Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 2012 г. Измененията на Земята и бъдещето на човечеството - Сал Ракели  (Прочетена 4547 пъти)
Аscension
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Юни 17, 2012, 15:40:12 »

Здравейте, всички търсещи!

Имам удоволствието да ви представя книгата „2012 г. Измененията на Земята и бъдещето на човечеството. Послания от Основателите“ (в оригинал "Earth Changes and 2012: Messages from the Founders") на един от най-големите духовни канали на Светлината на нашето време - Сал Ракели (Sal Rachele). Книгата е издадена от Издателство Възнесение.

Книгата представлява систематизирани послания от необятен висш колективен разум от 12 измерение, наричан Основателите, предадени от американския канал Сал Ракели.

В нея ще намерите отговори на въпроси като:

• Защо 2012 г. е специална?
  • Как да преминем през портала 21.12.2012 г.?
  • Какво представлява Възнесението?
  • Промени в тялото по време на Възнесението
  • Психологическите изменения по пътя на Възнесението
  • Влиянието на космическите цикли върху Земята и човечеството
  • Изменения на електромагнитните полета на Земята
  • Промените в слънцето по време на прехода
  • Истинската история на Земята и зараждането на човечеството
  • Истината за извънземното присъствие на Земята
  • Бъдещето на човечеството след промените

„Живеем в най-значимото време от цялата човешка история. За първи път милиони от нас ще имат възможност да се развият отвъд ограниченията на материалната форма, преминавайки в свят на неописуема красота и прелест. Прагът към следващото стъпало в човешката еволюция е точно пред нас.

Какво точно се случва на планетата Земя? Каква е истината зад различните пророчества и предсказания? За първи път сега имаме цялостно разяснение, внимателно подготвено и получено чрез телепатичния канал Сал Ракели от необятен колективен висш разум, наречен Основателите. Тази книга отговаря на въпросите кой, какво, къде, кога и защо, свързани с измененията на Земята.  Как човечеството ще премине през космическите изменения, които засягат Земята. Книгата съдържа информация за промените в биологията, психологията, технологиите, метафизиката, религията, духовността и дори икономиката и политиката.

Основателите са вашите пътеводители в това удивително пътешествие на душата по пътя на нейната еволюция, възнесение и освобождаване от ограниченията. Те ни учат, че сме необятни същества от безкрайна любов и неограничени възможности, създадени по образ и подобие на нашия Създател. Добре дошли в новия свят!“ – Сал Ракели.

Повече за книгата можете да намерите тук:

http://ascension.bg/bg/knigi/86-earth-changes.

Издателство Възнесение има удоволствието да бъде домакин на гостуването на Сал Ракели в България през септември 2012 г. Сал ще проведе лекция/беседа (20 септември) и семинар (22 септември) и ще бъде на разположение на своите почитатели за индивидуални срещи и консултации.

Повече можете да научите на сайта www.ascension.bg.
Активен
Bobi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #1 -: Август 27, 2012, 17:06:15 »

И аз привет на всички търсещи .

Искам да споделя че прочитайки тази книга :
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1315
се осведомих по доста подобни теми и сега съм изпълнен с радост и щастие.

Планирам да прочета и Ракели , въпреки че като гледам темите на корицата :
- Меркабата е разчепкана от Друнвало
- Душата , пламъците -близнаци , времевите линии и особено ДНК-то са добре обяснени
в 12-те тома на Крион , първия от които излиза 1993 г. в Америка и 2003 в Б-я с автор Лий Каръл.
- Прецесионното изравня­ване през 2012 г. и Галактическия преход - теми които бяха част от Ченълинг на живо
в София на Лий Каръл при неговото посещение в Б-я - Септември миналата година.
http://www.youtube.com/watch?v=9SQ77vR8aBw - входен билет 430 лв. и аз бях там.

Множко взеха да стават повтарящите се теми и усилията на търсещите духовни хора
започват да приличат луди , дето тъпчат на едно място или бягат след първия западен гуру.

Просветлените учители - настоящия е Занко - от когото имам Рейки 1 и в близкото минало Ошо - когото
обичам да чета защото ми дава сили да изживея инкарнацията си пълноценно и ако мога осъзнато казват така :
Ролята на един учител е да доведе своя ученик до постоянна връзка с неговия Висш Аз - след това - учители не са необходими. Така че това е вашата цел скъпи съ-търсещи , другото е търговия от рафта или по-интернет.

Ако Ракели ще ви издигне,вдъхнови и просветли - това е вашия човек.
Ще са ми интересни и други мнения.

"Не търси следите на учителите , а това което те са търсели " - Занко.

Активен

Когато говориш с Бог,това е молитва , когато Бог ти говори е шизофрения.
Lakshmi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Научи се да държиш хлабаво всичко,което не е вечнo

« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 15:13:36 »

Привет и от мен
От всички изчетени книги досега, мен най-много ме докосна тази: http://www.otkrovenia-bg.info/
За щастие, не е нужно да я купувате, стига да ви издържат очите достатъчно дълго пред компютъра, защото всички послания (Откровения и Тълкувания) ги има в сайта. Това е книгата, която ми е дала най-много отговори досега. Много нещата са ни и известни, но за други получаваме директни отговори. Написана е на достъпен език, без термини, които да ни объркват и които са характерни за отделни учения, например. С четенето на тази книга, започна и промяната в живота ми  Благодарение на нея излязох от една доста дълбока и тъмна дупка. И въпреки че не всеки я приема, искрено се надявам да е полезна поне на някой от вас така, както беше и на мен.

Има отговори както за духовния, така и за материалния свят; както за науката, така и за религиите; както за вярата, така и за безверието.....Темите са наистина много, няма как да ги изброя всичките....и все пак, както каза и Bobi - все познати и известни, на които всеки търси отговори...

Активен

Това, което другите мислят за теб, не е твоя работа!
Crazy Wolf
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #3 -: Септември 03, 2012, 23:47:10 »

Боби, този цитат не е на Занко, а на Кобо Дайши, японски мъдрец от VІІІ век, създател на езотерична будистка школа Шингон. Занко хареса този цитат преди десетина години, поперифразира го и си го поприсвои, като дори започна да го отпечатва върху плакати с неговия подпис.
Както и да е.
Има немалко просветлени учители и в днешно време, както винаги е имало. Ако светът разчиташе само на един, жална му майка:)

Най-важният ченъл е да канализираш посланията на своя Висш Аз или Аз Съм Присъствие. Докато не постигнеш това, всичко останало е малко или повече манипулация.
Активен
Verji
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

https://www.facebook.com/
« Отговор #4 -: Септември 04, 2012, 00:02:12 »

Lakshmi не мога да отворя книгата
 ще помогнеш ли малко ! Благодаря предварително !
Активен
Lakshmi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Септември 04, 2012, 15:43:02 »

Lakshmi не мога да отворя книгата
 ще помогнеш ли малко ! Благодаря предварително !
С удоволствие
Като отвориш линка, в горния ляв ъгъл има списък. Книга първа е от 2004 год и е с име "Откровения" (от списъка/менютата). Следващите книги са съответно годините надолу:
2005 - книга втора
2006 - книга трета и т.н.
До момента са излезли от печат: книга I, II, III, IV, V и VIII. Но както казах, всички са в страницата. В момента, в който излезе диктовка в руския сайт, най-много до ден-два излиза и в българския сайт.
Да предупредя, че начинът на изказване в книгите на някои читатели им е струва...."hard" (в смисъл, че е като заповедническа форма). На мен не ми се струва така, понеже времето си течеееее.....и не чака никой  Дано ти хареса
Активен

Lakshmi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 04, 2012, 15:50:12 »

Най-важният ченъл е да канализираш посланията на своя Висш Аз или Аз Съм Присъствие. Докато не постигнеш това, всичко останало е малко или повече манипулация.
Нали това е ролята на учителите: да ни покажат пътя към нашето истинско АЗ? Да, за съжаление, има и такива, които се възполват...но всичко се връща в един момент. А за да присъства даден продукт на пазара, значи има такива, които го търсят и съответно купуват. По повод учителите...много ми хареса една реплика на Христо Илиев: "Не следвай, а изследвай!"
Активен

Verji
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Септември 05, 2012, 14:10:01 »

Много много благодаря !
Активен
Bobi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #8 -: Септември 07, 2012, 09:46:14 »

Боби, този цитат не е на Занко, а на Кобо Дайши, японски мъдрец от VІІІ век, създател на езотерична будистка школа Шингон. Занко хареса този цитат преди десетина години, поперифразира го и си го поприсвои, като дори започна да го отпечатва върху плакати с неговия подпис.
Както и да е.
Има немалко просветлени учители и в днешно време, както винаги е имало. Ако светът разчиташе само на един, жална му майка:)

Е , човек трябва да стъпи на някаква основа . ЖИВОТА ми предложи това, а и аз просветлените не ги поставям в конкуренция. Освен другата ми дейност , отглеждаме лавандулови насаждения на 180 дка в Тервелските села в Добруджата . Основно там е турско говорящи българи. Семейството с което се познаваме от 13 години има дълбока и проста мъдрост взета от битието и ежедневните трудности. Те не са прочели нито едан езотерична книга и не са ходили при нито един Гуро , но от тях научих доста неща. Висшето ми образование от преди 25 години ми е дало качества да се боря на пазара , възпитанието от родителите ми е помогнало да се осъществя в семейния живот и в отношенията с хората , но за сегашните ми търсения никой не ми спомена през последните 40 години. Децата на тези хора ми идват на гости всяко лято във Варна и пред очите ми големия започна да контактува с Висшия си аз и вече 4 години изкарва гимназията с пълен отличен в Добрич , за разлика от съучениците си - гражданчета и въпреки че е с ограничено ползване на Български език в началото.
Другия е под 10 г. и и започна да вижда като на екран телата на хората с всичките им системи и т.н.
Та ...... колкото и да чета книжки и медитирам - Розата разцъфва естестествено , без насилие когато и дойде времето , в противен случай умира. Така че , когато ми дойде времето , може и да не е в този живот.

Между впрочем има ли някой във форума , който  е канализирал Висшия си Аз ? Има ли желание да сподели как го е постигнал ?
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 11:51:24 от Eona Lightholder » Активен

Когато говориш с Бог,това е молитва , когато Бог ти говори е шизофрения.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Септември 07, 2012, 12:04:26 »

Здрасти Боби , много често се използва термина Канализиране на Висшия Аз, но не всички хора знаят какво е.

Това е естествената връзка с Първоизточника минаваща през всички наши структори. Именно когато Бог започне да ти отговаря , не е шизофрения , а туй пусто канализиране- нали по канала да дойдат отговори.
И то не идват само отговори , а една цяла подръжка на състоянието ТУК и СЕГА , за да се синхронизират личните ти процеси с грандиозните процеси на планетата и расата ,които се извършват сега.
Канализирането не винаги се превежда(осъзнава) от ума , а и не е нужно , тези квантови пакети се асимилират от енергийните ни тела и само малка част е информативна -осъзната.
Много често се проявяват преводите , като ясночуване - вътрешни звуци до мелодия или картини до цяло видение, ясномирисане , прочствания с физическото тяло особено чистенията и настройки на чакрите и най-често чрез съня.
Така че отговорът е - всички канализират , някои го осъзнават .

Каква е разликата между канализиране от Първоизточника и четене на Акашите. Акашите са да си тършиш нещо в Уикипедия , а през Висшия аз ти е е-майла , където се получава информация лично за тебе си.Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Leah ~
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

:]

« Отговор #10 -: Декември 13, 2012, 01:35:15 »

Взех си последната книжка на Сал.
По принцип той е сред любимите ми канали и някакси най-лесно успявам да приема неговата информация.
Но въпреки това очаквах повече от книжката...

Нищо де, ще продължавам да паса книжки =)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Q536eclVoGg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Q536eclVoGg</a>
Активен

The pain you carry is the love you withhold.
Verji
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Декември 22, 2012, 14:39:45 »

Някой знае ли къде в нет-а мога да прочета книгата на Петър Дънов - Шестата раса ? Благодаря предварително !

П.С. Извинявам се, обърках темата май Усмивчица
Активен
{-^-}
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« Отговор #12 -: Декември 22, 2012, 15:20:31 »

http://videlei.com/info/?e=88

http://www.otizvora.com/2010/06/1960/

http://petardanov.com/index.php/topic/14013-%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0/

Прегледай тези сайтове.. Избрани са цитати на Петър Дънов за Шестата раса Усмивчица Много са интересни за мен Усмивчица
Активен

Живей за мига
Verji
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Декември 22, 2012, 15:34:00 »

Благодаря ти !
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright