Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здрав дух здраво тяло ....как?  (Прочетена 2083 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « -: Юни 21, 2012, 12:56:35 »

Тука пускам една тема и дано ме разберат.
    От много време се питам как и защо за много неща.А много хора ме питат как да съм здрав и как да отслабна ,как да се променя и подобни или защо съм болен.
    Моя отговор винаги се е въртял около това ,че отделяме малко време на значимите неща и на живота около нас.Ние не виждаме и не чуваме, а живеем в един свят измислен от нас и от нашите стремежи за една илюзия измислена пак от нас.
    Имаме толкова време, но и една минута за здравето, ни няма.
    Няма време за здраве за семейство и за медитация или тренировка и искаме здраве.
    Кога последно отделихте 5 мин. за вашето тяло или за разходка около природата.
    Кога сте се запитвали за смисъла на живота и за това как се е зародил, или за Природата и нейните блага.
    Кога сте се запитали  за последно, дали е важно това за което живеете и дали след 30 или 40 години то ще е значимо и ще има смисъл ако постигнете вашето сегашно желание.
    Трудно ми е да ви предам това което ми е на сърце сега.
    Но искам да кажа с малко думи, че ние не отделяме полагаемото на нас и на вътрешното ни Аз време и внимание.
    Не се и опитваме да махнем това було ,което е обгърнало светът и нас самите.Було което сами разширяваме и засилваме и все повече потъваме в тъмнина или депресия.Заради стремежи които са илюзия и преди да почнете с разни нападания се замислете и си кажете , аз кои съм и какво правя тук.Това е послание към четящия.
    За тези които са на по-високо стъпало във форума или се опитват да се развият, това не е за тях.
    Искам да покажа как хората на други места полагат усилия да разкрият тайните на живота и на нашето съвършено тяло.Как преоткриват себе си и разбират, че възможностите пред нас са неограничени.И как това което правят е една инвестиция която ще им позволи да имат прекрасен и пълноценен живот дори и без пари и власт.

Shaolin warrior training
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=EMkz7lTGzQ8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EMkz7lTGzQ8</a>

Тука може всеки да сподели неговата истина или неговия начин за духовно и физическо развитие на тяло,дух и душа.Понеже начините са много и безкрайни.
    Важното е да не пропиляваме времето на планета и дали ще се занимаваме с йога,карате,пеене,гимнастика,рейки,духовно или физическо развитие и много др.Важно е да препокривате вътрешната си сила и таланти или призвание.Кои както иска да го разбира.
    Аз се възхищавам на този клип и на много други и всеки го може само да пожелае.
    Любов за всички тръгнали по пътя на търсенето и развитието.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #1 -: Юни 21, 2012, 13:42:19 »

Защо да се възхищаваме на нещо което го има всеки.Гледаме тези клипове и повечето хора съм сигурен казват яко но не е за мен.Защо и те са хора и ние.
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=nHIc9nm7vB4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nHIc9nm7vB4</a>

Вижте техните деца какво правят от малки , докато нашите си пропиляват живота ,казвайки ооо те са малки не ме занимавай да си допия биричката.
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=ASAG2O_H3ic" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ASAG2O_H3ic</a>

Прогреса на тези деца е много на високо , а нашите ги гледат с респект и се чудят как.
    Мисля преди да ме нападне някои , че някъде грешим.
    Та ние от цивилизования свят и от светът на лукса , не знаем как да поддържаме телата си здрави и затова има толкова болни и страдащи.И сме се примерили с възраст от 50 или 60 години.Жалко понеже с малко по нормален или дисциплиниран живот може да стигнем много по на горе или поне да сме полезни на нас самите като сме здрави.
    Там хората са изучили всичко за здравето и телата,енергията,баланса и др.А тук се доверяваме на доктори които не могат да се грижат за тях самите ,как да ни дадат съвет на нас.
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=J6Z-ekyyK8o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J6Z-ekyyK8o</a>
    Здраве на всички.

Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #2 -: Юни 21, 2012, 16:24:13 »

Светлина за Всички
       Има една тема за Безсмъртието, където двете взаимно се допълват.
       http://indigota.com/index.php?topic=98.0
       Когато прочистим Тялото от токсините с преминаване на Суровоядство ( в началото ), докато се получи синхрон-хармония между Дух, Душа и Тялото с повишаване на чистотата на вибрациите се задава код на клетките за възобновяване, което е ключът към Безсмъртието на Тялото.
       Целия този процес е съпътстван с отдаване на Любов и с Усмивка на лице.
        Любов към Всичко         
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #3 -: Юни 21, 2012, 17:22:38 »

Светлина за Всички
       Има една тема за Безсмъртието, където двете взаимно се допълват.
       http://indigota.com/index.php?topic=98.0
       Когато прочистим Тялото от токсините с преминаване на Суровоядство ( в началото ), докато се получи синхрон-хармония между Дух, Душа и Тялото с повишаване на чистотата на вибрациите се задава код на клетките за възобновяване, което е ключът към Безсмъртието на Тялото.
       Целия този процес е съпътстван с отдаване на Любов и с Усмивка на лице.
        Любов към Всичко         
    Да допълват се и да така е.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #4 -: Юни 23, 2012, 09:23:29 »

Идеята на тази тема и на подобни , мисля е да се погаделичка човешкото мислене ,че някъде бъркаме или грешим.
    Говорим разни неща за животните  и дори не разбираме ,че те са здрави с толкова проста храна и не се запитваме как и от къде е това здраве.
    Да оставим това но аз постоянно се сблъсквам с компании които на 30 г изглеждат подути и деформирани без живец и сила.Едвам ходят и мислят само за пиене и храна.
    А на 50 не ми се мисли как ще са...
    Всяка вечер се събират да пият и да се надвикват.Имат дар от бог и той е живот и те го пропиляват.За тях са тези темички ,защото аз не виждам нито в тях смисъл нито в децата им които подражават на тях.
    Приемам ги и не ме дразнят и знам, че това е част от даден етап в живота.И че може всеки да е минал през подобен етап.Също знам че докато сам не се промениш и господ да слене няма да те промени.
    Но просто споделям за да ми олекне.
    Здраве е собствен избор на всеки индивид и живот на планетата.
    Здраве и светлина.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #5 -: Юни 24, 2012, 09:31:26 »

Дори малко гимнастика или упражнения ,възвръщат младостта и радостта.
    Всеки ден както пиете кафе или пушете или там каквото си правите , ако полагате и така всекидневно усилия за тялото и духът нещата ще са във ваша полза.
    Направете го сега , да сега.Няколко упражнения и усамотяване на спокойствие не е сложно или просто една разходка и ще осетите разликата.Успех.
    Здраве и желание.

Ето ви няколко прости неща за да започнете и само ако имате желание.
    Сами без да плащате и без учители, само желание.
    http://spidersport.com/home-workout.php

Има много упражнения за дома ,за вкъщи.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Юли 04, 2012, 09:45:24 »

Здрав дух здраво тяло ....как?
    Ами просто бъдете добри.
    Или бъдете това което ви радва и ви прави изпълнени с любов.
    Така мисля всичко ще ок.
    Леко лято и само любов на всички.
    Активен

VET
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #7 -: Юли 24, 2012, 15:19:50 »

че има хора които кога прочетат ще ме разберат
    Аз те разбирам много добре.....и чета това което пишеш с голям интерес.
    « Последна редакция: Юли 25, 2012, 08:00:24 от sоulSurgery » Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #8 -: Юли 24, 2012, 16:26:05 »

Това ме кара да се чувствам ..... спокоен и изпълнен с
    « Последна редакция: Юли 25, 2012, 08:04:40 от sоulSurgery » Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #9 -: Юли 25, 2012, 08:34:11 »

Това ме кара да се чувствам ..... спокоен и изпълнен с

И кафе пия,и пуша,и се разхождам
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 25, 2012, 11:05:16 »

Цитат на: Щуродино
    И кафе пия,и пуша,и се разхождам
    Недей да се разхождаш! Вредно е!
    Активен
    perli4ka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Виждаме това ,което възприемаме ...

« Отговор #11 -: Ноември 19, 2012, 14:20:20 »

Много истина има в думите ти Sunshine ! Често живота ни не е добре устроен и това си има последствия ,всичко което е около нас носи отражението си вътре в нас ,отражение ,което не винаги показва цялата картина... Аз се усещам като дълбоко душевна личност и често съм много умислена ,но отскоро започнах да се убеждавам и да вярвам в силата на мисълта ... всичко трябва да носи своята подреденост преди всичко вътре в нас ,след това се усеща ефекта и в живота ,който водим. Лятото работих на сезонна работа и пътувах всеки ден на около 30-40 км. от града ми ,нямах много време и не се чувствах свободна ,но когато пътувах ,пътят миняваше покрай полета ,възвишения ,малки селца.. и усетих ,че един ден не кафетата ще ми липсват ,нито някое момче ,нито купоните ,а само това да изляза един ден сред природата ,цял ден да бягам сред полето от слънчогледи и да събирам цветя ,да дишам чистия въздух извън града и да съм далеч от стреса ,негативизма и лудостта на днешния живот..Медитацията ме доближава до това ,което ми липсва и често си представям ,че съм там- в полето със слънчогледи !    Усмивчица
    Активен
    perli4ka
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Ноември 19, 2012, 14:28:52 »

http://www.youtube.com/watch?v=U0sX8gXjcks
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #13 -: Ноември 21, 2012, 23:02:10 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=U0sX8gXjcks" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=U0sX8gXjcks</a>

Цитат
    Много истина има в думите ти Sunshine ! Често живота ни не е добре устроен и това си има последствия ,всичко което е около нас носи отражението си вътре в нас ,отражение ,което не винаги показва цялата картина...

Радвам се ,че има хора които виждат какво съм вложил в думите и какво искам , да кажа на всички хора ...
    В дневника си казвам много , но не всеки може да види нещата .... важното е че има такива хора и те се множат с всеки ден ,час ,секунда 
    Първо се замисляш над живота , после се запитваш и след това искаш да разбереш , това е тайната на успеха , да имаш смелостта да поискаш да разбереш , да се промениш ....
    Идват славни дни за тези които искат да ги видят ....
    Здраве и светлина на всички ...
    Споделяйте и казвайте това което ви идва от душата и да не ви пука ...

Активен

perli4ka
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Ноември 22, 2012, 18:30:03 »

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дух, душа, тяло « 1 2 3 4 5 »
    Духовни учения
    giti 63 5383 Последна<br />публикация Юли 24, 2012, 19:08:55
    от Sunshine(sun)
    Манасично тяло (Тяло на Висшия Ум)
    Духовни учения
    Evolution 0 843 Последна<br />публикация Март 21, 2011, 20:15:59
    от Evolution
    ДУХ в картина
    Необичайни преживявания
    АСИ 10 915 Последна<br />публикация Май 08, 2011, 17:41:17
    от Sentinel
    Здрав дух + здраво тяло = светлинно тяло
    Здрав дух здраво тяло
    stargate 3 1296 Последна<br />публикация Октомври 07, 2011, 22:51:44
    от извън Вехонт
    Български дух
    За България
    {-^-} 11 1051 Последна<br />публикация Март 04, 2012, 20:04:44
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright