Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: "Живеем" или просто "съществуваме"?! Необятни термини, които объркват човешкото съзнание.
Живея. - 0 (0%)
Съществувам. - 2 (100%)
Имам друго мнение по въпроса. - 0 (0%)
Общ брой гласове: 2

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на ~ Primär Blut ~  (Прочетена 3715 пъти)
~Schwarze_Sonne~
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #30 -: Март 26, 2013, 21:45:40 »

По някога думите нямат никакъв смисъл.
    Важно е само как ме гледаш.
    Дори устните без звук, да са всцепенени...
    Мислите ти аз мога да усетя.
    Не е нужно да ми казваш нищо...
    Важното е ,че знам кой си ти...
    Важното е ,че знам защо те срещнах ...

Без значение ,защо и как ...
    Без значение е всичко...
    Дори и чувствата вместо теб да говорят,аз отново знам каква е истината...

Игра на думи е живота,но е забавно...
    Всички накрая смисъла си губим и се пребираме там,където сме свободни.

Аз зная,че пак ,ще те срещна... макар и ти да не знаеш това...
    Дори и да нямам плът ,духа ми пак ще е там...
    - Скрит в мрака на тишината...
    Заобиколена от гори и реки...
    Живееща в самотен призрачен замък със студени тъмни стени ...

Аз пак ще съм там и ще те гледам...
    Ще заспивам заедно с теб и в съня ,отново ще те обсебвам със студените си ръце...
    Аз отново,чрез теб ще живея ... и пак ще умра заедно с теб...
    Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

« Отговор #31 -: Август 28, 2013, 10:33:14 »

04.06.2013

ЖЪЛТ ГАЛАКТИЧЕСКИ ЧОВЕК
    КИН 112
    ГАЛАКТИЧЕСКИ АКТИВИРАЩ ПОРТАЛ
    [/b]

* ГОДИНА НА
    СИНЯ РЕЗОНАНТНА БУРЯ   
    * КРИСТАЛНА (12) ЛУНА
    ДЕН 6
    Плазма Лими

* Син Западен Замък на Горенето
    * Wavespell (Вълнови модул)
    Wavespell (Вълнови модул)
    на Червената Змия
    от кин 105 до кин 117

Активен

~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: Август 28, 2013, 10:50:28 »

04.06.2013г.
    [/color][/size]

ЖЪЛТ ГАЛАКТИЧЕСКИ ЧОВЕК
    КИН 112
    ГАЛАКТИЧЕСКИ АКТИВИРАЩ ПОРТАЛ
    [/color][/size]

1. Водещ- КИН 216 ВОИН ( тон 8 )
     Воин (Cib)
    16 Жълт Воин - КИБ (CIB)

Оспорва и подчертава силата на разумът

Действие: Оспорва ; Сила: Разум ; Същност: Безстрашие

Характеристика: Милост, Упование, Вътрешен глас, Галактически водач, Възприемане, Мистично предаване на послания, Божествена комуникация, Космическо съзнание, Златна колона, Прът на лодкар, Интелект, Безстрашие, Космическа сила, Способност за връзка и общуване с галактическото съзнание

Мъдроста на сянката: Напътствия, Милост, Липса на упование, Ограничаване, Липса на упование в своето вътрешно знание, в способността да чувстваш и да действаш, насочван от Духа

Девиз: АЗ СЪМ ВОИН НА СВЕТЛИНАТА, СЪС ЩИТ ОТ ИНТЕЛЕКТ И МЕЧ ОТ СЪСТРАДАНИЕ.

Тон 8 (Uaxac)
    Тон 8 (УАШАК) - Галактически тон на Целостта
    Живея ли според вярванията си?

Действие: Моделиране ; Сила: Хармонизира ; Същност: Сплотеност

Характеристика:Придобиване на сила, Галактическа мрежа, Път на единното сърце

Основно значени на тона: След прокопаване каналите за настройка ние придобиваме цялостност. Това е хармонизация на нашите действия с Висшата Истина. Цялостността ни позволява да магнетизираме само положителните аспекти на нашия живот. Това изисква от нас напълно да осъзнаем предаността и вамната зависимост от истинското ни "Аз" и Великия План на Божествения Ред. Тон 8 ни разкрива как да моделираме виждането си за целенасочеността на нашите реалности за да го поделим с другите хора. Така се разкриват по- високите обемни нива на хармонията.

Хармоничен резонанс - Пронизан от хармонията на единното сърце, ти пееш песента на екстаза. Присъедини се към песента, която ще събуди съня!

2. Антипод -КИН 242 ВЯТЪР ( тон 8 )
    Вятър (Ik)
    02 Бял Вятър - ИК (IK)

Общува и подчертава силата на духът

Действие: Общува ; Сила: Изоставяне ; Същност: Интуиция

Характеристика: Дух, Дъх, Вятър, Вдъхновение, Присъствие, Истина, Съ-творец на реалността, Простота, Невидими сили, Интегриране на ротивоположности, Дишане, Космическа енергия, Комуникация и връзка, Дихателна система

Мъдроста на сянката: Разделение, Алиенация, Осъждане на религиите, Отделност от Духа, Съмнявате се във връзката си с Божественото, Проблеми, свързани с разделението/отделността.

Деиз:ВДИШВАЙКИ ВДЪХНОВЕНО, АЗ ПОСТРОЯВАМ СПИРАЛАТА НА СЪЗИДАНИЕТО.

3. КИН 112 ЧОВЕК (тон 8 )

Човек (Eb)
    12 Жълт Човек - ЕБ (EB)

Повлиява и подчертава силата на свободната воля

Действие: Повлиява ; Сила: Свободна воля ; Същност: Мъдрост

Характеристика: Изобилие, Жътва, Бокал, Празнота, Отворен съд, Оживление, Човека като проводник на проникване на Висшия разум, Свободна воля, Мъдрост, Влияние

Мъдроса на сянката: Проблеми със задоволеността, Изобилието и недоимъка, Проблеми с разума, надценяване или подценяване на интелекта, Проявление, Депресия, Зависимост, Липса на грижа за себе си, Липса на чувство за самостойност, едостатъчност, Отчужденост от битието на човек, Претоварване на ума, Пречистване, Самостойност, Свръхинтелектуализиране

Девиз: АЗ ПРИДОБИВАМ МЪДРОСТ ОТ МОЯТА СВОБОДНА ВОЛЯ

4. Аналог - КИН 47 РЪКА ( тон 8 )

Ръка (Manik)
    07 Синя Ръка - МАНИК (MANIK)

Познава и подчертава силата на постигането

Действие: Изравнява ; Сила: Постигане ; Същност: Излекуване

Характеристика: Уплатняване, Изцеление, Знание, Завършване, Познаване на мощността на проекта, Осъзнаване крайнотта на физическато съществуване, Портал, Отвор, Красота, Идентификация, Танц, Мудри, Пророкуване, „Да правиш така, сякаш...", Духовни инструменти, Жрец/Жрица

Мъдроста на сянката: Неспособност, Дисциплина, Завършеност, Незавършеност, Идентификация, Объркване, Отлагане, Привъзаности. Проблеми, свързани с довършването на нещата. Залавяне с твърде много дейности. Чувствате се неспособни, разсеяни, под натиск. Проблеми, свързани с набавянето на средства. Мислите, че силата е в средството

Девиз: АЗ СЪМ ТУК, ЗА ДА ЗАВЪРШИ ИЗЦЕЛЕНИЕТО НО ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ.

5. Окулт - КИН 149 Луна ( тон 6 )
    Луна (Mulac)
    09 Червена Луна - МУЛУК (MULUC)

Пречиства и подчертава силата на водната вселена

Действие: Разкрасява ; Сила: Водна вселена ; Същност: Поток

Характеристика: Сигнали, Знаци, Будно внимание, Осъзнаване, Разбиране, Спомняне, Божествено напътствие, Божествено семе, Космическа комуникация, Фар, Дъждовна капка - първоначална вода, Поток, Изчистване, Космическо семе пред вратата на пробуденото съзнание, Принцип на взаимното свързване и разпространение на върховния живот

Мъдроста на сянката: Знаци, Символи, Безчувственот, Липса на чувство за самостойност, Негативни самовнушения, Неувереност, Проблеми на егото, Самостойност, Липса на спомен за това, кои сте, Неосъзнаване знаците на космическото общуване, Непоказване на цялата собствена светлина

Девиз: АЗ СЪМ ИЗЧИСТВАЩ ПОТОК, КОЙТО СЕ ВЛИВА В МНОГОМЕРНОТО МИ СЪЩЕСТВО
    Тон 6 (Uac)
    Тон 6 (УАК) - Ритмичен тон на Равенството
    Как да се изравня с други?

Действие: Балансиране ; Сила: Организира ; Същност: Равенство

Характеристика:Възприемчивост, Способност за реакция, Динамично равновесие, Корени в различни измерения

Основно значение на тона: Лъчезарността открива пътя към равенството и равновесието. Достигане на уравновесеност е велика задача на воина на духа, определяща всички сфери на живота му, от здравето до взаимните връзки. За балансирането на всеки момент е нужна постоянна бдитлност, тъй като промяната е свойство на живота. Затова ние трябва да се сравняваме постоянно с реалностите от живота, следейки за равновесието на своите подходи. Тон 6 също ни учи на организация в най- широкия смисъл. Пътят към нея е осъзнаването на своето изначално равенство с други хора.

Огранично равновесие - Органичното равновесие произтича от онова, което си във всички измерения. Звездите също имат корени.

Син Западен Замък на Горенето
    Син Западен Замък на Горенето
    Двор на Магията
    [/color][/size]

В Синия Замък на Горенето Жълтата Самостоятелна Звезда на Изяществото преобразува намерението на Воина посредством силата на Магията, която по своята същност е Изкуство, умело използвано за преодоляване на всички препятствия. Синият Замък преобразува Звездата: Благодарение на Магията става възпламеняване на Звездата.

Природата на всеки Замък се определя от Печата на 4-самостоятелен Тон на формата, разположен в първия червен Вълнов Модул на този Замък на Времето.

Активен

~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: Август 09, 2015, 12:21:32 »

:-) 365 дни по-късно хаха

След доста дълго време, отново влизам в сайта. Прекъсването на посещенията ми бе, не по моя вина. Един човек и обстоятелствата, се наложиха...

Мина доста време. Аз се промених. Физическата промяна настъпва с годините, разбира се Ухилен но това не ме притеснява!
    Чувствам се щастлива от дадената ми възможност за това, че ми позволиха да надникна на по-дълбоко! Информациите, в продължение на години, които получавам,за изграждането на духовната ми независимост, за това, че се превърнах в този "непознат" човек за останалите.. Просто искам да кажа БЛАГОДАРЯ!!!

Разбирам доста неща отпреди години.
    Срещнах моята "душа близнак", която ме измъкна от ръцете на психологически и физически тормоз на един "жалък субект"...
    Научих се, че със собствената ми добрина към  хората, на които помогнах , страдам само аз! Знам, има много използвачи, но нужно ли е да се гаврят с дарбата на такива като мен?! Никой няма право да те задължава, да му предсказваш неща, с които иска да навреди на други живи същества!!!  Както и няма право да предавам "космическа" информация на хора с користни цели!

Все още наблюдавам хората по Земята. Те започват да деградират, но най-лошото е, че се опитват за унищожат и Майка Земя! Земния капацитет е на изчерпване, и когато дойде момента ТЯ да се оттърве от НАС хората, стихията и, ще бъде мощна!
    Историята в живота ми не е достатъчно интересна за разказване, пред аудитория.  Мога единствено да споделя мислите си с вас.

Все още този сайт ме изпълва с някаква вътрешна хармония и щастие...   Усмивчица
    А може би в мен се обажда надеждата, че някой  от читателите е един от онези, който се чувства готов за предстоящата промяна! Силно се надявам да не се превръщам в изключително скучна многословка  Ухилен

Мога да ви пожелая "Очите ви да са отворени за истината ", а ума ви буден за приемането ѝ !   Усмивчица Много усмивки ви пожелавам, които да стоплят сърцата ви! И най-вече, нека духа и душата ви да летят свободни и без окови!
    Активен

nevil
    Неактивен Неактивен

Публикации: 81

• « Отговор #34 -: Август 10, 2015, 00:56:02 »

Привет Усмивчица
    Поздрави за постигнатото.
    Цитат
    Чувствам се щастлива от дадената ми възможност за това, че ми позволиха да надникна на по-дълбоко! Информациите, в продължение на години, които получавам,за изграждането на духовната ми независимост, за това, че се превърнах в този "непознат" човек за останалите.. Просто искам да кажа БЛАГОДАРЯ!!!

Вероятно ......това е цената на усещането......  да Се чувстваш  свободен...... но непознат за околните. Трудно е да разбереш,   ако Сам него усетиш.  ......как може да се чувстваш свободен ?
    Някой ........ му  казват  щастие, но .......това е въпрос на време. Усмивчица
    Цитат
    Все още наблюдавам хората по Земята. Те започват да деградират, но най-лошото е, че се опитват за унищожат и Майка Земя! Земния капацитет е на изчерпване, и когато дойде момента ТЯ да се оттърве от НАС хората, стихията и, ще бъде мощна!

Все от някъде ......трябва да започне и новото начало ..........
    Активен

Побеждава този, който се бори за доброто, а не срещу злото. Животът е справедлив, само че ние трябва да разберем правилата му.
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Август 16, 2015, 16:30:55 »

" Съновидения или просто измислици на мозъка ми?! "

Живота ми е странен...
    Понякога го усещам толкова безсмислен... А друг път" чудесата", възникват от самосебе си...
    Това се случва и в моите сънища..

*** Трудно ми е да запомня всички странни игри на мозъка ми в състояние на сън.
    Но някои толкова пъстри и наситени с емоции и предизвикателства, няма как да подмина .

" Сънят с " Женския Демон"  " (06.06.2013)

*** За първи път сънувах нещо подобно.
    Сюжета се развиваше в стар замък в готически стил. Мисля, че беше мой. Странното е, че бях сама. Но нещо се случи. Обикахях мъртвешката тишина в него, знаех, че няма никой. Но всякаш бях в лабиринт. От едно място се озовавах на друго. Изведнъж минах през една от стаите. Чух познат мъжки глас да ме вика. Влязох в стаята, а тя бе кухнята в апартамента, в който живеех преди. Мъжа, който ме викаше, беше вече починалия собственик на въпросния апартамент. Не бяхме особено близки, но винаги съм имала някаква странна връзка с него. С един поглед знаех, какво иска да ми каже...

Той беше седнал до старата маса в кухнята. Със своя особен характер, гледайки към пода ми каза със строг глас : " Седни!". Аз отидох. Попитах го какво има. Той промени тона си към благ глас, погледна ме и ми каза : " Знам, че си добро дете. Трябва да те предупредя! Трябва да се пазиш от ТЯХ!  ТЕ искат нещо твое.."
    Аз очудено (усещах някакъв страх, ако може да се нарече така)  го попитах :"  ТЕ? Кои са "ТЕ"?!
    Тъкмо когато, щеше да ми даде отговор, все едно се телепортирах на друго място...
    Бях в някаква стара , рушаща се сграда. Наподобяваше стара болница (психиатрия). От тавана се спускаха бели завеси от чаршафи. Усетих, че нещо не е на ред. Видях жена. Беше облечена в бяла престилка. Беше не много висока, слаба, бледо бяла, продълговато лице, с чуплива черна коса, под раменете. Никога няма да забравя нейните, черни очи! В тях виждах бездна, нямаше душа, или ако имаше беше на Демон! Беше всякаш гърбава, леко преведена, когато отвори уста, за да говори, зъбите ѝ, бяха като на крокодил. Беше готова за атака! Гледаше ме с този хищнически поглед. Аз се смразих! Посегна с ръка, и погали корема ми. Когато погледнах към него, осъзнах, че в съня ми съм бременна. Усетих нещо, и чух гласа в главата си "Бягай!"  И аз се опитах да бягам от нея.. ТЯ беше по-бърза от мен. Каза ми :" Не бягай, момиче. Ние, искаме само него! Той трябва да бъде наш.. " Все още не можех да асимилирам какво точно се случва. Тя ме погледна с миловиден поглед, снижи се до земята и се превърна в лисица.. Започна да обикаля около мен. Аз се наведох да погалия " лисицата", тя отново придоби старата си същност и с дългите си нокти, помня че се опита да изкорми корема ми...  Не помня какво  стана. Докато бягах и пронизващата болка ме разкъсваше .. Се озовах на място, от което виждах "парада на планетите". Там беше Еф (моя Ангел Пазител), усмихна ми се, като всеки път, когато ме "измъква" от такива ситуации. Прегърна ме и взе детето от ръцете ми и каза : "Мила, когато си готова, ще ти го върнем. Сега трябва да го пазим! Това дете не е случайно! Мила, когато си готова, трябва да се върнеш и да унищожиш портала..." 

Помня, че наистина се върнах в онзи замък. Помня, че правих нещо за унищожаването на "портала"...
    Помня, че никога преди на сън не съм била така уплашена! Дори в моя живот, не мога да кажа, че изпитвам страх! Но тази жена или каквото беше там, направо ме смрази!  Помня, че се събудих в 03:03:03 часа, ако искате, ми вярвайте читатели...  Бай дъ уей, често се буря в този интервал, между 03 и 04 часа...
    *** Събудих се обляна в под и с ускорен пулс  (все едно бях тичала километри) и с името на Демона на уста. Станах и потърсих в нета < ЖЕНСКИ ДЕМОН, ЯДЯЩ БЕБЕТА > Открих я!!!  Искрено се надявах никога да не я срещна пак, но уви.. Тя пак ме намери...

~1~
    « Последна редакция: Август 16, 2015, 16:54:09 от ~Schwarze_Sonne~ » Активен

Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    "Странни" снимки от Марс
    Древни цивилизации
    Аэ съм 14 3582 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 19:46:00
    от wolfspirit
    "Писание за любовта" - Йогананда
    Послания
    nia.boneva6 1 1733 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
    от mirokiriakov
    Какво мислите за "Летачите" на Кастанеда?
    Извънземни цивилизации
    Orion 6 1482 Последна<br />публикация Септември 22, 2012, 13:54:38
    от Eona Lightholder
    Пътят на Мистика- етапи на духовния път
    Духовни учения
    {-^-} 14 1029 Последна<br />публикация Април 08, 2012, 14:00:07
    от Aliya
    Вярно ли е според вас твърдението:" "ТЯЛОТО Е БЕЗСМЪРТНО зависи ....."
    Анкети
    Ariam 12 1353 Последна<br />публикация Август 16, 2012, 21:17:23
    от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright