Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странен шум в главата  (Прочетена 8873 пъти)
minca
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #30 -: Април 24, 2013, 18:28:53 »

добре де,при толкова много 4овеци,не може да е сьвпадение.Явно прехода си оказва влиянието....рано или кьсно ще разберем!
Активен
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #31 -: Април 25, 2013, 15:22:21 »

И отново тази тема Усмивчица
И при мен го има повече от година вече, понякога изчезва май или затихва, не му обръщам внимание, от 2-3 дни при мен е много силен. И при мои приятели го има.
Твърде масово явление от последната година- година и половина за да го отдавам на индивидуални нарушения, болест и т.н.
Каквото и да е, причината е външна и доста масова.
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
Morena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #32 -: Април 25, 2013, 23:32:45 »

И при мен го има повече от година вече, понякога изчезва май или затихва, не му обръщам внимание, от 2-3 дни при мен е много силен. И при мои приятели го има.
Твърде масово явление от последната година- година и половина за да го отдавам на индивидуални нарушения, болест и т.н.
Днес как беше при теб, при мен днес след обед беше доста силен, после спря. Все си мисля, че причината е стресът и шумната улица на която живея. На шумна или тиха улица живееш? Ако искаш сподели поне да елиминирам шума от улицата като причина за себе си .
Активен
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #33 -: Април 25, 2013, 23:52:12 »

Причината не е Вънкашна а Вътрешна , защото процеса е вътре а не отвън. Така, че всички преминаваме към по високо ниво на вибрация и това е очистваш звук
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    zenitov
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #34 -: Април 26, 2013, 13:44:41 »

Причината не е Вънкашна а Вътрешна , защото процеса е вътре а не отвън. Така, че всички преминаваме към по високо ниво на вибрация и това е очистваш звук

Ще Те помоля, ако може да обясниш за този "очистваш звук" и "процес" защото аз не го чувствам "очистващ"
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #35 -: Април 26, 2013, 13:49:04 »

Днес как беше при теб, при мен днес след обед беше доста силен, после спря. Все си мисля, че причината е стресът и шумната улица на която живея. На шумна или тиха улица живееш? Ако искаш сподели поне да елиминирам шума от улицата като причина за себе си .

Вчера следобед беше оглушителен направо, съпроводен и с голям прилив на положителна енергия при мен, какъвто не съм имала от месеци. После не знам - не съм забелязвала. Може и да е спрял? Обръщам внивание когато стане особено силен. Имам енергично 3 годишно дете, което ме разсейва постоянно в къщи и не мога да си чуя мислите, да не говорим за друго Усмивчица)))
    Живея на шумна улица (до кръстовище) но дограмата ми е ок, цяла зима беше сравнително тихо и работя в добре изолиран офис с неотварящи се прозорци, където е доста тихо и спокойно. Не е от външен шум.

Не е случайно за мен, както масовото безсъние, будене към 3-4 часа, бурни и живи сънища, нервно напрежение, изплуване на много спомени за стари неща и прочие от последната година.
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #36 -: Април 26, 2013, 14:11:28 »

Крем, била си в духовният свят, за това са ти пищяли ушите така. В случая или са те чистили или работили по каналите, май второто, от там е прилива на положителна енергия. Усмивчица
    « Последна редакция: Април 26, 2013, 14:20:37 от Еlsha » Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: Април 26, 2013, 16:34:20 »

Опа, същото е и с шума, понеже се обърках и си мислих, че ушите са ти пищяли. Усмивчица
    Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #38 -: Април 27, 2013, 00:24:48 »

Бученето в ушите е следствие от различните вибрации на чакрите, когато ги обедините в една-сърдечната, която играе роля на централна. Събирането става по следния ред  3и5, 2и6, 1и7 също така Омега и Алфа и телата емоционално, ментално и духовно. Активира се чрез вдишване на светлина, като се прави сфера и при издишване сферата избухва в златиста сияйна светлина като обхваща всички тела-физическо, емоциционално ментално и духовно като се простира на км.
    Извадка от книгата Ръководство по Извисяване от Тони Стаббс.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 56

• Град: Варна
    « Отговор #39 -: Април 27, 2013, 16:06:52 »

Не знам дали се чистя или задръствам, но в последно време съскането повишава силата си. Шумът със сигурност не е от вън, няма как да се обърка. Когато съм изморен е по- силен но е нормално според мен, преди да стане постоянен съм имал такива моменти когато съм го чувал но само при умора. Опитвам се да си представя, че е информация която да мога да разчета, но познайте какво става- нищооо. Ако някой има ключ към разгадаването на съскащи и свистящи звуци в глава, моля да подаде инфо- за подобряване на услугата всяко казано нещо от вас ще бъде записано  Усмивчица
    Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #40 -: Април 27, 2013, 18:07:01 »

При себе си съм забелязал че когато съм уморен
    ставам по-сензитивен, нещо като оголен нерв.
    Шума също не е изключение, от няколко месеца насам,
    рядко но се случва дори да ми заглъхнат ушите за секунди.

Единственото ми предположение е, че когато си уморен,
    си насочен навътре, към себе си... и така и шума се усилва,
    въпреки че той си остава с едно и също ниво, без значение
    дали го чуваш или не.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #41 -: Април 28, 2013, 00:16:16 »

При себе си съм забелязал че когато съм уморен
    ставам по-сензитивен, нещо като оголен нерв.

Когато човек е уморен или е недоспал, тогава мислите са по-малко(вътрешният диалог) и по-лесно достигаме до себе си. Усмивчица (чуваме повече себе си)

Активен

Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Април 28, 2013, 00:31:51 »

Бученето в ушите е следствие от различните вибрации на чакрите, когато ги обедините в една-сърдечната, която играе роля на централна. Събирането става по следния ред  3и5, 2и6, 1и7 също така Омега и Алфа и телата емоционално, ментално и духовно. Активира се чрез вдишване на светлина, като се прави сфера и при издишване сферата избухва в златиста сияйна светлина като обхваща всички тела-физическо, емоциционално ментално и духовно като се простира на км.
    Извадка от книгата Ръководство по Извисяване от Тони Стаббс.

Не съм запозната с цитираното. Аз говорих от личен опит! Факт е, че бученето, пищенето или шумове или каквото там според индивидуалността, е свързано с повишаване на вибрациите. (говоря, когато е свързано с вибрациите, а не по принцип физически)

Не знам колко е до чакри, само знам, че колкото в даденият момент си на по-висока вибрация, толкова повече се усеща "звука". Също знам, че уж в един момент се свиква(аз още не съм, явно си има критерии и за свикване) Ухилен
    Активен

ведрост
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #43 -: Май 10, 2013, 17:37:05 »

Здравей, докато търсих с чичко гугъл за шум в главата за майка ми, попаднах на твоята тема :-)

Точно такъв шум започнах да долавям след като поех съзнателно по пътя на йога. В началото имаше натиск като от палец върху чакрата на върха на главата, после натиск отзад на тила, също и нещо като мълнии в мозъка (в състояние на релаксация). Шумът се усеща типично особено по време на усамотяване в тихо помещение, понякога се чувствам като в микровълнова фурна, но усещането е "работно". За мен това е Светлината, която се спуска и чисти каналите и си върши работата. Все едно че съм в светлинен цилиндър и светлината ме облива. Когато се развие вътрешното зрение може да се вижда как тя преминава и докъде стига, дали се процежда или тече като поток, къде има задръствания и прочие.

А дали това е нещо кодирано? Ако ти е нужно, ще ти бъде дадено да го "разкодираш", а ако не ти е нужно, пак може да го разкодираш, но да те подведе. По-безопасно е дори да не знаем предварително, че хората сме с тенденция да си въобразяваме и да си надуваме балони, да пречим на процесите или още по-лошо да изпадаме в зависимост от разни астрални същности.

Бих казала, усамотявай се повече особено когато зашуми и седи-лежи в удобна поза желателно неподвижно и необезпокоявано но без напрягане, навлизай навътре в себе си. Ти сигурно си знаеш де, ама аз тъй, за пълнота на отговора :-)

Мир и любов!
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #44 -: Май 11, 2013, 05:33:55 »

Не съм много съгласен.
    Че е вътрешна е ясно, но (аз чак сега получих известие, че било писано по темата и чак сега виждам еди колко си лафа написани и за тоа чак сега отговарям) датата на която това е писано, съответства с първото затъмнение от трите поредни такива които маркират края на прехода.
    25/04/2013 - лунно, 09/09/2013 - слънчево и 24/04/2013 - отново лунно ...
    Активен

Сатчитананда ...
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Шум в ушите
    Изцеление от природата
    Админ 1 10621 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:04:29
    от Administrator
    За гласовете в главата ни (?) « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    l'amour 33 3866 Последна<br />публикация Юли 21, 2012, 00:28:45
    от Финист
    Странен сън
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 1 565 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 17:21:49
    от @di
    Дневникът на ShtrudeL
    Лични дневници
    ShtrudeL 3 803 Последна<br />публикация Юли 17, 2011, 13:49:40
    от ShtrudeL
    Странен сън
    Моите сънища
    xsiaze 2 1117 Последна<br />публикация Януари 07, 2012, 03:12:24
    от xsiaze

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright