Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Силата да творим света си :)  (Прочетена 424 пъти)
Selinna
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « -: Юни 19, 2012, 14:19:27 »

От крайно време е известно, че не получаваме това, което искаме и че доста често се налага да се примиряваме с обстоятелствата около нас. Друг вариант ( вече по - често срещан ) е да отбележим ,че с мислите си създаваме реалноста около нас - доста баналана и вече позастаряла реплика предвид това, че се афишира с години, но повечето хора всякаш за свикнали просто да отбелязват информацията която получават като вярна и невярна ...и дотам. Проявите на реалноста като цяло са безкрайно много - общо взето каквото избираме това, по един или друг начин, получаваме.. Това значи, че съществува модел подобен на този: " Оплакваме се от проблемите, тревожим се, притесняваме се за дадено нещо, страхуваме се и се колебаем дали това което искаме ще стане и отиваме там където реалноста ни дава предпостваки за още притеснения", примиряваме се  и нещата остават същите или просто полекичка измисляме начини нещата да се получат и всичко се оправя.
    Религийте се обединяват от едно основно твърдение "Съдбата е предначертана" и стигат до крайноста да отричат, че има сила на избора и са прави ..донякъде.. защото има място още известно като "Акашовите запсики", "Простанство на варианти" и други производни където, ако имаме достатъчно сила можем да погледнем какво ще стане след 5мин, 1 ден, 1 година и т.н., ако искаме можем да погледнем и назад във времето има дори метод познат на всички ни като "Регресия". Цялата информация за минало, настояще и бъдеще я има там ..за каквото се сетите, за това.. Но може не само да гледаме там като странични наблюдатели, а можем да избираме какво искаме да стане, защото то така или иначе вече го има и остава само да можем да му помогнем да се реализира в реалноста. Така както правим винаги, но този път контролирано.
     Енергията трябва постоянно да се движи, постоянно по някакъв начин да творим нещо - Телата ни са като малки енергийни станции, които постоянно приемат и предават енергия. Когато едно тяло, една душа спре да предава енергия, спира и да получава. Енергията поета по - рано с времето се застоява и човек започва да усеща недостигът й, а от там има потенциал дори за енергиен вампиризъм и в крайна сметка целия живот тръгва надолу и се разрушава..
    Ако обаче енергообменът работи нормално процесът на творене не спира, дори да не осъзнаваме това и когато мислим за проблеми или се тревожим за нещо в крайна сметка изпращаме това в реалноста и в резлутат на което ни се дават още и още предопоставки за тревоги - илиза, че изхода зависи единствено от нашите мисли и не е необходимо да се тревожим, притесняваме, страхуваме, или примиряваме, а както каза един приятел преди няколко дни просто да измислим какво искаме и да го пуснем да се изпълни

П.С. Имам още идеи, които искам да си развия, но сега излизам на работа и ще го измисля вечерта или най - вероятно утре сутринта хахаха
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    СИЛАТА НА МИСЛИТЕ « 1 2 ... 5 6 »
    Духовни учения
    giti 83 9425 Последна<br />публикация Февруари 03, 2011, 10:41:13
    от Amaranth
    Тотеми: животни на силата « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    wolfspirit 27 8589 Последна<br />публикация Ноември 19, 2012, 13:18:52
    от wolfspirit
    Силата на любовта
    Духовни учения
    Алекс 7 1602 Последна<br />публикация Ноември 28, 2010, 22:28:40
    от Алекс
    Силата на намерението
    Книги
    ангелска любов 5 1076 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 14:34:16
    от ангелска любов
    Силата на човек.
    Въпроси и отговори
    The Good Old Time 4 693 Последна<br />публикация Юни 01, 2013, 22:56:41
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright