Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Друг свят. Познат ли ви е?  (Прочетена 610 пъти)
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« -: Юли 01, 2012, 03:09:36 »

Ще опиша друг свят, някой да е бил в подобен или същия е въпросът ми?

Изглежда като че ли на пръв поглед си в някакво село в България. Стари тухлени и каменни къщи но никоя не е измазана.
Стълбове жици, стълбовете от бетон като по селата старите.
От всякъде лъха на бедност. Улици някои с асфалт други с насипани камъни само.
Не преминават коли или друг транспорт, поне явно не често.
Има хора, е не точно хора. Те са хуманоиди и приличат на хора, но не са имат доста по големи глави с кръгла форма и уши доста по големи, дори и съразмерно с главите са леко по-големи от нужното за човек. Кожата им е светла като на бели хора. Имат мъже и жени, видимо отличаващи се като при хората. Големи кореми и дълги ръце, дълги с пропорция на ленивец. Къси крака, къси с пропорция на горила.
Боси са имат панталони и гащиризони, подобни на тези от дивия запад на заселниците, видимо износени и стари. Бели ризи пак подобни на заселниците от дивия запад.
Съществата не ходят по земята. По особен начин ходят по стълбовете и жиците. Почти като маймуни.
Малко са агресивни към чужденците, особено когато ходят по земята, а не по жиците и не изглеждат като тях.

Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Юли 01, 2012, 20:56:04 »

Явно на никой не му е познат от тук...
Активен
Sania
Гост
« Отговор #2 -: Юли 01, 2012, 21:26:59 »

incorrigi , това в сън ли го виждаш или е друг свят в който съзнателно отиваш ? При медитация..., или при пътеване на душата извън тялата....? Как и кога виждаш този друг свят ?
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юли 01, 2012, 21:36:14 »

Отделям се и отивам там. Мога и на съм разбира се но пак се отделям. Нещо познато да има? Знам и друг който е бил там понеже.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Юли 01, 2012, 21:50:02 »

incorrigi , това в сън ли го виждаш или е друг свят в който съзнателно отиваш ? При медитация..., или при пътеване на душата извън тялата....? Как и кога виждаш този друг свят ?
Започна на сън после съм ходил и без да съм заспал, като разбрах че не само аз съм бил там. Отделям се и отивам там, но ми е трудно да обясня всичко. Другите са били на сън там.
Активен
sarabia
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Юли 01, 2012, 22:22:27 »

Според мен си бил в паралелен свят, но ти сигурно се досещаш.  :)Аз веднъж ходих до един на сън, но имах придружител.Дойде при мен, заведе ме на една спирка, от нищото се появи един асансьор, ние влязохме и се  заизкачвахме нагоре. Имаше и тризначки, които пътуваха с нас. Ухилен
     Нататък нищо не помня от съня, но това което видях е като живо в мен все още.
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юли 01, 2012, 22:44:21 »

Според мен си бил в паралелен свят, но ти сигурно се досещаш.  :)Аз веднъж ходих до един на сън, но имах придружител.Дойде при мен, заведе ме на една спирка, от нищото се появи един асансьор, ние влязохме и се  заизкачвахме нагоре. Имаше и тризначки, които пътуваха с нас. Ухилен
     Нататък нищо не помня от съня, но това което видях е като живо в мен все още.
    Да сигурно съм бил в паралелен свят Усмивчица , но просто съм изненадан, понеже установих че на същото място преди мен са били и други. Интересното е че другите са били преди мен, около 30 години преди мен. При което този свят не се е променил на практика никак. Ние знаем как около нас за 30 години се променя всичко, а там нищо, поне нищо забележимо. Може би времето тече по различен начин, или има друга причина. Беше ми интересно дали още на някого е познат този свят.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Астрален свят!
    Езотерика
    The One 0 1563 Последна<br />публикация Октомври 12, 2010, 01:55:31
    от The One
    Нашият Свят
    Обща тематика
    Sentinel 0 425 Последна<br />публикация Май 20, 2011, 01:11:46
    от Sentinel
    За невидимия свят и измеренията
    Необичайни преживявания
    Sirius_999 13 1909 Последна<br />публикация Август 23, 2011, 14:25:11
    от wolfspirit
    Вселенски Закони-друг поглед
    Вселенски закони
    animus 0 1120 Последна<br />публикация Януари 27, 2012, 13:53:27
    от animus
    Енергиен Щит (друг начин)
    Енергийни учения
    execute 0 1154 Последна<br />публикация Април 11, 2012, 13:33:47
    от execute

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright