Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Присъствие  (Прочетена 1184 пъти)
DGH
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: София
  • « -: Август 02, 2012, 12:43:47 »

Здравейте на всички!Доста време прекарах в четене на форума, тъй като започнаха да ми се случват с годините все по-странни неща.Сега дойде време и да ви попитам за мнение, тъй като сама не намерих отговор!Откакто съм била бебе майка ми е чувала стъпки по паркета, понякога дори изсвирване /като с уста/, докато няма никой в стаята и аз спя, без това да ме е будило.Така до седмата ми година, когато започнах аз да го усещам, после само изчезна.От няколко месеца насам усещам в стаята си странно присъствие, което изненадващо усеща и приятелят ми, дори знаем къде е и кога се мести.Стои с часове и понякога ме буди нощем. От няколко дни го усещам сякаш да "стои" върху краката ми, дори да ми тежи, чувствам как ме "гледа" и сякаш ми гъделичка стъпалата. Приятелят ми се страхува от "него", аз не изпитвам страх.Наскоро ми правиха защити на енергията/извинявам се, ако не ползвам правилно термините/, защото се опитаха да ми навредят с лоша енергия/ и успяха/.Не знам дали има връзка, нито дали това, което усещам е лошо или добро, но определено не знам какво да правя с "него".Разбирам всичко, което говорите тук, но съм много далеч от нещата още, за да знам отговорите.Женската линия на рода ми през поколение имат всякакви заложби и умения, знам, че аз съм следващата, но съм "скъсала" отношения с бабите, затова съвет от там не мога да получа.Затова питам вас
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Август 02, 2012, 13:19:02 »

Здрасти и добре дошла,

Има доста имена за това какво е това , най-популярното е полтъргайс и дух:))) В случая според мен е близък родственик покровител твой , в случая пазител . Такива  имаме много около нас . Особеното при теб е ,че е по шумен и доста близко във физическото за да е осезаем и от двама ви , това че ти не се плашиш пак показва ,според мен ,че е твой човек. Нищо чудно да е някоя прабаба от високоенергийните в рода Усмивчица  , няма нищо страшно , минат ли неприятностите покрай теб ,ще е по спокойно. Ако искаш да не го усещаш присъствието ,изпрати просто мисъл ,спокойна и с благодарност.Ако пък има тогава друг вид реакция , може да има нещо на което обезателно трябва да се обърне внимание . Такава активност не е за нищо.

Когато си мисля за причините и усещам теб Усмивчица не бива да се ограничаваш от тази линия със знанията , тя няма да изчезне и може да се прояви още по-шоково , сега усещаш присъствие само....без да те плаша. Хубаво ще е да навестиш ,който е жив от тази линия ,може нещо неочаквано да научиш.Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    DGH
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Август 02, 2012, 13:35:21 »

Преди всичко благодаря за бързия отговор!Имам жива баба от по-горе споменатите, но не разговаряме откакто бях на 13 години, защото направи какви ли не злодеяния и НЕ Е добър човек.Навреди енергийно много на майка ми главно, сега аз съм единствена наследничка и знам, че тя рано или късно ще ме намери, колкото и да се крия от нея, просто си го усещам. Проблемът идва от това, че присъствието става все по-близо и все по-силно.От малка знам, че не мога да избягам,аз и не искам да бягам. Падането на предмети, затваряне на врати, без да има течение и прочие неща дори не ги забелязвам вече.Чувам писък в стаята, който ме буди, а понякога не ме оставя да заспя до сутринта от шум.Когато съм се завила с нещо усещам как вибрира по него, приятелят ми снощи помисли, че има насекомо в леглото Усмивчица А то просто си "драска" по завивката, по краката НИ...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Август 02, 2012, 14:16:47 »

Да ти кажа имаХ такава баба , която в последствие накрая ми предаде много важни неща. Мисля , че трябва да се приготвиш за разговор и прошка. Знанието си е знание , това как работиш с него е твой избор и отговорност.

Ако искаш да изгониш присъствието , помисли добре и това може. Но само ти трябва да усетиш , защо е там и какво е. Защо хаби толкова енергия да ти привлече вниманието. Тука може да ти даваме съвети и жокери ,но всичко е в твои ръце.

Активен

DGH
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Август 02, 2012, 14:28:11 »

Благодаря ти!
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #5 -: Август 03, 2012, 16:06:57 »

пробвай да изпиеш един литър кола (въпреки че е вредна) и да пробваш да си поговориш с него. Колата ще ти даде нужната бързина на енергията за да говориш със съществото. То ще бъде изключително радостно да си поговориш с него.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Август 03, 2012, 16:36:29 »

Еее Шаргаааа ти директно в джаза я хвърляш Усмивчица))))))))))))))) , ако е близък -роднина ще и се отдаде и без кола , стига да не се стряска .

Извън кръга на шегата - ако решиш да влизаш във връзка ,следвай интуицията си ,мисля че ще можеш да го направиш телепатично , не с дъски и шинтири минтири , просто трябва да си имаш доверие , че не е измишльотина . И най-важното усетиш ли нещо дори малко ,което не ти се нрави , най-малкото негативно чуство ,го гониш , със заповед и молитва, ако не се маха и тогава вече и по-тежки практики ще предприемеш.

Макар аз да нямам негативно усещане.
    Активен

DGH
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Август 03, 2012, 22:44:43 »

Е сега вече ме хвърлихте в размисъл Обещавам да си помисля отговорно, иначе като гледам...май то първо ще ми проговори, то голям зор, голямо тряскане из нас...
    Активен
    DGH
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Август 15, 2012, 11:40:45 »

Здравейте отново!
    Послушах съвета ви да си говоря с "него", но явно то не иска да си говори с мен, защото какво ли не опитвах и не иска да ми говори, а след като му говорих, повече не е идвало
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ИЗВЪНЗЕМНО ПРИСЪСТВИЕ « 1 2 3 4 »
    Видео клипове
    kim 45 2727 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 11:28:33
    от johny
    Нежелано присъствие
    Въпроси и отговори
    nia 3 566 Последна<br />публикация Февруари 06, 2011, 11:56:06
    от Azrael
    Присъствие на златни лъвове
    Необичайни преживявания
    igrancharov 0 427 Последна<br />публикация Юли 25, 2013, 11:09:03
    от igrancharov

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright