Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хороскоп да или не  (Прочетена 1019 пъти)
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« -: Юни 13, 2012, 22:57:21 »

Не знаех тук ли да пусна темата или в раздел астрология. Ако съм объркала моля модераторите да я преместят. Та в голяма дилема съм и ще се радвам да споделите мнение. Преди 2-3 седмици видях реклама за безплатен хороскоп в един американски сайт и реших да си напиша данните да видя какво ще ми изпратят. След няколко дни получих имейл, в който се даваше описание на личността ми, и че съм на прага на големи промени в живота си, тъй като в картата ми се виждало, че предстоял много важен транзит. Съответно, ако искам пълен хороскоп трябва да си платя. За нашите стандарти цената ми идва висока та подминах. Преди седмица получавам отново имейл, в който астроложката ми казва, че изведнъж аз съм била изникнала в главата и (занимавала се и с изотерика ) и това я накарало да гледа за мен на Таро и се потвърждавало от картите, че предстоят много важни промени за мен. Имаше и описание на картите, които са излезли, но доста дълго. Поскарана съм с английския та не успях и да разбера всичко. Днес получавам отново имейл, че била усетила много голямо раздвижване в астрала около мен (поне до колкото успях да разбера) и за да мога да извлека полза от това важно астрологическо събитие трябвало да се обърна към астролог дори и да не била тя, като ми пише и периода на въпросния транзит. Цената на хороскопа беше занижена от първоначалната като ми се казваше, че това било доста работа, която отнемала много време и за това няма как да е безплатна. Та сега се чудя дали наистина да си платя или това просто е спам и е за зарибявка. Ще се радвам да чуя вашите мнения и препоръки.
Активен
X-R-ISTINA
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #1 -: Юни 13, 2012, 23:08:30 »

Не знаех тук ли да пусна темата или в раздел астрология. Ако съм объркала моля модераторите да я преместят. Та в голяма дилема съм и ще се радвам да споделите мнение. Преди 2-3 седмици видях реклама за безплатен хороскоп в един американски сайт и реших да си напиша данните да видя какво ще ми изпратят. След няколко дни получих имейл, в който се даваше описание на личността ми, и че съм на прага на големи промени в живота си, тъй като в картата ми се виждало, че предстоял много важен транзит. Съответно, ако искам пълен хороскоп трябва да си платя. За нашите стандарти цената ми идва висока та подминах. Преди седмица получавам отново имейл, в който астроложката ми казва, че изведнъж аз съм била изникнала в главата и (занимавала се и с изотерика ) и това я накарало да гледа за мен на Таро и се потвърждавало от картите, че предстоят много важни промени за мен. Имаше и описание на картите, които са излезли, но доста дълго. Поскарана съм с английския та не успях и да разбера всичко. Днес получавам отново имейл, че била усетила много голямо раздвижване в астрала около мен (поне до колкото успях да разбера) и за да мога да извлека полза от това важно астрологическо събитие трябвало да се обърна към астролог дори и да не била тя, като ми пише и периода на въпросния транзит. Цената на хороскопа беше занижена от първоначалната като ми се казваше, че това било доста работа, която отнемала много време и за това няма как да е безплатна. Та сега се чудя дали наистина да си платя или това просто е спам и е за зарибявка. Ще се радвам да чуя вашите мнения и препоръки.

прикачи графиките на картите..или картата..каквото изчисление си направила във въпросния сайт...
или си направи изчисление на наталната и го постни в раздела с "НАТАЛНИТЕ КАРТИ НА ИДИГОВИТЕ ДЕЦА"...
Активен

"Интелигентност без амбиция е като птица без крила."
X-R-ISTINA
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 13, 2012, 23:10:28 »

http://indigota.com/index.php?topic=1423.0
ето точно къде най-близко до това,което питаш..
Активен

sunsea
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юни 13, 2012, 23:15:20 »

Не съм си правила карта. Трябваше само да попълня имена, пол, дата, час и място на раждане. Това беше. На базата на тези данни след няколко дни ми изпратиха имейл с тълкувание без самата карта.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Юни 13, 2012, 23:26:23 »

Само пръстови отпечатъци са липсвали,както и отпечатък на ретината като екстра...
    Извинявам се предварително - но на това ми прилича...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 13, 2012, 23:44:44 »

прикачи графиките на картите..или картата..каквото изчисление си направила във въпросния сайт...
    или си направи изчисление на наталната и го постни в раздела с "НАТАЛНИТЕ КАРТИ НА ИДИГОВИТЕ ДЕЦА"...

Благодаря за препоръката, но аз не съм индигово дете, а доколкото видях там въпросите са основно за индиго. Просто не знам дали си заслужава да си платя за нещо, което може да е само трик, а не наистина толкова възлов момент, колкото се изкарва.

Цитат
    Само пръстови отпечатъци са липсвали,както и отпечатък на ретината като екстра...
    Извинявам се предварително - но на това ми прилича..

В скоро време знае ли човек, може и това да се иска  Згреших
    Активен
    X-R-ISTINA
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юни 13, 2012, 23:46:44 »

е...за ретината незнам...
    ще се лъже с аурата на друг гуру-сеанс или курс....
    за егн-то .....хахахах Веселяк
    Активен

X-R-ISTINA
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юни 13, 2012, 23:49:19 »

без значение е дали си....към раздела е...там е човека който обръща внимание на търсещите..докато почакаш ще почетеш...
    ти нали не мислиш,че тук повече от 33 процента има няма са клеймосани "ИНДИГОВИИИИ"...не...
    Активен

sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юни 13, 2012, 23:55:39 »

без значение е дали си....към раздела е...там е човека който обръща внимание на търсещите..докато почакаш ще почетеш...
    ти нали не мислиш,че тук повече от 33 процента има няма са клеймосани "ИНДИГОВИИИИ"...не...

Ще взема да пусна тогава Усмивчица
    Активен
    Ashera
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

समुद्र की मालकिन

« Отговор #9 -: Юни 14, 2012, 00:27:11 »

Виж според мен го остави тоя сайт. Попадала съм на подобни неща преди и няма голяма полза освен че те оспамват едно хубаво Усмивчица Мисля, че това са някакви общи приказки за да зарибят хората, и всичко е с цел пари. А въпросната астроложка дори и толкова да разбира от астрология и езотерика много ме съмнява че наистина е усетила някакви раздвижвания в астрала около теб и още n брой души и е седнала да гледа на Таро на всеки поотделно. Казвам ти го това защото и аз бях попаднала преди време на един "безплатен хороскоп" и пишеше абсолютно същите глупости, и съм убедена че всичко е copy-paste със смяна на имената, естествено написано по начин, валиден за повечето хора. Дори не съм сигурна, че информацията, която би ти изпратила в последствие, би си струвала парите.
    Най-добре би било ако познаваш лично някой астролог да се заеме с твоя случай, но ако не познаваш пак има варианти. Във всеки случай повечето в нета, особено по американските сайтове са шарлатани.
    Не разбирам от транзити и такива неща, но ако има нещо ще се радвам да помогна Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Юни 14, 2012, 00:30:04 »

Това за безплатния хороскоп е машинка за пари , съобщението ,което са ти пратили е автоматично , такова май и Ангелче си беше правила, вече ако си платиш уж ти правят специфичен. По добре не си пращай данните налляво надясно , по-добре си плати на някой наш препоръчан астролог да ти направи.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• Град: Варна
  • « Отговор #11 -: Юни 14, 2012, 00:46:16 »

Къде бяха тия хороскопи и гадатели преди 20 години?
    Тогава да бях прочел някои неща за себе си щеше да ми е от полза.
    Днес вече това което го чета отдавна си го знам на мой гръб.
    И много неща в този смисъл са отдавна далеч зад мен.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    X-R-ISTINA
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юни 14, 2012, 01:20:02 »

емии....подранил си с 20 години ...УсмивчицаУсмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Юни 14, 2012, 02:30:19 »

Туку що гледах Мъже в черно 3 - това е един от най великите филми на тая планета Усмивчица , не забравяйте ,че ключа към сърцето е смеха и усмивката , в тая комедия има толкова кодове, че чак ме изненадва ( аз за изнанадата съществувам).

Това всичкото във връзка със хороскоп или не - хороскопа е базов скелет за строеж на възможни вероятности и уникално житейско произведение. Ако го знаеш можеш да наблюдаваш повече времеви линии и да сглобяваш строежи , но само и единствено е твърде недостатъчно , със себеопознаване се достига също знание за базовата конструкция, т.е хороскопа е малко бонус наготово.
    « Последна редакция: Юни 14, 2012, 18:32:45 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    X-R-ISTINA
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Юни 14, 2012, 03:03:44 »

http://www.monitor.bg/article?id=277620
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Примерен нумерологичен хороскоп за целия живот
    Астрология и нумерология
    Админ 0 1401 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:38:20
    от Админ
    Забавен хороскоп « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    Selinna 19 2315 Последна<br />публикация Януари 15, 2013, 16:44:19
    от Kissing You Good Night
    Логика или интуиция « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Ich 32 1648 Последна<br />публикация Октомври 19, 2012, 17:40:31
    от Sue
    Хороскоп на древните гърци
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 0 838 Последна<br />публикация Юни 19, 2012, 14:57:40
    от ~Schwarze_Sonne~
    Вяра или Знание? « 1 2 »
    Духовни учения
    Ich 22 1271 Последна<br />публикация Февруари 02, 2013, 21:49:56
    от Бунтарката

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright