Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Отвъд предела на нулевата точка - Грег Браден / Beyond Zero Point - Gregg Braden  (Прочетена 3152 пъти)
Arcoiris
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« -: Декември 08, 2009, 23:35:58 »

Отвъд предела на нулевата точка - Грег Браден / Beyond Zero Point - Gregg Braden (2008)

ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ФИЛМА НЯМА СУБТИТРИ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

Beyond Zero Point : Journey To Compassion With Gregg Braden
Отвъд предела на нулевата точка: Пътуване към състраданието с Грег Браден

Грег Браден е един истински учен и изследовател от Новото Време, който елегантно
свързва науката с духовността. С приятните си маниери и представяне ни напомня много за Карл Сейгън.
Пътувал е много по света, изследвал е много и различни култури.
Участвал е в последните открития на генетиката и най-новите физични феномени на планетата,
каквито никога до сега не са представяни в науката.

Отвъд предела на нулевата точка: "Пътуване към състраданието" е невероятен документален филм,
за древната мъдрост и есенцията на нашата вътрешна природа.

Науката за лечение чрез състраданието.

Грег Браден предлага своята зашеметяваща теория:

Нашата планета вече е навлязла в изключителна геофизична фаза, предречена преди хилядолетия
от древните култури по целият свят. Векът в който ще се промени съзнанието на човечеството.

Отвъд предела на нулевата точка, Грег Браден акцентува върху нови научни изследвания,
които са от съшествено значение за разбирането на пророчествата на Хопите, Маите и Египтяните.

Скрити в рамките на древните учения, Грег Браден твърди, че се намират набор от техники предназначени специално за нас
в тази изключително важна точка в човешката история. Тайната на тези инструменти ни учи
да разберем как външният свят е огледален образ на вътрешните условия на нашето съзнание.

С това знание, което надхвърля обикновенната информираност, всеки от нас може да приведе себе си
в съответствие с външните сили около нас и пряко да участва в най-големите предизвикателства, които ни предстоят.

http://nanoset.net/torrent/12/22/119396/Beyond%20Zero%20Point%20-%20Gregg%20Braden

« Последна редакция: Декември 09, 2009, 13:38:20 от delfin » Активен

"Това, което човек си въобразява, че чува и това, което говорещият наистина има  предвид,
могат да бъдат противоположни неща. Опитай се да усещаш мислите зад плетеницата от човешкото многословие." - Шри Юктешвар
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright