Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Модераторите какви ли са ?  (Прочетена 745 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « -: Юли 25, 2012, 15:38:55 »

? грешка затриите темата ....  Безмълвие
    « Последна редакция: Юли 25, 2012, 16:52:14 от 複合(S_s _b) » Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #1 -: Юли 25, 2012, 16:27:28 »

Идеята ми е ... че по някога изчезват дадени изказвания или мнения.Без да се пита.
    Или са били спирани определени хора които са допринесли за форума.
    За мен в този форум трябва да може свободно да се изкаже виждането или каквото и да е.
    Колкото до модераторите ми се иска да има място където да има поне малко обяснение за тях.
    Защо не ...
    Щом те са някакво олицетворение на властта и контрола или цензурата тук, нека имаме обща представа за тях и за тяхното развитие в духовен план.
    Поне така е в други места на които съм писал или съм виждал.
    Да има някаква информация за създателите на този форум и за модераторите.
    Защо ? ами според мен този форум се посещава от много хора и за някои хора нещата тук не са дрънканици а реална информация.И взимат нещата на сериозно а съветите и мислите им помагат да стигнат до някъкво прозрение.
    От това за мен следва че е нужно да има малко по голяма яснота за всичко.
    Така мисля , а дали е така не знам.
    Не знам дали правилно се изразих.

Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #2 -: Юли 25, 2012, 16:49:38 »

Цитат
    Форумът е подходящо място, където можете да споделяте своя опит. Това е и неговата мисия - чрез споделяне на личен опит, останалите, които търсят помощ, да могат да прочетат какъв е вашият опит и да се поучат от него. Помагайки на другите вие всъщност помагате и на себе си. Не можете да очаквате реколта без да сте посяли своето знание. Направете го с любов и желание!

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=2876.0#ixzz21dntuuMK
    сложно е ....
    скоро и това ще бъде затрито ...
    Говоря за неща които са от доста отдавна.
    Е аз споделих своя опит .....друго какво да кажа ...
    Готин форум но засега май малко ще се поспря ...
    Често явление във форума да си въобразиш някои неща и да вземеш нещата твърде на сериозно.
    Аз за пореден път го направих.
    Огъня по някога ме превзема и сега се случи пак така.
    За което сори.
    Това е към засегнатите ако има такива.
    Хайде стига с тоя форум , някои ден пак.

Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Юли 25, 2012, 17:28:30 »

Нищо няма да бъде затрито, къде си тръгнал да бягаш от себе си.
    Няма лошо де, всеки го прави, и аз съм го правила.
    Тук със сигурност има хора, които те приемат и разбират.

Светлина и любов
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #4 -: Юли 26, 2012, 11:59:53 »

Цитат на: (S_s _b)
    изчезват дадени изказвания или мнения. Без да се пита. Или са били спирани определени хора които са допринесли за форума.
    Ти на този принцип и в терористичен атентат можеш да ги обвиниш.
    те са някакво олицетворение на властта
    Да! Империалисти, диктатори, илюминати!
    нека имаме обща представа за тях и за тяхното развитие в духовен план.
    Тези, които трябва - знаят, каквото трябва.
    този форум се посещава от много хора и за някои хора нещата тук не са дрънканици
    Ако останат само тези “някои хора”, доста широко ще стане.
    съветите и мислите им помагат да стигнат до някъкво прозрение.
    Това е факт, който може само да радва всички.
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Юли 27, 2012, 10:09:14 »

Идеята ми е ... че по някога изчезват дадени изказвания или мнения.Без да се пита.
    Или са били спирани определени хора които са допринесли за форума.
    За мен в този форум трябва да може свободно да се изкаже виждането или каквото и да е.
    Колкото до модераторите ми се иска да има място където да има поне малко обяснение за тях.
    Защо не ...
    Щом те са някакво олицетворение на властта и контрола или цензурата тук, нека имаме обща представа за тях и за тяхното развитие в духовен план.
    Поне така е в други места на които съм писал или съм виждал.
    Да има някаква информация за създателите на този форум и за модераторите.
    Защо ? ами според мен този форум се посещава от много хора и за някои хора нещата тук не са дрънканици а реална информация.И взимат нещата на сериозно а съветите и мислите им помагат да стигнат до някъкво прозрение.
    От това за мен следва че е нужно да има малко по голяма яснота за всичко.
    Така мисля , а дали е така не знам.
    Не знам дали правилно се изразих.

Хей, здравей Усмивчица Отдавна не съм влизала в този форум и честно казано не го следя толкова често, но ми стана интересно пак да видя какво се случва тук.   ..А колкото до въпроса ти - Имаше време, когато ( не вярвах, че ще го кажа хахаха ) се знаеше кои са модераторите, но имаше спречквания във форума и то не малко и, когато нещо не беше наред веднага Модераторите виновни и смятай като се знаеше кои са какво ставаше - скайпове глупости и просто беше тежко за тях да понасят това та за това в момента вече не толкова новите модератори премълчават кои са.. ..Ако виждаш някакви нередности във форума или начина на модериране винаги можеш да пишеш лично съобщение, вярвам че няма да останеш незабелязан/а ! ^^

Цитат

Много се радвам, че форума ти помага, но това което те кара да стигнеш то "някакво" прозрение е повече информацията, а не.. хората, които я предоставят за да я видиш..  Ако беше видял нещата, които ти помагат и в някоя книга на някой си автор вярвам, че прозрението ти отново щеше да те настигне.. Но все пак ако толкова държиш да се запознаеш с някого добре си дошъл/а на форумните срещи - колкото и на рядко да започнаха да стават, те все още съществуват хаха така че идвай Усмивчица)

Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #6 -: Юли 27, 2012, 14:04:32 »

Eeeeeх, пак модараторите виновни.
    Замалко да ги пропуснете, тюхххх!

Какво свободно изказване искаш да има тук, авторе на темата? Такова, в което произволно да се лепят етикети и квалификации на хората. Да се определя в трето лице кой какво не прави и колко е недоразвит? Еми няма как да стане, точно защото тук се цели свобода. Защото както ти искаш да си този който дава определение за себе си, така и всеки човек иска същото. Ти каква свобода точно носиш със себе си? Тази, в която сочиш един или друг и им рисуваш портрети на диктатори, шефове, на всичкото отгоре и търсиш обяснение за още уличаващи обстоятелства? Да ти е хрумвало че така се навираш в правото за тяхната лична самооценка ?

Никой не получава свобода без да я даде, това важи за теб с пълна сила.
    Активен
    Norbit77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #7 -: Юли 28, 2012, 15:29:04 »

А може ли модераторите да обяснят  защо изтриха темата на Adrianka? Аз лично нищо нарушаващо правилата на форума не видях в нея?
    Активен
    в о ж д а
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

I.F.Y

« Отговор #8 -: Юли 28, 2012, 15:46:31 »

А може ли модераторите да обяснят  защо изтриха темата на Adrianka? Аз лично нищо нарушаващо правилата на форума не видях в нея?

Нарушаване Правилника на форума: Забранено е да се пише от едно лице (kaloian1) чрез различни профили, както и да се подтикват четящите към опасни дейности - черни магии и т.н.

Наложен е постоянен бан на лицето.

Адрианка се оказа близка с Калоян, затова се пазете от тяхната група екзорцисти-черномагьосници.

Екипът на форума ще е благодарен за информация относно тяхна дейност във форума, за да можем да взимаме мерки.
    « Последна редакция: Юли 28, 2012, 21:20:22 от sоulSurgery » Активен
    Norbit77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #9 -: Юли 28, 2012, 15:50:52 »

О ясно! Благодаря за отговора!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Юли 31, 2012, 22:10:15 »

Моля ви когато нещо не е ок с ваш пост или взаимоотношенията ви с даден потребител или модератор, използвайте бутона за докладване - така общо 5 модератора и администратора получаваме сигнала за нередност и можем да поправим проблема ако е технически , да се намесим ако има нарушаване на правилата и да се взаимокоригираме ако стане конфликт с намеса на модератор. Това е наместо да се поства едно и също оплакване в няколко теми . По проблема за местенето в някои случаи ако не е оставен линк ,се обърнете към модератора който се вижда че е коригирал нещо. При конфликт също докладвайте - в някои случаи нещо не ни прави впечтление ,но на един нов потребител примерно му прави , обърнете ни внимание моля!
    Моля също останалите модератори  да съобщават за действията си на потребителите , за да не стават недоразумения и да могат да си взимат бележка , ако е извършено нарушение.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    mddimi
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 31, 2012, 22:59:22 »

Е аз искам само да докладвам че sоulSurgery просто ме преследва и поправя постоянно.

Надявам се, че ще разбереш, че това е изискване на Правилника и не се прилага само или лично към теб.
    Научете се да пишете по темите.
    Тук няма на кой да докладваш. Подобни въздушни обвинения няма да се търпят и официалното ти предупреждение е напълно уместно.
    Когато мотивите за действията на някой модератор не са ти известни – попитай го.
    Създаването на напрежение е от нещата, които не са препоръчителни никъде, не само във форума и не те съветвам да продължаваш с опитите.
    Подобни ...”бунтовнически” апели с претенции за лично правосъдие, основано на изкривени разбирания за свобода, няма кой да търпи.
    Това е първия и последен път, когато ти отговарям в рамките на форума.
    При следващо обръщение от твоя страна, извън формата за лична кореспонденция, към когото и да било, конкретен човек от екипа, няма да бъде уважено, а не се очудвай и ако санкцията е втори жълт и червен картон.
    Надяваме се да намериш начин да се успокоиш, за да можеш да разсъждаваш трезво и да намерим един по-умерен и приятен за всички начин на общуване.
    « Последна редакция: Юли 31, 2012, 23:14:31 от soulSurgery » Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #12 -: Август 01, 2012, 08:53:23 »

Безинтересни сте ми вече , исках само да помогна на този форум и да ме изтриите или санкционирате с жълт картон само вие губите и времето ще го докаже.
    Вярвайте ми ....
    Аз съм такъв и няма да се променя и ако хората бяха като вас нямаше да има хора като Левски и Петър Дънов и много други известни и непоколебими хора направили много за тази страна и планета.
    Здраве на всички и без това не ми се пише вече , сега разбирам защо много от форума се страхуват да са себе си.
    Пак казвам форума губи , аз не губя.Вече сте загубили подобни хора преди и форума обедня.
    Сега сте на път пак да стане така.
    Спокойно скоро няма пак да пиша , отдавам се на друго нещо което няма да може да се коригира или цитира по този начин.А за сега на форума успех ,аз му дадох много и може още някои ден.
    Аз съм sunshine и докарах светлината и тук...
    Активен

мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #13 -: Август 01, 2012, 11:16:38 »

Human[T]erroR, вече съм абсолютно сигурна, че не съм си разговаряла с теб както и с цитирания от теб тинейджър. Въпреки, че момчето е право.
    И благодаря, че не ме нарече направо стара. Това е шега.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какви са вашите мечти? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 15 1178 Последна<br />публикация Август 18, 2011, 13:03:40
    от Xristina
    Какви са вашите способности и умения? « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 46 3245 Последна<br />публикация Ноември 04, 2012, 00:38:12
    от Colder Sun
    Какви са качествата, които не харесвате? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Selinna 21 1573 Последна<br />публикация Октомври 07, 2011, 10:52:13
    от Странник
    Браво на модераторите!
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    ani13 2 720 Последна<br />публикация Януари 30, 2013, 20:41:19
    от viosta

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright