Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изкривяване на сексуалната енергия  (Прочетена 2254 пъти)
mamagaya
Гост
« -: Август 21, 2012, 23:28:17 »

Здравейте,

Страдам от изкривяване на сексуалната енергия в мен което от своя страна отвреме навреме ме прави чудовище. Фройд лично е изследвал какви последици има върху организма изкривяването на сексуалната енергия. - садизъм, хомосексуалност, педофилия, натрапчиви мисли, вампиризъм, канибализъм и т.н.
Изкривяването на тази енергия води до уникални престъпници и гений сравними с Айнщайн.

Фройд има една хубава книга на тази тема - Психоанализата на Фройд. В книгата има много примери от историята за хора с нечовешки способности - кръвопийци, садисти, извратеняци. Адолф Хитлер също е страдал от разстройство на тази енергия.

Според книгата сексуалната енергия в детето е в латентна форма постепенно тя преминава през отделни етапи на устремяване и повишаване ако в някой от тези етапи детето среща трудности да общува свободно със средата около него сексуланата му енергия макар и още неразвита се фиксира в този етап от нейното развитие. вследствие на това тя неможе да продължи да се развива по нормален начин в следващите и етапи от нейното развитие. В резултата на това порасналото вече дете при изживяване на определени стресове прави регресия/връщане към етапа в който секс. му енергия е била фиксирана в детството - това е патологично явление и външно то се пороявява под формата на психолог. проблеми - страхове, паник атаки, натрапчиви мисли и по тежки неща Прегръдка Прегръдка Прегръдка Прегръдка

Ето една легенда в историята с разстройство на тази енергия - http://kriminalnidosieta.com/seriyni-ubiytsi/peter-kyurten-vampirat-ot-dyuseldorf/
Ето го бащата на сексуалните извратености - http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/priklyutcheniyata-na-protchutiyat-seksuale/

Какво бих могъл да направя за да спра това изкривявяне да продължава или в най-добрия случай какво бих могъл да извлека. Замислям се за преглед при сексолог, но и там едва ли ще станат нещата. Усмивчица
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #1 -: Август 22, 2012, 00:01:51 »

Доколкото знам е че има такива сънища програми които ти се пускат и ти примерно сядаш на една маса и ядеш човешко месо. И тоя сън ти се пуска толкова пъти колко ти е нужно на теб да си решиш проблема. Идеята е че когато ти преживееш това насън до степен да ти е все едно то вече не е натрапчиво и ти виждаш че всъщност въобще не го искаш, примерно казано. Тогава проблема изчезва и на ежедневно ниво, просто ставаш чист.
Това което Фроид пише за взаимотношенията между син и майка, баща и дъщеря са интерени, аз не съм ги чел но ми разказаха за тях. Доколкото разбрах е, че ти като син се бориш за позиция с баща си и дълбоко някъде в теб имаш чувство за това че ти трябва да си с майка си включително и в сексуален план. Така че това нещо също е вид пример в който ти трябва да преспиш с нея в някой сън, като просто някое същество се престорва за нея, важно е ти да имаш чувстовото че е тя, след като това стане ти вече ще си преодолял това нещо на ежедневно ниво, поне така е на теория. Но пак казвам познанията отностно тия неща са ми много бегли, а не съм чел и почти никаква психоанализа.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #2 -: Август 22, 2012, 00:25:21 »

Цитат
Това което Фроид пише за взаимотношенията между син и майка, баща и дъщеря са интерени, аз не съм ги чел но ми разказаха за тях. Доколкото разбрах е, че ти като син се бориш за позиция с баща си и дълбоко някъде в теб имаш чувство за това че ти трябва да си с майка си включително и в сексуален план.

Едиповия комплекс ми е съвсем лекичък. Чувал съм за случай в които сина прави секс с майка си, но това си е извратеност първо ниво.
Това не ми е проблем сега. Просто ме интересува как да оправя фиксацийте в психиката си. Те контролират подсъзнателните ми убеждения и това засила един страх в мен. Голяма част от поведението на човек се контролира от тези механизми имащи скрит сексуален подтекст. Фройд е разгледал добре фазите на психосексуалното развитие.

Най-ужасното в случая е стремежът към садизъм на срещуположния пол. Преди време харесах едно момиче, то също мен, когато нещата се задълбочиха в моята психика избиха мотивите на изкривената сексуалнна енергия. Написах на момичето че искам да я убивам и да я измъчвам.От ужаса тя се уплаши и нищо не стана. Това е най-гадното. Затъпяване Затъпяване

Другото което ми прави впечатление е постоянното влачене назад към садико-аналната фаза. С други думи все едно се подмалядавам за един ден.Имах травма на мозъка според една лечителка, но след няколко месеца тя изчезна - нещо което е трудно да се повярва, но си е така. Това със сигурност се дължи на тази регресия която се прави от човек, връщане към пред пубертетните фази на развитие на сексуалността, както психически, в най-лошия случай и физически. Ангелче Ангелче

Не зная към кого да се обърна - сексолог или психотерапевт.

« Последна редакция: Август 22, 2012, 00:35:20 от Транс » Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #3 -: Август 22, 2012, 00:33:06 »

А кой е обект на тези твои сексуални импулси? Защото при мене това бяха деца и това ми се получи след жесток сексуален тормоз. Аз по едно време се улових как започвам да се възбуждам от деца и набързо си пренастроих източника на сексуална енергия (казвам "набързо", защото ако такова нещо се случи, то отнема по поне 10-12 години въздържание, а на мене ми бяха нужни само 7 до 10 месеца). Сега пак се вра в хлапетата, но сега най-много да прегърна хлапето, ако то ми позволи. Няма да тръгна да го обарвам, да се мъча да го прелъстя или нещо подобно. Така че възнамери да си промениш сексуалния импулс и поне малко от малко да го обуздаеш. Колкото за възнамеряването, по метода Силва схемата е следната:
    1. Заявяваш желанието си;
    2. Забравяш за него (абсолютно задължително, за да няма изкривяване в мисловния шаблон, по който се осъществява тази твоя потребност);
    и 3. Получаване на реален резултат от възнамеряването.
    Аз това редовно го ползвам, та с него си докарвам доста облаги - пари, ядене, разни вещи, които в момента ми трябват............ Не е толкова зле. Опитай! Няма да пострадаш, дори и нищо да не стане.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 22, 2012, 00:47:59 »

По принцип с чисто намерение са възможни много неща. Но аз не съм толкова опитен с тази сила за изпълнение на желанията. Мисли Мисли Мисли

Аз не съм изнасилвач, но казвам че имам склонност към садизъм на нежния пол.Когато това нещо започне да избива става неудържимо.
    Подобни извратености се срещат навсякъде - http://kriminalnidosieta.com/novini/dvama-mazhe-iznasiliha-zhena-s-zhiva-zmiya/
    Секунди по-късно тя почувствала нещо вътре в себе си. Тя смята, че змията може да я е ухапала отвътре, защото усетила остра болка преди един от мъжете да каже: „Издърпай я“.

Казват че това се свързва със змията подала ябълката на Ева и е нещо като ритуал. Дори и като проклятие буквално.
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 22, 2012, 02:47:49 »

По принцип с чисто намерение са възможни много неща. Но аз не съм толкова опитен с тази сила за изпълнение на желанията. Мисли Мисли Мисли

Аз не съм изнасилвач, но казвам че имам склонност към садизъм на нежния пол.Когато това нещо започне да избива става неудържимо.
    Подобни извратености се срещат навсякъде - http://kriminalnidosieta.com/novini/dvama-mazhe-iznasiliha-zhena-s-zhiva-zmiya/
    Секунди по-късно тя почувствала нещо вътре в себе си. Тя смята, че змията може да я е ухапала отвътре, защото усетила остра болка преди един от мъжете да каже: „Издърпай я“.

Казват че това се свързва със змията подала ябълката на Ева и е нещо като ритуал. Дори и като проклятие буквално.
    Истината си остава истина, в каквото и да решат да повярват хората.

Източник: http://indigota.com/#ixzz24EAoOSYE
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Август 22, 2012, 08:46:35 »

Просто ме интересува как да оправя фиксациите в психиката си. Те контролират подсъзнателните ми убеждения и това засила един страх в мен. Голяма част от поведението на човек се контролира от тези механизми имащи скрит сексуален подтекст. Фройд е разгледал добре фазите на психосексуалното развитие.

Не зная към кого да се обърна - сексолог или психотерапевт.

От теб зависи, кои от мислите, преминаващи в съзнанието ти, ще последваш и ще заредиш с енергия. Те, от своя страна, ще диктуват поведението ти.

За съзнанието на всеки човек се борят ангели и демони. Някои хора следват демоните, някои - светлите същества.
    Изборът е личен.
    Активен
    iti2
    Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #7 -: Август 22, 2012, 10:10:49 »

Цитат
    За съзнанието на всеки човек се борят ангели и демони.

Каква е крайната цел на тези същества борещи се за съзнанието ни ?
    Активен
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #8 -: Август 22, 2012, 10:56:11 »

За момент се замислих дали Транс не ни троли с този въпрос, но после си викам - неее, едва ли... но какъвто и да е случааят, реших да споделя виждането си по тази тъй много интересуваща някои хора тема, хехе.

Това което се случва в областта на душата е различно по природа от това което се случва в областта на тялото и неговите форми. И дори когато са "облечени" в еднакви форми, в еднакви образи - по същество те са различни. Това трябва да се има предвид и да се помни винаги, когато работим над себе си.
    Агресията на физическо ниво води до убийства, агресията на психическо води до живот! ако разбира се става дума именно за душевна агресия, за душевна жизнена активност, а не за пренесена от физическото такава. Опитът да пренесем агресията на телата в областта на психиката обаче е това което създава проблема.
    Да вземем примера с "искам да те измъчвам" - физически това определено не е от най-добрите желания, в областта на психическото е съвсем различно! Ако се разгледа същината на това желание, то се вижда че такава форма на неговия изказ е по-скоро алегорична от буквална. По-нататъшно само-изследване показва че винаги когато говорим за психически процеси с опредметени термини за действия и усещания, това е само и единствено АЛЕГОРИЯ! Опитът да реализираме алегорията е... не само глупав, но и пагубен.
    Например Кастанеда говори за "скок от пропастта", което е класическата алегория "скок в неизвестното" но с негови думи. Аналогично е и в сексуалната тема - "искам да те измъчвам" не значи че искаш някой да страда, а само че искаш да му причини шсилтни усещания, които да го напрагят и прочиие и прочие... опитът да реализираме тези така изразени желания буквално води до това което наричат сексуални извращения.
    Лично според мен за никакви извращения не може и дума да става тук. Просто за хора, които предпочитат този начин на мислене за сексуалността, и по някаква причина са решили да задоволят жаждата си за еротична наслада буквално... няма лошо, стига да го правят с партньор който споделя мирогледа им, а не да го натрапват другиму. Ако пък искат, могат и да се борят с този си мироглед, с тези си желания...
    Във всички случаи борбата не е СРЕЩУ това което не ви харесва! Усилието трябва да се фокусира върху образа на проява на тази проява на сексуалност, която искате да приемете. Фокусирайте се над желаното, "разтворете се в него". Ето ви пак алегория - тя не значи да се разтворите като захар във вода, а да забравите всичко друго освен желаното, да се концентрирате напълно върху това което искате да придобиете,  това с което искате да заместите старото.

Лично аз бих направил и едното и другото - бих си намерил партньор който споделя виждането ми в тази толкова лична област, и бих търсил да направя себе си такъв какъвто искам да съм!

Защото каквото и да си говорим - никой от нас не се раждат такъв какъвто иска да е. И само от нашите лични усилия зависи дали ще запреличаме на желания за себе си образ или ще останем това, което сме си по рождение.

Извайте себе си!
    Активен
    VET
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #9 -: Август 22, 2012, 11:11:18 »

И само от нашите лични усилия зависи дали ще запреличаме на желания за себе си образ или ще останем това, което сме си по рождение.

Мисля, че по-добре не би могло да бъде казано.
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #10 -: Август 22, 2012, 16:36:35 »

Темата е напълно сериозна.
    Ето ги фазите на психосексуално развитие.
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5
    Моделът на Фройд за психосексуално развитие е добре обяснен.
    Имам нарушение на анален и фаличен стадий. Ако отида при истински психолог едва ли ще чуя нещо различно.

Анално изхвърлящата личност е общо дефинирана като показваща жестокост, емоционални изблици, дезорганизация, самоувереност, (понякога) артистични заложби, великодушие, непокорство и обща немарливост.
    И Едипов комплекс. Той също така твърди, че неуспешното разрешаване на едиповия комплекс може да доведе до невроза, педофилия и хомосексуалност.

Каакво бих могъл да сторя за да поправя тези стадий. Купон Купон Мисли Мисли
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Август 22, 2012, 21:07:55 »

ми отговорих ти човек, защо продължаваш да питаш без да си пробвал, това което ти казах. Май не четеш какво ти се пише а? Усмивчица

сънувай ги тия неща, всяко едно нещо което те притеснява, възнамеряваш да го сънуваш докато отпадне като проблем, иначе най лесния начин е някое същество да ти ги пуска сънищата и мисля даже че вече ти е пратено такова. Това е както с кошмарите, сънуваш кошмари докато се пребориш със страха и се научиш да се биеш и/или да се измъкваш винаги. Изживяването на което и да е нещо на енергийно ниво си дава добър резултат, брои се
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 22, 2012, 22:25:31 »

Цитат
    иначе най лесния начин е някое същество да ти ги пуска сънищата и мисля даже че вече ти е пратено такова.
    Как така пратено. Откъде идват тези същества и как пускат сънищата.Да не са караконджоли, таласъми или инкубуси.
    Инкубуса може да се свърже със сексуалната ми енергия и да я коригира по време на сън, така ли.

Това което ми прави впечатление напоследък е че сънувам красиви високи жени.

За съжаление в реалния живот не мога да имам приятелка защото постоянно садизма ми надделява. Садизма е полово извратено удоволстие при което аз получавам наслада от измъчването на жената. На всичкото отгоре съм и похотлив. Усмивчица Усмивчица
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #13 -: Август 23, 2012, 01:50:17 »

INDI-GO-STAGER, желанието ше се изпълни, но само ако е с чисто намерение

Тук е написано по друг начин - http://espirited.com/%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5/
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Август 23, 2012, 11:33:00 »

Цитат
    иначе най лесния начин е някое същество да ти ги пуска сънищата и мисля даже че вече ти е пратено такова.
    Как така пратено. Откъде идват тези същества и как пускат сънищата.Да не са караконджоли, таласъми или инкубуси.
    Хаха не са. Това са си нормални същества със неутрал алаймънт, които могат да бъдат от всякаква раса, просто те са си на работа, бачкат си. Има такава професия сънопускач, сънозареждач. Има си списъци с хора, сънища и какво на кой да му се пусне. Също така понякога този който се занимава с теб изготвя твоята програма от сънища в зависимост от това какво имаш нужда. Тоест какви сънища ще те изчистят от тия неща които споменаваш.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 17 1672 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
    от bars_i
    Развитие на енергия/сила.
    Духовни учения
    Sentinel 9 1356 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 18:09:47
    от Аэ съм
    Как да се предпазим от енергиини навлеци? « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Житара 24 2743 Последна<br />публикация Октомври 16, 2012, 22:58:25
    от Ariam
    Реални пари докато се забавляваш.
    Обща тематика
    The One 5 1063 Последна<br />публикация Декември 06, 2012, 11:40:32
    от The One
    Съзнание: Какво е това и как се манипулира
    Великият преход
    Житара 0 884 Последна<br />публикация Февруари 18, 2013, 20:47:11
    от Житара

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright