Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Мислите преди заспиване  (Прочетена 3003 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Декември 10, 2009, 02:29:39 »

Случвало ли ви се е когато си лягате, преди да заспите започвате да си анализирате ежедневието или разсъждавате върху някой проблем, който ви тормози и точно тогава ви връхлитат мъдри слова, които изговаряте на ум. На сутринта разбира се, не може да ги пресъздадете Усмивчица

Мен ми се иска в тази тема точно тези мисли да записваме тука, защото тези мисли са много важни според мен, защото в тях се крият много отговори на личностно ниво, но биха полезни и за останалите :p

Вие сте  Намигване
    Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #1 -: Декември 10, 2009, 15:08:34 »

:)Винаги, още от дете анализирам всичко преди да заспя. Денят ми, случките... Много неща ми се изясняваха и това ми помагаше да вземам трезви  и по-често правилни решения.
    Смятам, че така съзнанието ни се настройва на по-високи вибрации.
    Разбира се, винаги има и молитва. Моя си, като разговор с Бога...
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #2 -: Декември 12, 2009, 18:57:37 »

И при мен е така Усмивчица преди да заспя винаги мисля за нещо-понякога и за неща които едва сега си спомням или сещам.Най-гадното е че ми трябва 10мин. /понякога и 30мин. Угрижен/ за да заспя и винаги си мисля да си слагам тефтерчета на нощното шкафче о така и не го правя Ухилен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Декември 12, 2009, 19:03:37 »

Аз анализирвам всичко на момента, не чакам до вечерта Намигване Но пък и без да се унеса в мисли, които най-често са планове за следващият ден, няма заспиване.... Тъжен
    Активен
    dayana
    Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #4 -: Декември 12, 2009, 20:45:43 »

Никога до сега не съм могла да си запомня точните мисли или да ги пресъздам,просто трябва да си ги запиша,същото е и с рисуването-виждам дадена картина и ако не започна да рисувам на другия ден просто не си я спомням.Имала съм моменти да се събудя през ноща и да започна да рисувам или да си напиша нещо.Не отдавна говорейки с майка ми за детството ми тя се изрази:"Толкова много ти харесваше да рисуваш,че дори се будеше по сред нощите и започваше да рисуваш". Не си спомням,но ми се въртят няколко такива момента. Готин
      Това е много добро предложение за мислите,всяка такава мисъл е част от нашето знание което си го припомняме и е заложено в нас. Намигване
    Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
    Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
    Вещичка
    Гост
    « Отговор #5 -: Декември 14, 2009, 18:33:22 »

Вечер като си легна кодирам бъдещият ден - такъв, какъвто го искам. Давам заповеди на тялото си за дадени промени или нови програми за изпълнение. После активирам светлината и обгръщам всичко наоколо в светлина. Забавно ми е. Обичам да си играя с енергията и с физическата си обвивка  Ухилен Ухилен Ухилен
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 26, 2010, 03:11:58 »

А аз съм от типа - легни,захапи възглавницата,заспи и пусни една лига:) Като умряла съм и мога да спя навсякъде и рядко мисля,защото в повечето случаи заспивам без да осъзнавам-четейки...а ето...винаги чета преди да заспя. Това ми помага да си проясна главата и да не мисля:)
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 05, 2010, 11:05:38 »

О, напоследък такива мисли ми идват, и искат да ги мисля за СВОИ /???/, а не са! И точно вечер имунитета ми срещу такива отслабва...
    Е, вчера успях да ги оправя, ама предните три дни... Карай...

А всъщност е хубаво преди лягане да си отделя 5-10 минути да си разсъждавам какво се е случило през деня Усмивчица Не бях се сещала за това Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Септември 12, 2010, 12:57:26 »

"Смей се на нещата, които не ти харесват в този свят и не можеш да промениш, а плачи за онези, които можеш, но не променяш. "
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Септември 12, 2010, 13:14:22 »

"Смей се на нещата, които не ти харесват в този свят и не можеш да промениш, а плачи за онези, които можеш, но не променяш. "
    Интересна мисъл Усмивчица
    То аз на почти всичко се хиля... на себе си- най - много  Веселяк , само дето мога да се променям, то и всеки може, де Усмивчица
    Активен
    Моника
    Гост
    « Отговор #10 -: Април 07, 2011, 02:09:41 »

Аз вечерно време мисля, съм най-активна и най-чувствителна към мисли, разсъждения за бъдещето и промени в начина ми на живот. Дотолкова много мисля за всичко, за което бих могла да се сетя, че не ми дава покой и винаги си лягам твърде късно и никога не ми се спи достатъчно, че да мога да се отпусна и да заспя. Постоянно имам мисли в главата си и правя разни схеми за тяхното осъществяване, но на сутринта разбира се, всичко вече се е променило и не поемам по този път, по който съм искала да тръгна. За което и съжалявам Тъжен
    В момент на депресия съм, така да се каже, и една от причините да не искам да си лягам е тази, че нещо много надълбоко в мен иска да промени нещата, но не може да изплува, т.е. да намери кураж и да направи първата смела стъпка. Всяка вечер си вдъхвам нови и зареждащи мисли и сили, за да бъда по-уверена на другия ден, но защо се чудя, всичко след това е толкова различно и толкова далеч от желаното??? Ето и сега се надъхвам да бъда смела и да предприема някои неща първа и сама, но съм сигурна, че като дойде момента за тяхното осъществяване, аз няма да го направя и ще си кажа просто ей така: "Майната му".. Как да владея позитивното в мен, как да послушам душата и сърцето си и да ги последвам, тъй като напоследък явно доста осезаемо искат да ми подскажат нещо, но не схващам все още..
    Активен
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #11 -: Април 07, 2011, 20:48:48 »

Аз експериментирах преди няколко дни и преди да заспя си мислех къде искам да отида в съня си Усмивчица)) За моя изненада се получи. Снощи си легнах с мисълта, че днес ще ми бъде един чудесен ден и също се получи
    Активен
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #12 -: Юли 26, 2013, 02:07:57 »

Често от тези мисли страдам от безсъние.
    Спирам ги а те се натрапват неканени.
    И ето ме сега,
    В два часа през ноща.
    Далече от съня.
    Ала тук луната ме кани,
    В компанията с нея ме гали.
    Големи, малки, доста от тях филосовски. Осъзнах доста неща, даже ми идват идеи за нови разкази и стихове, а даже и книги.
    Но това което не ми харесва е че си противореча постоянно.
    Темата е интрегуваща и интересна, нека я продължим, определено ме интересува какво мислите след деня.
    Какви въпроси си създавате и как отговаряте. Давайте!
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    perli4ka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Виждаме това ,което възприемаме ...

« Отговор #13 -: Юли 27, 2013, 12:39:23 »

Странно как ,дори когато съм заспала и леко се пробуждам през нощта усещам че в главата ми се въртят някакви такива мисли и прозрения Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ядрена война преди 25 000 години!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 3 2821 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 01:04:48
    от Аэ съм
    Картини и др. преди сън « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    crownedXclown 65 5095 Последна<br />публикация Септември 16, 2013, 20:16:36
    от Speed_Of_Pain
    Не е сън, но се случи около заспиване
    Моите сънища
    loop 4 1661 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 11:17:17
    от Lily of the valley
    Йога и мислите
    Йога
    Ivs.SY 3 1286 Последна<br />публикация Февруари 24, 2011, 12:41:08
    от Mitko R
    Промлем с изтриването на съдържанието на пост преди публикуването му !
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Eona Lightholder 4 548 Последна<br />публикация Септември 27, 2012, 00:20:13
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright