Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Разкриването  (Прочетена 931 пъти)
Кари.П.
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« -: Август 15, 2012, 09:01:40 »

Здравейте, потърсих, но не намерих подобна тема. Ако все пак съм пропуснала се извинявам.
Искам да ви попитам за Разкриването, което поне аз очаквам с нетърпение. Онова Разкриване на Светли същества, за което чета всеки ден. Следя Салуса от около година, следя също и този сайт - http://elvenjewels.blogspot.com/ - за информация по тази тема. Да, знам, че те вече са около нас и че работят с хората, които са им нужни. Но искам да ви попитам дали знаете нещо повече за Разкриването пред целият свят? Като например какво бихме могли да очакваме, дали ще е скоро или ще трябва да чакаме до края на годината?
Благодаря! Усмивчица
Активен

"Аз съм човек,също като теб.Аз обичам,също като теб.Аз имам мечти,също като теб.Аз падам,също като теб.Аз ставам,също като някой.Аз знам,също като Бог.Съвсем еднакви сме..." - У.П.
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Август 15, 2012, 09:28:27 »

Искам да ви попитам за Разкриването, което поне аз очаквам с нетърпение. Онова Разкриване на Светли същества, за което чета всеки ден. 

А как си представяш тази среща?
    Какво ще ни донесе тя?
    Активен
    Кари.П.
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #2 -: Август 15, 2012, 12:03:47 »

Цитат
    А как си представяш тази среща?
    Какво ще ни донесе тя?

Представям си я като нещо, което ще счупи оковите на много хора. Човечеството ще научи, че не сме сами, ще научи за всичките лъжи и злоупотреби. Доста хора няма да приемат новото, но за някои, които имат нужда от съвсем малко ,Разкриването ще бъде като започване на нов живот ,с нови мисли и надежди. Твърде дълго време ни повтаряха "Сами сме във Вселената", "Не сме откривали никакви кораби". Време е тези неща да се променят според мен.
    « Последна редакция: Август 15, 2012, 12:17:02 от Модератор » Активен

"Аз съм човек,също като теб.Аз обичам,също като теб.Аз имам мечти,също като теб.Аз падам,също като теб.Аз ставам,също като някой.Аз знам,също като Бог.Съвсем еднакви сме..." - У.П.
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #3 -: Август 15, 2012, 21:27:16 »

Цитат
    Да, знам, че те вече са около нас и че работят с хората, които са им нужни.
    знаеш или вярваш?

Цитат
    Представям си я като нещо, което ще счупи оковите на много хора. Човечеството ще научи, че не сме сами, ще научи за всичките лъжи и злоупотреби.
    чудесна представа... само дето хората са "оковани" не заради друго, а защото сами искат лъжите и злоупотребите, сами не искат да виждат истината. затова и духовните учения винаги са казвали, а и днешните школи продължвата да казват, че всяко израстване и "разкриване" е единствено и само персонално.

а всякакви новомодерни течения дето се появяват от време на време и обявяват че утре сутрнта ще се отвори небето, или че на обед ще свърши света, пък за вечеря имаме масово просветление на народите и даже на марсианците... те просто си дрънкат това което много им се иска да стане и вземат желаното за реално, налагат своето субективно мнение за факт... е, времето е показвало, показва и ще показва, че всичко това са само празни приказки.
    само човек който не се е опитвал да постигне по-ясно съзнание, само който не се е борил поне месец да дисциплнира мислите и поведението си едновременно, само който не е видял от личен опит колко ужасно трудно е вниманието ти да се задържи под контрола ти за поне 2-3 часа без прекъсване - само такъв човек може да си фантазира че е възможно някакво "издигане" да стане от само себе си, автоматично и безу усилие...
    твърдението, че на 18.18.8018 всички ще получат просветление или че "ще навлезем в 18тото измерение" е равносилно на твърдението, че една катедрала ще се самопострои от само себе си на същата дата за секунда-две без никой да прави нещо по въпроса, просто земята ще мине през космическия облак на катедралостроенето и хопа, те ти катедрала!
    Активен
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

• Град: софия
  • « Отговор #4 -: Август 15, 2012, 23:40:31 »

Цитат
    чудесна представа... само дето хората са "оковани" не заради друго, а защото сами искат лъжите и злоупотребите, сами не искат да виждат истината. затова и духовните учения винаги са казвали, а и днешните школи продължвата да казват, че всяко израстване и "разкриване" е единствено и само персонално.

а всякакви новомодерни течения дето се появяват от време на време и обявяват че утре сутрнта ще се отвори небето, или че на обед ще свърши света, пък за вечеря имаме масово просветление на народите и даже на марсианците... те просто си дрънкат това което много им се иска да стане и вземат желаното за реално, налагат своето субективно мнение за факт... е, времето е показвало, показва и ще показва, че всичко това са само празни приказки.
    само човек който не се е опитвал да постигне по-ясно съзнание, само който не се е борил поне месец да дисциплнира мислите и поведението си едновременно, само който не е видял от личен опит колко ужасно трудно е вниманието ти да се задържи под контрола ти за поне 2-3 часа без прекъсване - само такъв човек може да си фантазира че е възможно някакво "издигане" да стане от само себе си, автоматично и безу усилие...
    твърдението, че на 18.18.8018 всички ще получат просветление или че "ще навлезем в 18тото измерение" е равносилно на твърдението, че една катедрала ще се самопострои от само себе си на същата дата за секунда-две без никой да прави нещо по въпроса, просто земята ще мине през космическия облак на катедралостроенето и хопа, те ти катедрала!

Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #5 -: Август 16, 2012, 11:05:17 »

...всяко израстване и "разкриване" е единствено и само персонално.

Добре, а мисълта, вярата в това, че на 21.12. 2012 ще се случи нещо хубаво, не способства ли за пречистването, издигането на вярващия в това човек?
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #6 -: Август 16, 2012, 17:53:30 »

Вярата, че ще се случи, че се случва нещо хубаво, ще настрои човека към това хубаво и той ще го почувства, ще го преживее. Ако си мисли, че нищо не се променя и всичко е по старому, това и ще бъде за него. Спомни си притчата, в която Исус ходи сред тълпата, тя го притиска от всички страни...и жената, която била болна и си мислела, че ако само се допре до дрехата му, ще оздравее. И така станало. Исус усетил, че сила излиза от него, и попитал: кой се допря до мене? а учениците му отговорили: Учителю, тълпата те притиска, а ти питаш кой се е допрял до тебе? Но той казал: не, усетих, че сила излезе от мене...тълпата го притискала, но сила излязла от него само към тази жена, защото тя е вярвала.

Много хора е имало там, но само тази жена се е излекувала, защото е вярвала.
    А които не вярват няма да се излекуват, затова и Исус ги пита вярваш ли, че мога да сторя това? и: да бъде според вярата ти.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright