Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ВЪЗНЕСЕНИЕ  (Прочетена 1660 пъти)
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #15 -: Юли 22, 2012, 13:54:43 »

Имаме полза от земното тяло при тези условия тук на земята, Их. Усмивчица Тук на тая земя, в това земно тяло, са най-добрите условия за израстване, затова идваме тук:)...другаде без физическо тяло и проблемите, свързани с него и с физическото оцеляване в материална среда, няма да имаш условия за израстване, за развитие.

И тук на това физическо поле има много светове с различна степен на развитие - има свят на минералите, на растенията, на птиците, на рибите, на животните и на хората...всички те са тук, но са различни...така и хората човек от човека се различава по степен на развитие, можем да живеем врата до врата, в една къща, в една стая, и да сме в различни светове. И тяло от тялото чисто физически се различава:).

А в по-висшите измерения с по-високи вибрации не може с това тяло и затова то се променя] в съответствие с космическата вибрация и тази на земята, клетъчната структура се променя в кристална.
Светлина и любов
Активен
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #16 -: Юли 22, 2012, 14:03:57 »

ТЯЛОТО Е БЕЗСМЪРТНО завиди кой как се ГРИЖИ за него. Когато вливаш ЖИВА енергия в Него ЖИВЕЕ НЕОГРАНИЧЕНО. Суровоядството е Жива храна и с Положителни Мисли И Вода всичко се постига. Мнение изградено от Личен опит, хората около мен казват че Съм се подмладил, когато не са ме виждали 1 месец.
      В сегашно време всички тела са Задръстени с Токсини и се хранят с помоща на Душата, която взема енергия от Космоса, когато се нормализира и тялото вече не се нуждае от тази енергия Тялото се Регенерира и става Безсмъртно. Каква полза ще имаме ще разберем по късно.
       Светлина и Любов                              
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Юли 22, 2012, 14:24:26 »

Зависи от много неща, някои хора задържат токсини, а други не - изхвърлят ги.
    Има хора които в едни и същи условия, например работят с тежки метали...се натрупват в кръвта, докато при други не се натрупват, организма ги изхвърля.

Малко като вица за двамата затворника и доктора, който давал на единия чай, на другия кафе и ги наблюдавал да докаже вредата  от кафето. И...първо доктора умрял, след него този с чая, а тоя с кафето си останал жив и здрав дълги години.

И това сме го говорили, защо един човек се разболява от рак /или от нещо друго/, защо точно той, а не друг, от какво се определя?

Малко се отклоних от темата, има много неща за отработване - ситуации, отношения.
    Светлина и любов
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #18 -: Юли 22, 2012, 16:02:38 »

ТЯЛОТО Е БЕЗСМЪРТНО завиди кой как се ГРИЖИ за него. Когато вливаш ЖИВА енергия в Него ЖИВЕЕ НЕОГРАНИЧЕНО. Суровоядството е Жива храна и с Положителни Мисли И Вода всичко се постига. Мнение изградено от Личен опит, хората около мен казват че Съм се подмладил, когато не са ме виждали 1 месец.
      В сегашно време всички тела са Задръстени с Токсини и се хранят с помоща на Душата, която взема енергия от Космоса, когато се нормализира и тялото вече не се нуждае от тази енергия Тялото се Регенерира и става Безсмъртно. Каква полза ще имаме ще разберем по късно.
       Светлина и Любов                              
    Това просто незнам как да го коментирам...
    Да приемем, че си прав, тогава каде отива израза, че няма нищо вечно о0 хм?!
    След 1000 години слънцеядство и суровоядство ще ми кажеш Усмивчица
    Мога да се съглася, че твоя начин на съществуване, подмладява и регенерира тялото ти, но вечнооо...може би ще доживееш до 100-120, чувала съм, че разни предни раси можели да удължават живота си с някакви периоди, но никой не живее вечно тук на Земята, понеже това е в разрез с природния баланс.Има сили които не биха ти го позволили, а амбициите ти за вечен живот, един ден едва ли ще ти харесват, просто не е интересно да живееш вечно тук и сега.. Усмивчица
    Нови се раждат, а старите си отиват, иначе би настанал хаос на планетата, понеже няма да можем да се разминем...не виждам нищо хубаво във вечния живот, хубаво е докато си свършиш това за което си тук, после имаш неограничено пространство в което да съществуваш.

Активен
    СМЪРТ
    СМЪРТ
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

• Град: ДО ТЕБ
  • ИДВАМ СЛЕД 1 ЧАС

« Отговор #19 -: Юли 22, 2012, 16:49:25 »

Цитат
    ТЯЛОТО Е БЕЗСМЪРТНО завиди кой как се ГРИЖИ за него. Когато вливаш ЖИВА енергия в Него ЖИВЕЕ НЕОГРАНИЧЕНО. Суровоядството е Жива храна и с Положителни Мисли И Вода всичко се постига. Мнение изградено от Личен опит
    ИНТЕРЕСЕН ЛИЧЕН ОПИТ. НЯКОЙ ДЕН ЩЕ ГО ОБСЪДИМ.

Цитат
    Да приемем, че си прав, тогава каде отива израза, че няма нищо вечно
    ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Юли 22, 2012, 17:16:29 »

Цитат
    ТЯЛОТО Е БЕЗСМЪРТНО завиди кой как се ГРИЖИ за него. Когато вливаш ЖИВА енергия в Него ЖИВЕЕ НЕОГРАНИЧЕНО. Суровоядството е Жива храна и с Положителни Мисли И Вода всичко се постига. Мнение изградено от Личен опит
    ИНТЕРЕСЕН ЛИЧЕН ОПИТ. НЯКОЙ ДЕН ЩЕ ГО ОБСЪДИМ.

Цитат
    Да приемем, че си прав, тогава каде отива израза, че няма нищо вечно
    ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.
    Готин ник..
    До след 40 години .... Намигване
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Юли 22, 2012, 19:34:59 »

Надеждата умира последна, но може и да не умре. За някои е надежда, за други не е, зависи каквото повикало такова се обадило, Мисълта има Огромна сила. Истината каква ли е тя. Всеки един си има своя истина и каквото си мисли това и ще стане.
       Смърт как да го обсъдим, когато чуя само думата и ме избива на смях. А кой е казал че няма нищо вечно. Тогава и Твореца не е Вечен, а Ние сме Сътворени по негов Образ и Подобие. Смърта е страх, а докато го имате страха то и смърта ще я има. 
        Любов и Светлина             
    Активен

Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Юли 22, 2012, 20:28:36 »

Не всеки смята смъртта за страх, някои я приемат като съвсем нормално явление, каквото е и раждането.
      Надеждата умира последна, но може и да не умре. За някои е надежда, за други не е, зависи каквото повикало такова се обадило, Мисълта има Огромна сила. Истината каква ли е тя. Всеки един си има своя истина и каквото си мисли това и ще стане.
    Всеки един си има своя Заблуда, истината е една и на някои хора тук им писна да се повтарят по въпроса Усмивчица
    Другото което искам да кажа не само на теб е.. да не твърдиш неща, които не само не са доказани, но и едва ли някой ще бъде жив да ги докаже...За мен твоето твърдение, че тялото може да бъде вечно е една твоя си заблуда,в която се опитваш да убедиш хората тук...еми няма да стане...Когато човек не е сигурен в нещата, които казва по-добре да замълчи!
    Смятам, че има много широкоскроени хора, но такива небивалици...много ви се моля..нямаш доказателства, а знаеш правилата на форума нали!?
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #23 -: Юли 22, 2012, 20:52:33 »

Извинявам се, ако съм засегнал някой с моите възгледи. Това Мисля Това пиша. Смърта се разглежда като раждане в мига на смърта се раждаш наново. Можеш да умираш и да се раждаш в едно и също тяло, но това е за тези които са достигнали това ниво на развитие. Възнесението би могло да се каже , че е в мига на Смърта и Раждането.
     Е вие си знаете кой както го Мисли.
      Любов и Светлина                                               
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Юли 22, 2012, 21:08:44 »

Мъдрост няма такова нещо, никого не засягаш..освен това последното което каза е нещо съвсем различно от това което аз коментирах, та това сякаж е по-приемливо Усмивчица
    Активен
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 62

• Град: софия
  • « Отговор #25 -: Юли 23, 2012, 08:38:24 »

Мъдрост и Хармония, има нещо такова Усмивчица    "ТЯЛОТО Е БЕЗСМЪРТНО зависи кой как се ГРИЖИ за него. Когато вливаш ЖИВА енергия в Него ЖИВЕЕ НЕОГРАНИЧЕНО. Суровоядството е Жива храна и с Положителни Мисли И Вода всичко се постига. Мнение изградено от Личен опит, хората около мен казват че Съм се подмладил, когато не са ме виждали 1 месец. "

И аз имам някакъв опит Усмивчица в тази насока ...и не мога да се сдържа да не застана зад такова "виждане" -гледна точка...за потенциала на човешките възможности. А, как точно ще се насочите към него, какво ще изберете -да вярвате, да следвате, като линия на живот - това е големия въпрос Усмивчица. Е, не се ограничавайте, пробвайте, опитвайте, дерзайте...! Дали ще ви се смеят, дали ще ви хулят...не се спирайте. Делата са по-красноречиви от думите. Когато фактите говорят , и боговете мълчат. По делата ще те познаят.
    Темата е глобална...

"Човек е способен непрекъснато да надскача себе си"

Това ,което сега му се струва за най-правилно, най-добро, или предела на възможностите...или,или и т.н....О, не, има и още...има и над това...
    Това, което му се струва ,сега, за най- тежко, най-лошо, или невъзможно да продължи...О,не, има и още...има и винаги изход...

AriaM, ако нещо не е на честотата на твоята вътрешна нагласа , нужно ли е да размахваш като ментор, "назидателно пръст" . Отричане, неприемане...а и какъв е този диктат! Усмивчица
    Като искаш доказателства , влез в научен форум.
    Позволявам си да ти го кажа, защото това ти е практика в отношенията с другите. И в/у това може да помислиш, ако наистина искаш да се развиваш, вървейки по духовен път. Не е важна активността ти в механичното публикуване, а активността ти във вътрешното качествено изменение ,благодарение на тези публикации, на информацията до която се докосваш.

Не спирайте и не ограничавайте и най-дръзките си мечти! Как иначе ще дадем път и на новото...

Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Юли 23, 2012, 08:46:50 »

Ариам, не виждам МиХ с нещо да е нарушил правилата на форума, но ти с постовете си в темата определено ги нарушаваш.
    Допълнение към правилника на форума: Форума е място където всеки може да сподели своите гледни точки и опит стига те да не са в разрез с правилника на форума. Напомням и натъртвам, че изрично се забранява осъждането на решенията и действията на останалите потребители без тяхно позволение. Когато не сте съгласни с опита или гледната точка на някой от потребителите, споделете своя опит без да се налагате над останалите. Всеки опит за налагане и осъждане ще доведе до наказание и възможно изтриване на поста/темата без предупреждение

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1140.msg70703;topicseen#msg70703#ixzz21QCj0gdN

Прочети правилата и си ревизирай езика: "писна ми да повтарям" и такива подобни!

Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #27 -: Юли 23, 2012, 08:48:10 »

С много Любов 
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Юли 23, 2012, 11:18:45 »

Ок, ок оттеглям се.Може би никой не е отдал значение на последния пост, където се съгласих с Мъдрост, че последното което казва е по-приемливо, но нейсе..!
    Да ви е сладко Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Юли 23, 2012, 11:35:53 »

И все пак, в този форум има чудесни хора, просто съжалявам, че ... никои почти не желае да направи разликата между истинско израстване - духовно и фантазии от 1001 нощ..повече няма да ви безпокоя, да не ви разводнявам темата в която Менторския тон е забранен, както мнение различно от вашето... живуркайте си Усмивчица лек ден!
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ФИЗИЧЕСКО БЕЗСМЪРТИЕ
    Езотерика
    The One 1 1914 Последна<br />публикация Октомври 26, 2010, 02:06:42
    от lessus
    СЪЗНАНИЕТО
    Духовни учения
    nre 1 3384 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 23:27:59
    от nre
    ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ
    Инициативи
    Престолски 9 1778 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:18:43
    от meander
    СПИСЪК ОТ АКТИВАЦИИ НА ВЪЗНЕСЕНИЕТО
    Езотерика
    The One 7 1932 Последна<br />публикация Март 26, 2011, 22:07:41
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright