Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сексуална енергия, въпрос  (Прочетена 584 пъти)
mamagaya
Гост
« -: Юни 19, 2012, 10:50:40 »

ЗДравейте,

Някой може ли да ми помогне или да ми даде съвет. Май имам  проблеми с развитието на сексуалната си енергия.
Близък човек ми препоръча Психоанализата на Фройд, но нямам време да я търся в книжарниците.
Ето какво ми казай той.

Цитат
според книгата сексуалната енергия в детето е в латентна форма постепенно тя преминава през отделни етапи на устремяване и повишаване ако в някой от тези етапи детето среща трудности да общува свободно със средата около него сексуланата му енергия макар и още неразвита се фиксира в този етап от нейното развитие. вследствие на това тя неможе да продължи да се развива по нормален начин в следващите и етапи от нейното развитие. В резултата на това порасналото вече дете при изживяване на определени стресове прави регресия/връщане към етапа в който секс. му енергия е била фиксирана в детството - това е патологично явление и външно то се пороявява под формата на психолог. проблеми - страхове, паник атаки, натрапчиви мисли и по тежки неща

Какво да направя за да се балансират тези нива.Напълно здрав съм, но има нещо такова което е застинало в психиката ми., като бутало е, ни напред, ни назад. Всичко описано в горния цитат си е напълно вярно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Източници на енергия
Енергийни учения
Evolution 3 5467 Последна<br />публикация Август 20, 2010, 10:16:28
от Evolution
Архитектура и енергия
Видео клипове
Amica 1 1008 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 22:34:34
от Evolution
Лекуване чрез енергия « 1 2 3 »
Енергийни учения
The One 33 5398 Последна<br />публикация Март 13, 2011, 16:20:35
от meander
Дневникът на Чиста Енергия « 1 2 »
Лични дневници
Чиста енергия 15 1875 Последна<br />публикация Юни 09, 2011, 22:37:28
от Чиста енергия
Кой е основния ви източник на енергия? « 1 2 »
Анкети
Слънчев лъч 26 2579 Последна<br />публикация Май 24, 2012, 14:51:50
от Pelin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright