Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво става с мене тази година?  (Прочетена 2993 пъти)
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« -: Август 04, 2012, 09:25:58 »

От началото на годината на годината ми се случват непрекъснато разни неприятности от малка и средна величина,непредвидени харчове заради невнимание,  здравословни проблеми с мене и с домашни любимци, катастрофа с кола идр. подобни  - нищо фатално или сериозно, само че ме поддържат почти непрекъснато в едно раздразнено състояние. Точно се успокоят нещата след едно, друго идва. Никога преди не съм имала такава година.
Освен това изгубих интерес и желание да се занимавам с неща, които преди ми доставяха удоволствие. Най-интересното е че загубих апетит за пресни плодове и зеленчуци. Чувствам се най добре, когато съм сама, на спокойствие, да съзерцавам, да се вслушвам в себе си и света, да размишлявам. Моля ви, помогнете ми да разбера какво става с мене? Наближаващата менопауза ли обяснява всичко? Съмнявам се.
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #1 -: Август 04, 2012, 10:14:43 »

При мен е подобно, да не кажа същото - "непредвидени харчове заради невнимание,  здравословни проблеми с мен"
понеже нямам кола и домашен любимец не са ми се случили и другите неща. Но всяко нещо се случва с определена причина. И на мен ми беше обясненено защо се случва така. И засега се оказва че тук май важи поговорката: Всяко зло за добро
Активен
Дом
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Август 04, 2012, 11:31:01 »

... Но всяко нещо се случва с определена причина. И на мен ми беше обясненено защо се случва така. И засега се оказва че тук май важи поговорката: Всяко зло за добро
То че е така, така е. Всяко зло за добро е по-общо казано, аз търся конкретната причина и как  и какво трябва да променя.
Активен
мушу
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Август 04, 2012, 11:47:05 »

При Зеланд добре е описано. Когато ти се случи неприятност, задължително обяви, че е за добро. Тогава живота ще те прати по положителното разклонение. Ако не го направиш, идва следващата неприятност и напрежението се сгъстява. И така може да продължи дълго.
    След това си се поядосвай на воля. Няма смисъл да се убеждаваш, че не те е яд. Така само ще трупаш напрежение.
    Наистина действа. Абсолютно идиотски неприятности се обръщат в положителни, или се оказва, че така е трябвало за да се случи нещо добро.

А бе, да не повтарям тривиалности от сорта - бъди осъзната. Не се хващай на въдицата.
    Чак пък все причина да търсиш... Тежък товар.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Август 04, 2012, 12:57:54 »

Благодаря ви много за подкрепата!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Август 04, 2012, 15:56:18 »

Тази година енергийното поле освен силно и честопроменящо се е и много разнообразно . От цялото това нещо се чуства ужасен дискомфорт на много нива - лични ,здравословни и тнт. Освен ако не се отпуснеш и понесеш на вълната ,тогава се случват чудеса ,даже и с хора за които не си предствях Усмивчица. Отпуснеш ли се в началото ще ти е малко шантаво , защото се люшкаш между емоции , настройки на тялото , чистения , но в един момент се хваща темпото .

Аз мнго често използвам тази реплика на Амейзинг , който сега е Дъ Уан - Имай доверие в Бога , за Бога Усмивчица !

Мисля ,че това е формулата за безпроблемно преминаване през тази интересна година.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Август 04, 2012, 16:12:34 »

Добре, отпускам се ...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Август 04, 2012, 17:59:48 »

Дом изгледай това филмче , ако искаш , Сал дава много спокойно и хубаво обяснение ,кво се случва и защо и как се отразява личностно на всичко.
    За да се пуснат бг субтитрите натисни бутонче - сс

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6rMrfXmqgC8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6rMrfXmqgC8</a>
    Активен

Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Август 04, 2012, 19:49:39 »

Еонче, благодаря. За 2012 година се интересувам още от преди 5-6 години и очаквам с нетърпение декември месец. Тия чаршафчета зад Сал нещо не ми вдъхват доверие, да не живее в някоя бразилска фавела? Повече вярвам на японската принцеса.(шегичка )
    Гледах този клип преди няколко дни, но на диагонал. Ще го гледам по-подробно. А тази вечер чакаме извънземните на Олимпиадата в Лондон според поредния ченелинг.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Август 04, 2012, 20:17:42 »

Като чета по нетуърка , българския народ се е приготвил с гозбите , ако са прегладнели от дългия път  Веселяк

Аз знаеш как реагирам на повечето ,но има няклоко дето са поносими, както е и Сал, и понеже  е пресно за туй ти годадох.

Хубаво обеснява биологическите промени и поне не говори в стил - Ооооо възлюбени мои , че се изнеервям  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Много се загледах и аз първоначално в чаршафчетата  с въпросът дразнят ли ме , ама по едно време реших , че са симпатични десените Усмивчица))))))) иначе имам възражения по 1-2 въпроса ,ама те са за другата тема, а именно за фрагментирането на плътностите как обеснява за 3те земи , което не е точно така според мен, амам май е и ограничение на думите. Тъжен
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #10 -: Август 04, 2012, 22:50:10 »

Само за 1 нещо имам възражения - за "просветлената политика и икономика".
    Преди това казва, че политиката и икономиката са диаметрално противоположни на духовното развитие, което си е точно така. Но това с "просветлената политика" някакси не ми се връзва, може и да греша. Но повече ми харесва как го представя Д. Уолш: във високоразвитите общества няма политика и икономика. Защото те са несъвместими с високото съзнание, за което иде реч, вярвам в това.

За каналите - 80-90% се изкараха, Санат Кумара го дава 10% достоверност общо като цяло. Иначе ми харесва как говори Сал, има хубаво излъчване.

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Август 05, 2012, 00:23:04 »

Аз го разбирам какво има впредвид относно - Икономика на изобилието, ама ако трябва да го обесня хич не е икономика ,а структури , абе пак терминогия.

Санат Кумара също е канал , Вивамус нали ? И горе долу май Сал + Санат Кумара са ми единствените , дето понасям Усмивчица, но то си е до личностно възприятие.

Та с две думи харесва ми систематизацията на информацията на Дядото , както дребчо кръсти Сал, взе ми го от ръццете и го гледа към 15 минути ,кво гледа като нито английски разбира нито има нещо друго освен дядото. Опитах се да му го взема той упорита поиска да го погледа . Та аз ще се радвам да го засека дядото в София Усмивчица
    Активен

Mitko R
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 99

• Град: София
  • « Отговор #12 -: Август 05, 2012, 00:55:05 »

Тия чаршафчета зад Сал нещо не ми вдъхват доверие, да не живее в някоя бразилска фавела? Повече вярвам на японската принцеса.(шегичка )
    забелязах ,че не пропусна и на два-три пъти да направи реклама и на книгата си ...
    Активен

"If you wish to find the Buddha,
    first you must look into your own mind,
    outside of the mind,there is no Buddha."
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Август 05, 2012, 11:10:22 »

забелязах ,че не пропусна и на два-три пъти да направи реклама и на книгата си ...
    "Няма време да обясня всичко, за подробности вижте в книгата ми." Ми как, трябва да си изкарва хляба човекът, иначе защо ще си губи времето с нас. :-)
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #14 -: Август 05, 2012, 17:55:24 »

Аз го разбирам какво има впредвид относно - Икономика на изобилието, ама ако трябва да го обесня хич не е икономика ,а структури , абе пак терминогия.

Санат Кумара също е канал , Вивамус нали ? И горе долу май Сал + Санат Кумара са ми единствените , дето понасям Усмивчица, но то си е до личностно възприятие.

Та с две думи харесва ми систематизацията на информацията на Дядото , както дребчо кръсти Сал, взе ми го от ръццете и го гледа към 15 минути ,кво гледа като нито английски разбира нито има нещо друго освен дядото. Опитах се да му го взема той упорита поиска да го погледа . Та аз ще се радвам да го засека дядото в София Усмивчица

Да, и на мен ми харесва как го е систематизирал ...самия той изглежда овладян, в хармония и баланс.
    На мен ми харесват Кумара и Астар Шеран, имам една книжка с послания на Кумара от 2005 г. предадени от Татяна Микушина, много са готини, той някакси изглежда далечен и отдалечен, но говори на сърцето. А и съвсем друго си е да го четеш на хартия, отколкото от компа, има голяма разлика. И друго, което забелязах, Ео: като четеш различни послания /както казва Сал неясно от кого предадени и приети/ и по някакъв начин свикваш ли, не знам и аз...научаваш се да правиш разлика. Кумара бил планетарния логос, каквото и да означава това.

Снощи наблюдавах едни много интересни светлини от Витоша, от това, което се вижда като най-високата част, ние сме точно срещу нея...не бяха светкавици, небето беше кристално ясно, а и не приличаше на светкавица, в същото време имаше и шумове, от ония, които се чуват като нещо подобно на морзова азбука, в различни октави. Няма как да се опише, който го е чувал знае.
    Та...не са на стадиона, но със сигурност са тук.
    L.O.V.E forever

Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Наистина, какво ми става? ... реторичен въпрос...
    Обща тематика
    nia.boneva6 11 1309 Последна<br />публикация Декември 31, 2010, 16:42:49
    от Житара
    Отвъд , какво става след смъртта ?
    Видео клипове
    Amaranth 0 2088 Последна<br />публикация Ноември 13, 2010, 04:51:39
    от Amaranth
    Какво става с мен напоследък - лабилни състояния « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    nia.boneva6 35 3088 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 15:18:23
    от небесният ангел
    Какво ли става???
    Въпроси и отговори
    sunsea 7 862 Последна<br />публикация Април 19, 2011, 13:20:06
    от nia.boneva6
    Тази "невероятна" 2011 година
    Обща тематика
    Georgio 10 999 Последна<br />публикация Октомври 30, 2011, 07:57:15
    от Синьо мечтание

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright