2013, 13:11:07 »

Еее, аз публикувах сега доста дълъг пост, но не е отишъл. И на какво се дължи това небалансиране на енергията? Лошото е, че нямам голям сексуален опит, няма как да говоря в подробности. И не знам дали аз си въобразявам или наистина това е проблем някакъв. Аз ако знам, че с появата на "принца" всичко ще се оправи, няма да се притеснявам и ще си го изчакам, но  но май знаците ми показват, че имам някакъв проблем и трябва да си го реша преди да съм го срещнала. Но е толкова дълго за обяснение, не знам с кого да говоря в подробности, явно ми трябва лекар, но пак не съм сигурна. Аз като чета примерно разни женски сайтове, където пише за сексуални проблеми, някак техните обяснения ми се струват много незадоволителни и елементарни и сякаш са далеч от това, което действително чувствам и не знам дали проблемът ми е физически, психически, или енергиен, за това не знам към кого да се обърна. Но явно не е физиологичен, щом все пак изпитвам желание, макар и към обекти, в които не съм влюбена.
    Активен
    nikcvet
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #22 -: Септември 27, 2013, 15:27:59 »

Прощавай, може нещо да греша, но защо така Ianica, използваш разум, за
    да делиш на подходящи и неподходящи (партньори) ?
    Какъв трябва да бъде "Истинският" ? Не знам дали има идеални хора,
    освен това сигурно всеки идеализира в своите представи.
    Обратното: на практика трябва адекватно действие според ситуацията, за да
    станат нещата, да се изградят както трябва, независимо за какво става дума.

Прекаленото използване на разум може да доведе до странни проблеми,
    когато природата (усещанията) ти те привличат към някого, а разумът спира
    и нещо се обърква.

Или има прекалено увлечение без взаимност, което води до натрупване и
    блокиране.
    Или може би търсиш там, където няма или не бива (не достига нещо)?
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #23 -: Септември 27, 2013, 16:39:53 »

Сега се сетих и за тая картинка дето я бях виждал някъде навремето

Доколко е вярна тая картинка незнам, но програмата която аз ползвам дава три главни параметъра по които се гледа съчетания и те са:

- soul match
    - couple match
    - sex match
    И трите се дават в %-ти

Като в зависимост от хората какви са, към какво се стремят, техния път някои от тези проценти на съчетание могат да намаляват или да се увеличават с времето и това може да  зависи от различни фактори.
    Самата програма за любовта изплюва че при определени минимални %- ти на soul и couple любовта просто идва от самото взаимодесйтвие на хората, независимо на какво ниво е това взаимодействие.
    Просто когато си взаимойдестваш с някой ти го обичаш, понякога осъзнато понякога неосъзнато.
    Ако ще и да е най големия кратунгер, а съчетанията са вече нещо съвсем различно, просто моето мнение е че любовта не е в тоя кръг както е на картинката горе, тя е нещо което е отделно

И ако на теб sex съчетанието с човека ти е с нисък % то това не е защото ти го обичаш

А ако с един и същи човек в даден момент е както го описваш в един път енергията горе а в друг момент долу тогава вече незнам Усмивчица

Но вярвам че може да има пълен мач
    и не смятам че това което описваш е проблем някакъв,
    друг е въпроса вече дали този пълен мач може да се поддържа с години
    и даже знам че може
    Активен
    xandria
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #24 -: Септември 27, 2013, 16:54:58 »

В секса може да прецаква любовта, но любовта не прецаква секса.
    Активен
    Ianica
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Септември 27, 2013, 17:40:07 »

Не използвам разум, усещам ги със сърцето си:) А истинският е само един, но явно не съм го срещнала още. Наскоро приключих връзката си с човек, за който почти бях сигурна, че е истинския, но се е оказал лъжец. А историята е доста интересна, но не е за тук, а по-скоро за дневника ми, но е доста дълга и ще заеме място колкото всичките ми досегашни истории, взети заедно:)Но в случая това не е важно. Акцентът в случая е, че в тази връзка аз наистина влагах чувства, много го обичах, но сексът не се получаваше. Не се разделихме заради това обаче, причината беше друга- разбрах, че е крил важни работи от мен. И ако не ги бях разбрала аз тези работи, щях да направя компромис със секса и още да съм с него (сега го отчитам като грешка). Много странно реагирах обаче когато научих истината- хладнокръвно се разделих с него без да пролея една сълза, в продължение на няколко дни, чак на третия ден плаках малко, и то не от мъка, а от вълнение, спомняйки си хубавите ни моменти заедно. Но пак не се чувствах толкова зле, колкото би трябвало да се чувства човек, който е обичал така силно и се е разочаровал. А аз наистина изпитвах много силни чувства, бих казала, вложих цялата си душа и бях толкова щастлива. А накрая нито му се разсърдих, че се е подиграл с мен, простих му с такава лекота (пък родителите ми още го мислят и се ядосват), все едно нищо не е било, а не е така- за мен връзката беше сериозна. Имаше моменти дори, в които си мислех, че това е мъжът, за когото трябва да се омъжа и да имам деца от него. И накарая много странно реагирах- вместо да се ядосам, че съм се прецакала и този не е моят човек, аз напарво си плюх в пазвата и въздъхнах с облекчение, че не е той, защото по време на тази връзка за пръв път съзрях проблеми в самата мен, за които не знаех и даже е имало моменти, в които съм съжалявала, че съм срещнала подходящия човек, но в неточния момент. После направо благодарих на Господ, че не е бил той. Но това беше доста голямо отклонение. Сега, конкретно за сексуалните ни проблеми. Първо, тази връзка беше от разстояние и ние доста рядко се виждахме. Второ, виждахме се все при някакви стресови обстоятелства (може и тях да си е измислил), които създаваха напрежение и не можех да се отпусна. Трето, колкото и да беше романтичен на думи, в интимно отношение не проявяваше нежност и това малко ме обиждаше и натъжаваше, но си мислех, че е заради стреса и редките ни срещи и че с времето нещата ще се оправят. Абе, държеше се много недодялано за мъж на 35 години, който твърдеше, че е спал с около 70 жени през живота си, тоест, има богат опит. И колкото пъти ми разказваше за някоя от тях, то все нещо извратено и странно беше- едната например искала да я гори с цигара по гърба. И аз много съм се чудела може ли всичките му връзки да са били изчанчени, той не е ли бил с нормална жена, която иска обикновени неща, като нежност и ласки. Молех го за съвсем прости неща, а той сякаш не знаеше какво да прави. Исках просто да ме милва по главата, а той ми казваше, че така се чувствал, все едно, че е с дете, а не с жена и някак плахо и нерешително ме докосваше, все едно ще ме счупи. Но пак се отклоних от първоначалния си въпрос, относно чувството, което изпитвах докато бях с него. Тоест, хубавото усещане при мен отиваше (само) в сърцето, а не слизаше по-надолу, за да се възбудя. И обратно- една година преди тази връзка имах, да го наречем преживяване с един мъж. Не стигнахме точно до секс, но желанието си го имаше и беше доста силно. Но аз си осъзнавах, че това е само физическо привличане, а не любов, за това и не посмях да му се отдам напълно. И човекът си беше, ами не искам да обиждам, ами не ставаше за сериозна връзка и очевидно не искаше такава. Но... Защо към него имах по-силно сексуално желание, от колкото към мъжа, в когото бях безумно влюбена?? Не трябва ли когато си истински влюбен и се отдаваш на някого, всичко да е както трябва и в сърцето и по-надолу, и въобще всичко да е уравновесено и хармонично? Вярно, че той ме е лъгал, но нали това го разбрах по-късно, а в онези моменти не съм го знаела. Тогава кое ми е пречело да се отпусна и да се чувствам добре? Повлияло ли е това, че правеше всичко набързо и не проявяваше нежност, или това не би трябвало да е такъв проблем? Той например си имаше свое обяснение защо не ми е било хубаво- защото не съм го правила отдавна (5 години след първия ми приятел). И то така си беше- въздържах се от страх, че нещо ми има, понеже и с него не ми беше хубаво и чак сега се престраших защото бях наистина много влюбена, но пак не се получи. А после почнах да обръщам внимание на усещанията си, че като съм влюбена енергията ми отива само в сърцето, а не по-надолу и си помислих, че може и това да е проблемът, а не само неговите действия, не знам къде точно е истината.
    Активен
    Ianica
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Септември 27, 2013, 17:53:43 »

Ха-ха-ха-ха, хареса ми думата "кратунгер", май точно такъв си беше Ухилен
    Активен
    Old_Soul
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #27 -: Септември 28, 2013, 00:21:54 »

sharga, уцелил си вярната посока. Хората не са универсални в сексуално отношение. Някъде бях чел, че ако такива дето са сексуално несъвместими правят секс независимо от това какво изпитват един към друг поне единият от двамата ще реагира с болестно състояние след това.
    Като пример - даосите са описали с какви жени (като външност и конструкция) не трябва да се прави секс, но сега няма да се отклонявам от темата.
    Лично на мен много ми допада изказването на Любен Дилов - син "По-добре седем пъти със Снежанка отколкото по веднъж с джуджетата".

Абе, държеше се много недодялано за мъж на 35 години, който твърдеше, че е спал с около 70 жени през живота си, тоест, има богат опит.
    Тоя щом досега при толкова опити не е намерил съвместима жена значи проблема  е в него.
    Ако имаш късмет някой ден ще влюбиш в човек с аналогична на твоята телесна конструкция , приблизително твоя темперамент и сходно излъчване - няма как да не разбереш, че е като тебе.
    А ако нямаш късмет т.е. прибързаш при следващият кратунгер може пак да си кажеш "това е човека!".
    Активен
    Ianica
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Септември 28, 2013, 01:10:24 »

Ами то това с прибързването е малко сложно при мене. Аз някак усещах, че не е съвсем като мен, но пък никога не бях обичала някого така и си мислех, че може пък в този живот да не ми е даден по-добър. А и имайки предвид, че съм на 28 години си мислех, че вече е нормално на тази възраст да срещна точния, с когото да създам семейство.  Въпреки някои негови недостатъци, които виждах, си мислех, че може пък да не ми е даден по-подходящ в този живот и сега не знам дали ми е даден. А имаше и още нещо- той имаше ясновидска дарба (може и за това да ме е лъгал, не знам вече, но пък познаваше, поне в началото доста неща) и още преди да започне връзката ни, когато бяхме просто приятели, взе да ми описва евентуално какви мъже са ми дадени, имало няколко варианта и ми ги описа и аз хич не останах очарована и много плаках, като си представих какъв нещастен живот ме очаква с тия неподходящите както ми ги описа. А по-късно, когато се влюбих в него, сравнявайки го с онези предполагаемите, които ми описа, си казах, че май той е най-добрият, който е можело да ми се падне. А и се появи в много труден момент от живота ми, даваше ми сили и подкрепа, когато всички ме изоставиха, той ми върна желанието да пея, когато почти се бях отказала. Та, на въпроса- да, очевидно има проблем при него, но това не променя притесненията ми, че и аз може да имам някакъв проблем и нещата да са комплексни, все пак и с първия не се получи. Хайде, с него да речем, нямах кой знае какви чувства, но сега бях ужасно влюбена. А пък не ми се ще да експериментирам много с други мъже преди да си срещна моя, за когото да се омъжа. Само че аз май непълно си зададох въпроса още от началото и вие сигурно ще помислите, че само тия двамата давам за пример. А аз говоря като цяло, даже и за хора, с които не съм имала интимен контакт или близост някаква, а просто като ги видя, че са предизвиквали различен тип чувства в мен- едните предизвикват само сексуално привличане, а другите- само приятното чувство в сърцето, никой и двете неща. Ааа, сега ми изникна друг въпрос. Какво значи да съм с някой с моята конструкция? Аз съм с по-широк ханш, а доколкото знам не е хубаво за мъж да има широк ханш Ухилен Или да е светъл като мен, аз какво да направя, като харесвам по-тъмни? А в университета си харесвах такива като мен, но те пък си имаха приятелки, но това е друга тема и е описана подробно в дневника ми. И какво значи, че имало жени с такава външност и конструкция, с които не трябва да се прави секс? Какво става с такива жени, самотни ли си остават? И как всеки ти казва, че нямало идеален, а то сега какво излиза, че баш всичко трябва да ни съвпада (то и аз така го искам де), за да се получат нещата? А това последното със Снежанка и джуджетата не го разбрах Ухилен
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #29 -: Септември 28, 2013, 07:58:26 »

В секса може да прецаква любовта, но любовта не прецаква секса.
    Ей това е много вярно.
    Яница, на тяло не винаги се заповядва, то е носител на мъдрост, която е скрита от нас. Според мен най- добре е  да го послушаш. Ако то или здравият разум каже "не", значи е не.
    Сексът не е само забавление и начин децата да идват на бял свят. Тази обмяна на енергии продължава доста след прекъсване на връзката на физическо ниво. От тази гледна точка вариантът с експериментите не е много удачен, добре, че антените ти са го уловили.
    Не знам как са стигнали нещата до там да си повярваш че имаш проблем, но от никой кратунгер не може да се очаква да те накара да се чувстваш човек.
    Ти имаш  дарбата да обичаш истински, използвай я първо за себе си- за неща, които ще те накарат да изпитваш светли емоции и остави Принца на мира. Него никой не го знае в момента с коя ламя се бори. Когато се срещнете, всичко ще е ясно и за двамата- той ще те е намерил, ти ще си го усетила и никой няма да има съмнения по въпроса. Годините тук нямат никакво значение,но все пак е добре да се знае, че ако сте решили да имате семейство, Вселената няма да ви срещне на по 60. Усмивчица
    Никакъв проблем нямаш, всичко ти е наред, имала си нужда от такъв опит- получила си го. Ако имаш нужда от още- ще получиш и още за да си допълниш празнините. И това не означава че нещо ти има или че няма да срещнеш подходящия. Използвай да извличаш максималното от преживяванията си в момента и те ще ти се отблагодарят. Усмивчица
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 17 1729 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
    от bars_i
    Развитие на енергия/сила.
    Духовни учения
    Sentinel 9 1386 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 18:09:47
    от Аэ съм
    Как да се предпазим от енергиини навлеци? « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Житара 24 2836 Последна<br />публикация Октомври 16, 2012, 22:58:25
    от Ariam
    Реални пари докато се забавляваш.
    Обща тематика
    The One 5 1092 Последна<br />публикация Декември 06, 2012, 11:40:32
    от The One
    Съзнание: Какво е това и как се манипулира
    Великият преход
    Житара 0 916 Последна<br />публикация Февруари 18, 2013, 20:47:11
    от Житара

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright