Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Атентатът в Бургас  (Прочетена 692 пъти)
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « -: Август 02, 2012, 14:46:27 »

http://parallelreality-bg.com/index.php/novini/50-newss/418-too-obvious.html
    Интересно е и как замесиха България..Бойко прави лаф моабет с Обама, сигурно и с него вече са първи приятели, както с Хиларито Клинтън..ФБР и ЦРУ разследват атентата в Бургас, хвалят нашите криминолози..Как решиха, че Иран са виновни, не знам, и ми е странно, защо се говори само за Израел, при положение, че атентата стана в БЪЛГАРИЯ.Да, израелци пострадаха, но някак си забравят за българина (мюсюлманин), баща на четвъртокласничка.. камикадзето е взривило автобуса, но защо са сигурни, че е трябвало точно този да бъде взривен, а не някой автобус с германци, англичани или БЪЛГАРИ, например..защо не се смята, че това е атентат срещу БЪЛГАРИЯ??Всичко е постановка..
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    playlife
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #1 -: Август 02, 2012, 16:51:47 »

Ах добро утро...,то че всичко е постановка се знае.То още дет се вика не беше гръмнала бомбата и те обвиниха Иран.Незнам аз лично мисля,че е въпрос на седмици на започне тази така желана война от Израел и САЩ,дано да греша.Лидера на Иран е съобщил,че вече са в пълна бойна готовност и населението им да се готви за война и край на света......И във всичко това намесиха и България ....като най-удобна държава за подпомагане на америкаснките военни.
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #2 -: Август 02, 2012, 18:07:34 »

Ах добро утро...,то че всичко е постановка се знае.То още дет се вика не беше гръмнала бомбата и те обвиниха Иран.Незнам аз лично мисля,че е въпрос на седмици на започне тази така желана война от Израел и САЩ,дано да греша.Лидера на Иран е съобщил,че вече са в пълна бойна готовност и населението им да се готви за война и край на света......И във всичко това намесиха и България ....като най-удобна държава за подпомагане на америкаснките военни.
    Малеееееееее добре, че си ти да ме просветлиш, че иначе не знам какво щях да правя..
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    playlife
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #3 -: Август 02, 2012, 19:31:28 »

Малеееееееее добре, че си ти да ме просветлиш, че иначе не знам какво щях да правя..
    хаха ми питаш защо били замесили България в този атентат и даваш някъкви съмнения жалки ,а като човек ти пише защо им трябва България викаш аз знам всичко и съм супер просветения пич......хаха ай ходи се хвали на майка си и баща си колко си просветен не ме заинмавай....
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Август 02, 2012, 20:00:41 »

Браво и на двамата Тъжен за какво се сръчкахте точно ......

Мисля че обсъдихме за причините да се нахвърлят срещу Иран

http://indigota.com/index.php?topic=6153.0

Моля дискутирайте не се карайте Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright