Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странен шум в главата  (Прочетена 8442 пъти)
Berbera
Berber
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

• Град: Варна
    « -: Август 13, 2012, 23:18:28 »

Здравейте, с интерес следя какво коментирате и е удоволствие за мен да го чета. Имам питане към Вас за нещо което незнам къде и към клого да се обърна. Става въпрос за следното:
    От година и половина чувам един звук в главата си. Представлява нещо като свистене или по- точно когато свърши телевизионната програма и има само бели и черни снежинки- как се чува свистене. Това е през цялото денонощие, като през деня не му обръщам внимание заради шума и многото ангажирани мисли, но вечер когато си легна и е тихо и спокойно направо кънти в главата ми. Най- интересното е че не ме дразни. Не съм се обръщал към традиционната медицина /който не се е прегледал- не е луд или болен/. Мислех, че може да е кръвно но то ми е бетон 80/120.Започвам да си мисля, че улавям някакви вълни или нещо подобно но не ги разчитам /поне така ми се иска да е/. Интересно нещо се получи, когато започнах да се концентрирам върху епифизата си /прочетох, че тя може да издава определени звуци или вибрации/ и звука започна да става по- плътен и ясен. Питанката ми е дали все пак този шум не е породен от започналите промени в Земята или хората, или все пак трябва да се прегледам при психиатър. Ако някой има идея моля да ми каже, ако ли пък не и без това не ми пречи Усмивчица. Благодаря предварително и се извинявам за вмешателството.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1 -: Август 14, 2012, 06:46:54 »

Здравей и добре дошъл.
    Психиатъра няма да ти помогне. Това е резултат от издигане на вибрационните ти нива и разширяване на съзнанието. Нищо страшно няма в това. Даже е много хубаво. При мене също е така и даже се радвам, че не ми е щукнало да кажа на някого, че както ме мъкнат нашите по разни дофтури и не знам какви, съвсем щяха да ме съборят. А колкото до самия звук, наистина е от епифизата. Хубав ден ти желая.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #2 -: Август 14, 2012, 08:38:18 »

Цитат
    Не съм се обръщал към традиционната медицина /който не се е прегледал- не е луд или болен/.
    но именно това е което трябва да направиш

Индиго-стажер, ти първо сам се оправи с твоите психиатри, пък тогава давай съвети на другите да не ходят на лекар! Епифизата не издава шум! Физически няма как да стане. Илюзията за шум се създава от самовъзбуждане на мозъчната кора в слуховата област - а причини за това много.
    Бербера, а когато не гледаш телевизия има ли го шума? Ако не ти пречи, тогава защо въобще питаш за него? Явно и ти самата го оценяваш като нещо ненормално. И много правилно. Бегай при чичко доктор, да не стане като един мой колега, който след сде години "нищо и никакво виене на свят от време на време" се оказа че има тумор, който е преминал в злокачествен поради дълго игнориране
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Август 14, 2012, 08:57:35 »

За тези шумове моето мнение за действие е :

1. Проверяваш си кръвното , от по-височко бучи главата.

2 . Провери спира ли ако помолиш. Тогава е улавяне на вълни.

3. Провери има ли нередности в електронни уреди , примерно транзистор , бейбифон , тогава може и да са разни такива ,като ХАРП , колкото и конспиративно да звучи , аз съм го засичала със съвпадения с бейбифона. Ама аз имам и на няколко километра Американска Военна База.

4. Отиваш не на психиатър , а на невролог , да видят как ти е вестибуларния апарат и вече там под ред други изследвания.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #4 -: Август 14, 2012, 09:58:17 »

Добре казано, Иве! И на мене ми се въртеше подобна мисъл, ама викам сега да не плашим с влизането новия човек. Ухилен Ухилен Ухилен
    А, Финист, имам една малка и незначителна молбица: стига си плашил хората, как ще идват, като знаят, че има такива, дето ще плашат "зайците" и ще ги отблъскват от тука? Аз на такова място не бих отишъл и по-лесно бих се вързал на приказките на Деян Колев, че тук е гадно, защото ще имам предубеждение за форума. Така че, моля ти се, бъди по-внимателен с новите из форума!
    « Последна редакция: Август 14, 2012, 10:05:04 от INDI-GO-STAGER » Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Август 14, 2012, 15:35:02 »

Благодаря за отговорите, относно кога го има този звук- той е 24 часа и нито се увеличава, нито намалява с еднаква сила като права линия през цялото време. И през деня го чувам но от работа не му обръщам внимание. Промяна в силата няма когато гледам телевизия/което е рядко/ ,при промени в кръвното/също рядко/- остава си един и същ. Да пробвам с молитва- но незнам как/ по-точно каква и към кого Усмивчица /. Единствено промяна има както писах когато се концентрирам върху епифизата/или поне така си мисля/, тогава шума става по чист и плътен.
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #6 -: Февруари 20, 2013, 03:30:51 »

Индиго-стажер, ти първо сам се оправи с твоите психиатри, пък тогава давай съвети на другите да не ходят на лекар! Епифизата не издава шум! Физически няма как да стане. Илюзията за шум се създава от самовъзбуждане на мозъчната кора в слуховата област - а причини за това много.
    Бербера, а когато не гледаш телевизия има ли го шума? Ако не ти пречи, тогава защо въобще питаш за него? Явно и ти самата го оценяваш като нещо ненормално. И много правилно. Бегай при чичко доктор, да не стане като един мой колега, който след сде години "нищо и никакво виене на свят от време на време" се оказа че има тумор, който е преминал в злокачествен поради дълго игнориране
    Финист, много си отворен.
    Не искам да критикувам конвенционалната (съвремената) медицина защото и тя помага много често и има и добри страни, но общо взето, най е добра за операции и до някъде за диагностика.
    Алтернативните медицини са доста по напред с материала.
    Живи и здрави.
    ПП, имам подобни симптони.
    Активен

Сатчитананда ...
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 20, 2013, 07:57:30 »

Здравейте, вчера си мислих относно шума, който продължавам да чувам и че писах тук за него. И хоп Стожер ти се включваш днес след като темата е от доста отдавна, какво лище значи това? Ако и ти чуваш подобни шумове, успя ли да стигнеш до някъкви изводи или и ти не му обръщаш внимание вече?
    Активен
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 20, 2013, 07:59:51 »

Ауу много се извинявам, обърках Стожер със Свързан.
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Февруари 20, 2013, 15:04:43 »

Здравейте, вчера си мислих относно шума, който продължавам да чувам и че писах тук за него. И хоп Стожер ти се включваш днес след като темата е от доста отдавна, какво лище значи това? Ако и ти чуваш подобни шумове, успя ли да стигнеш до някъкви изводи или и ти не му обръщаш внимание вече?
    Здрасти Бербера.

Това че пиша по старата ти тема и ти мислиш едновремено за шума значи, че сме свързани.
    Така или иначе всички сме свързани, но аз и ти малко повече и то точно относно свистенето в ушите.
    Още не съм наясно какво значи свистенето, но не бързам, рано или късно (точно когаго му дойде времето) ще ми се изясни.
    Обръщам внимание на всичко разбира се, опитвам се да пресея това което смятам, че е негативно ...
    Не съм стигнал до никакви изводи освен, че по време на свистенето нещо  става, нещо което е важно.
    Нека тия които са по напред с материала от нас се включат и ни обяснят за какво точно става въпрос.
    Продължаваме да държиме връзка и да обменяме опит.
    Да е жив и здрав Дидо, че ни дава възможността за това.
    Активен

Сатчитананда ...
    flexuz
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #10 -: Март 12, 2013, 20:55:24 »

Здравейте, с интерес следя какво коментирате и е удоволствие за мен да го чета. Имам питане към Вас за нещо което незнам къде и към клого да се обърна. Става въпрос за следното:
    От година и половина чувам един звук в главата си. Представлява нещо като свистене или по- точно когато свърши телевизионната програма и има само бели и черни снежинки- как се чува свистене.

и при мен е така
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #11 -: Март 13, 2013, 01:15:16 »

И при мен е така от януари 2012. Може да е във връзка с увеличаване вибрацията на Земята. От време на време при мене става остър и се увеличава.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Март 13, 2013, 23:13:29 »

Значи можем да си направим отбор на шумящите глави   Усмивчица
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #13 -: Март 14, 2013, 03:06:28 »

Мисля,че ми е ясно за какво говорим, и в момента го чувам, най-точното описание наистина е "свистене" . Аз си го обеснявам като остатъчен звук от всичко, затова и вечерта е по-ясно изразено защото е по-тихо. Както примерно като се загледаме в светещата точка на монитора и после като погледнем в тъмнината и виждаме пак някаква странна светеща точка, най-често в различен цвят и се чудим реална ли е, не е ли. Типично за това "свистене" е, че като свикнем с него и спираме да му обръщаме внимание то всякъш е изчезнало, забравяме за него. Според мен си е съвсем нормално, след като цял ден сме подложени на различни източници на звук и си мисля, че е така при всеки, просто сме свикнали да го игнорираме.
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Март 14, 2013, 04:37:25 »

Според мен си е съвсем нормално, след като цял ден сме подложени на различни източници на звук и си мисля, че е така при всеки, просто сме свикнали да го игнорираме.
    Съвсем не е нормално.
    Има такава болест която се получава след 45 годишна възраст, но и има такъв феномен на езотерично ниво.
    Активен

Сатчитананда ...
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Шум в ушите
    Изцеление от природата
    Админ 1 10481 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:04:29
    от Administrator
    За гласовете в главата ни (?) « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    l'amour 33 3722 Последна<br />публикация Юли 21, 2012, 00:28:45
    от Финист
    Странен сън
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 1 541 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 17:21:49
    от @di
    Дневникът на ShtrudeL
    Лични дневници
    ShtrudeL 3 775 Последна<br />публикация Юли 17, 2011, 13:49:40
    от ShtrudeL
    Странен сън
    Моите сънища
    xsiaze 2 1065 Последна<br />публикация Януари 07, 2012, 03:12:24
    от xsiaze

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright