Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Предсказанията на Владимир Стрелецки  (Прочетена 1800 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Декември 09, 2009, 01:24:39 »

Хората ще се хранят с изкуствено месо, децата ще се раждат от човешки инкубатори, хапче ще повишата интелекта им и ще живеят в подводни градове.

Такива прогнози направи руският писател-футуролог Владимир Стрелецкии. Той състави хроника на бъдещето като използва смеси прогнози на авторитетни футуролози (футурологията е наука, която изследва бъдещето - б.а), предсказания на съвременни пророци и изследвания и прогнози на учени.

Прогнозите му звучът хем достоверно и убедително, хем и страшничко:

2009 - 2021 г. - икономически подем на Русия и Беларус.
    2009 - 2025 г. - масово внедряване на роботи-андроиди в промишленото производство.
    2010 г. - научни доказателства за съществуването на душата след смъртта.
    2010 - 2020 г. - упадък на религията и разцвет на нетрадиционната медицина.
    2011 г. - учените ще открият ваксина срещу СПИН.
    2012 г. - ще бъде създадено хапче за повишаване на интелекта.
    2013 г. - първата ферма за изкуствено месо.
    2016 г. - внедрени компютърни системи ще управляват превозните средства на земята.
    2025 г. - начало на глобалната водна криза. 2/3 от населението на земята ще изпитва недостиг на живителната течност. Ще се построят заводи, които да преработват морската вода в питейна. Ще се произведе ресурс за 120 години.
    2026 г. - създаване на изкуствен мозък. Роботите ще станат пълноправни членове на обществото и ще полуват право на глас и избор.
    2027 г. - ще получим радиосигнали от разумна извънземна цивилизация.
    2029 г. - ще създадем първият киборг.
    2030 г. - разработване на метод срещу стареенето на организма.
    2035 г. - дестабилизация на световната икономика, вследствие на водната криза.
    2038 г. - 20% от хранителните продукти на земята ще се произвеждат в подводни акваферми.
    2039 г. - бебетата ще растат в изкуствени матки, ще създадем първия човешки инкубатор.
    2060 г. - възникване на нова световна религия, която ще погълни всички останали.
    2075 г. - във всички страни ще се узакони евтазацията.
    2081 г. - масово строителство на храмове за общуване с Космически разум.
    2090 г. - строителство на подводни градове.
    2110 г. - 5% от насалението на земята ще е транссексуално.
    2114 г. - масови контакти на хората с инопланетяни.
    Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #1 -: Декември 09, 2009, 09:50:32 »

На мен ми звучи прекалено фантастично.  Намигване
    И да ви кажа, не ми се струва да е така. Много е изкуствено. И идва от лявомозъчна хемисфера... Бяга от Христово съзнание и развитие на духовното.
    Защо никой не се обръща към сърцето и душата си? Толкова ли е страшно?...Готин
    « Последна редакция: Декември 09, 2009, 11:04:05 от Инил » Активен

Arcoiris
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #2 -: Декември 09, 2009, 12:34:13 »

Защо му е на човека изкуствено месо, след като може да се живее и без месо.
    Изкуствените храни създават изкуствени, хора, изкуствен начин на мислене, изкуствена ценносна система. С две думи нищо добро за човешкият род.
    Създаването на все по -вече изкуствени продукти разделя човека все повече от корените му, от природата, от хармонията и вътрешният мир и спокойствие, които могат да го направят щастлив.
    Роботите андроиди, малко ме съмнява увеличеното производство да може да задоволи
    нерзаумните необходимости на едно изкуствено общество.
    И ако се докаже съществуването на душата след смъртта, то тогава на кого ще е нужна лудата надпревара за трупане на вещи, пари, жилища, слава, власт?
     И изобщо фантазиите на този руснак ми се виждат доста неразумни, ако само някои от тях се сбъднат биха довели човечеството до нещо по-страшно от един световен потоп.
    « Последна редакция: Декември 09, 2009, 13:40:11 от delfin » Активен

"Това, което човек си въобразява, че чува и това, което говорещият наистина има  предвид,
    могат да бъдат противоположни неща. Опитай се да усещаш мислите зад плетеницата от човешкото многословие." - Шри Юктешвар
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Предсказанията на баба Ванга « 1 2 »
    Езотерика
    Админ 26 20598 Последна<br />публикация Ноември 24, 2012, 17:43:43
    от Аэ съм
    Владимир Мерге - Силата на мисълта
    Духовни учения
    Ametist 4 1582 Последна<br />публикация Март 15, 2011, 17:07:45
    от Ametist
    Творчеството на Владимир Висоцки
    Изкуство
    Ich 0 479 Последна<br />публикация Януари 25, 2013, 13:29:56
    от Ich
    Послание от Владимир за всички!
    Послания
    еос 2 877 Последна<br />публикация Февруари 25, 2013, 22:49:16
    от cikocik

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright