Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: СВЕТОВНА ПЕТИЦИЯ-ПРИЗИВ КЪМ ЛИДЕРИТЕ НА СВЕТА  (Прочетена 682 пъти)
lucecita
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« -: Юли 08, 2012, 18:26:25 »

МОЛЯ ПОДКРЕПЕТЕ ТАЗИ СВЕТОВНА ПЕТИЦИЯ-ПРИЗИВ КЪМ ЛИДЕРИТЕ НА СВЕТА:

За глобално разкриване на цивилизации и технологии от не-Земен произход, включително над 6000 патентовани технологии

Защо това е важно

Това е мирен призив към лидерите на света да действат в името и интегритета на тези, които са ги избрали - хората на нашата планета, и на самата планета като жива и дишаща система.

Истината вече не може да бъде скрита, тъй като повечето хора по света вече са наясно, че има цивилизации извън Земята, и че определен брой от тях са взаимодействали с множество правителства в продължение на много години, най-малкото от средата на 1900-та.

Има стотици (и е много вероятно хиляда или повече) разкази на хора, които са на уважавани и надеждни позиции, от широк кръг от официални и цивилни операции по целия свят, които са разкрили това, което знаят. Сега е време да се разкрие цялата тази информация на света, като нашите галактически семейства вече са се представили в цял свят така или иначе.

Също така технологии и информация са били държани скрити от света, за печалба и контрол на малки, привилегировани групи и индивиди. С тези повече от 6000 патенти за забранени технологии може лесно да се създадат нови индустрии, благоприятни за Земята, които могат да пречистват въздуха, водата и да осигурят изобилие за всички на тази планета.

В дух на мир, на Светлина и на любов към всички, ние ви молим да спазите вашите обещания, и да освободите любовта си към властта, за да намерите силата на любовта във вашите сърца и да служите на човечеството и планетата ни! Време е да се създаде Нова Гея - с изобилие на красота и просперитет за всички!

Можете да подпишете тази световна петиция тук:

http://www.avaaz.org/en/petition/Global_disclosure_of_civilizations_and_technologies_of_a_nonEarth_origin_including_6000_patented_technologies/?fFFbrab&pv=2
Активен
Georgio
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #1 -: Юли 11, 2012, 17:01:07 »

Новите технологии изискват и по-високо съзнание. Човечеството постоянно злоупотребява с познанията и затова стоим на прага на един избор: Да сътворим ли Рай на Земята или да се самоунищожим ?

Предлагам да разгледате Проекта Венера: http://thevenusproject.com/
Предложен е един глобален социално-обществено-научен модел за свят, където човекчеството ще живее в мир и в хармония с природата.

Активен

Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #2 -: Юли 11, 2012, 18:13:53 »

Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Жестокостта към животните е престъпление! (петиция) « 1 2 »
Инициативи
Еlsha 17 1775 Последна<br />публикация Ноември 07, 2012, 21:59:59
от Roemy
Призив отпавен от списание 8
Послания
kim 10 2248 Последна<br />публикация Март 25, 2011, 11:10:23
от Чиста енергия
Световна визуализация за Пробив
Инициативи
yyy 3 732 Последна<br />публикация Октомври 05, 2011, 18:41:11
от Финист
Призив към Всички! « 1 2 3 »
Инициативи
Ariam 44 1732 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 22:10:19
от protoplasma
СВЕТОВНА ПЕТИЦИЯ за РАЗКРИВАНЕ
Инициативи
lucecita 2 621 Последна<br />публикация Юни 27, 2012, 16:29:54
от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright