Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Излязох от тялото си в стаята  (Прочетена 913 пъти)
asenchos
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Август 08, 2012, 22:46:20 »

значи буквално излязох, физически усещания за издигане и движения, разговарях със себе си , но бях толко различен бях смирен, и спокоен въпреки че когато започнах, най-странното беше че хем разговарях със себе си хем бях напълно буден осъзнавах се, телевизора беше пуснат без звук но знаех че е включен и си мислех сега да стана ли да го изключа и станах и ги спрях, с идеята после да продължа да съм извън тялото си но не успях дори да заспя след това, беше прекалено кратко после съжалявах че прекъснах "това" и трябваше да заспя.
Как какво и по какъв начин стана така, искам го владея това, знам че има хора които го владеят, и знам че се учи, аз съм имал и преди такива изживявания и по-дълги но като че ли не токова свързани с реалното ми аз.
Има ли значение в каква поза е главата мисля че ако съм по корем легнал по-лесно става но все пак не успявам вече 2 дена се опитвам сам, не чета абсолутно никъде сам се уча, и други неща правя сам но за това смятам че човек не може сам да се научи трябва информация и може би повече опити знам ли?
Активен
asenchos
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #1 -: Август 08, 2012, 23:07:26 »

А когато явно вече съм взел решението да стана и да изключа телевизора ми отне извесно време да се върна в тялото ми и да извършва движението, още тогава осъзнах че съм в тялото си частично тъй като на няколко пъти си мръднах главата, и след извесно време осъзнах че краката ми от коленете са вдигнати на горе и не мърдат, и не мога да ги сваля като че ли ги използвах за антена или применик през който да влизам и излизам но не продължавам да съм в движение... а за самото преживяване мога да кажа доста неща, но ме марз да пиша, едното беше че като се издъгнах някъде около лампата на тавана и сякаш инстиктивно се втурнах на доло към тялото си, обаче не го уцелих и отидох някъде под кревата, а интересното беше че си видях лицето което изглеждаше като маска на клоун бяло/червено боядисано с широка усмивка, но го зърнах съвсем за малко.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Тренировка на тялото и духа
Книги
11WOLF11 0 1310 Последна<br />публикация Юни 24, 2009, 00:17:40
от 11WOLF11
Отделяне на душата от тялото « 1 2 »
Видео клипове
Spirit 26 4822 Последна<br />публикация Август 16, 2012, 17:09:44
от Mizore
Положение на тялото по време на сън « 1 2 »
Здрав дух здраво тяло
izida 26 7118 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 02:58:35
от Amaranth
Сърбежи по тялото
Изцеление от природата
Administrator 0 3716 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 14:10:50
от Administrator
Връзката между душата и тялото?
Здрав дух здраво тяло
i.am.eternal 6 2802 Последна<br />публикация Юни 06, 2011, 08:33:32
от Търсач

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright