Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго душа или индиго аура?  (Прочетена 904 пъти)
Selinna
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « -: Август 13, 2012, 12:37:45 »

Според вас когато кажем термина "дете индиго" какво трябва да се има предвид - Цвета на аурата на човека (индигова) или душата на човека?
    Отсно душата като се има предвид индигова, кристална, елмазена ( и нз още каква хаха ) се има предвид, че е с по -високо ниво осъзнатост, сиреч вижда повече неща, знае повече неща за света на духовете, помни минали животи и така нататък. Но пък има по - малко знания за Земния свят и във връзката между родителите и детенцето те се установява баланс.
    А пък аурата както спомена вчера една приятелка на срещата е ..преходна.. т.е. основния цвят може със времето да се промени и да стане в други цветове - било то синьо, розово, червено, жълто... тогава, когато се промени този основен цвят на аурата губи ли се индиговата нотка или душата си остава същата?  Как мислите? Згреших
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    РАДИКАЛНА ПРОМЯНА на данъчното и осигурително облагане
    За България
    naturu 5 2581 Последна<br />публикация Декември 14, 2010, 13:41:04
    от The One
    Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Elvira1989 32 5081 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 20:00:15
    от Ariam
    Индиго и политика?
    Въпроси и отговори
    Kery 12 814 Последна<br />публикация Февруари 19, 2011, 17:15:52
    от Kery
    С какво Сахаджа йога е по различна от другите системи в йога ? « 1 2 ... 8 9 »
    Йога
    sahaj 123 5235 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 02:53:02
    от mengel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright