Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани със смърт  (Прочетена 1069 пъти)
Niandre
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« -: Август 03, 2012, 22:21:05 »

Здравейте,
Бих искала да споделя с вас някои мои сънища, защото вярвам, че ще получа ако не съвет, то поне разбиране. И така, в рамките на около месец няколко пъти сънувах сънища, в които ставаше дума за собствената ми смърт.
Двата най-запомнящи се бяха:
1. Една от най-добрите ми приятелки ми гледан на ръка (тя въобще няма такива интереси по принцип) и ми казва, че ми остават 6 месеца живот.
2. Във вторият майка ми носеше некролога ми, но като го загледах, видях, че на него е написано друго име.
Да поясня, че в този период почина неочаквано една моя близка, както и че един доктор малко преди това ме наплаши неоснователно с недоказани диагнози.
Още едно пояснение - почти всяка нощ се будя около 3ч. и ме обхваща чувство на тревожност, което съответно ми пречи да заспя и през деня се чувствам много уморена.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Август 04, 2012, 15:48:38 »

Моят съвет за да си спокойна, не обръщаш внимание на тея неща , защото започнеш ли да ги мислиш можеш да си ги докараш, положителната настройка, води до положителен градеж на бъдеще. Всичко е в твои "ръце " Махаш е така Усмивчица и си казваш - аз имам по-добър план за себе си и започваш да мечтаеш , защото мечтите са градивен материал.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Niandre
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #2 -: Август 06, 2012, 10:13:26 »

Eona,
Благодаря за хубавите думи. Аз също усещам, че не трябва да се поддавам и че положителната нагласа ще ми помогне, но просто явно нещо в къщата ме притеснява. Понеже знам, че се занимаваш с тези неща, бих искала да те попитам за лесен начин да пречистя апартамента. Живеем тук от малко повече от година и претърпях много сериозен инцидент, който можеше да завърши фатално за мен. Някак си чувствам, че съм била "наказана" и че тези среднощни будувания, свързани и с натрапчиви мисли за смърт са свързани с нещо/някого в къщата ми. 

P.S.: Малко се отклоних от темата, за което моля да бъда извинена.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Август 06, 2012, 12:15:51 »

Здрасти ,

Ето в тази тема сме изброили различни начини за пречистване.
Погледни дали нещо можеш да опиташ от тях.

http://indigota.com/index.php?topic=5064.0

Друго нещо ....което ми се върти , като сте се нанесли , някакъв предмет ,който е бил на някой и може да е натоварен предмета ,дали сте внесли или заварили. 

Защото всичко ,което говориш ми е някак си , все е от вън. Това едно наръка, значи и ти трябва да се засилиш ,че да не ти се отразяват толкова такива външни влияния.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Смърт??? « 1 2 3 »
Необичайни преживявания
giti 42 5428 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 10:39:03
от kaloian1
Филми, свързани с природата
Филми
Spirit 1 2697 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 22:04:01
от nia.boneva6
Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
Моите сънища
Amazon 43 4339 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
от terika
Сънища, свързани с Прехода « 1 2 3 4 5 »
Моите сънища
Eona Lightholder 64 9116 Последна<br />публикация Януари 29, 2013, 15:09:41
от MouseMaiki
Същността в кръговрата на живота и смъртта - дух, живот, смърт, зачатие, сънища
Видео клипове
Do_It 2 784 Последна<br />публикация Април 20, 2013, 12:40:52
от еос

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright