Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Съществува ли духовната мрежа(интернет)
да
не
не знам
може би
не ме засяга

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Духовно сърфиране  (Прочетена 1184 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « -: Юни 13, 2012, 21:58:01 »

Нека почнем една тема която е време да се обсъди.
    Какво мислите за духовното сърфиране , нещо за което ни е нужно компютър които си носим с нас постоянно или нашата глава,мозък.
    В нас самите има всички компоненти за свързване с космическата или планетарна мрежа.
    Само се иска да направим нужните настройки и да се задействаме и мисля това е бъдещето.
    Нещо което няма да бъде докоснато от така нареченото старо мислене и материално затлачено мислене.Информационния поток не е материален и той съществува само се иска да се докоснем до него.Вече доста хора го правят и предават информацията от други нива.
    Това за мен е един свят които е огромен и чака да се докоснем до него.
    Но там няма да има лъжа и измама, но опасности да.И няма да е лесно.
    Но това за което ви говоря е факт и скоро ще се разкрие кога не знам.
    Нека които има инфо да сподели.
    Нека светлината ни води.
    Активен

Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #1 -: Юни 13, 2012, 23:04:52 »

Само се иска да направим нужните настройки .
    Добре, ама дай упътване за настройките, че ми се струва да не е много лесно.

Нещо което няма да бъде докоснато от така нареченото старо мислене и материално затлачено мислене.
    Аз старо със затлачено не бих ги намешала. Много хора са минали по пътя и много хора са мислили и достигали далеч по него , да отричаш техния труд означава да се върнеш в началото , а това ще си е жива загуба на и без това ограничено време.

Информационния поток не е материален и той съществува .
    Струва ми се да е старичък този поток. Съществува и май ще се окаже , че си е съществувал винаги . Сещам се за една сентенция че "новото е добре забравено старо", защо тогава да отричаме старото .

Да кажем , че и аз съм достигнала вече до извода , че всичко "Е" и  има инфо за това "Е", лошото е , че инфото е на китайски пък аз не го шпрехам този език

Сори за спама.
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #2 -: Юни 14, 2012, 00:02:43 »

Здравейте.
    Ако може да ме осветите по едно двоумене.
    Та тъй-
    ДУХовното има ли нещо общо със възДУХа.
    И ако има какво е?
    Предварително ви благодаря.

Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #3 -: Юни 14, 2012, 07:53:04 »

Бях написал доста после се замислих и си казах ,чакай какво правиш.
    Един познат ми каза едно нещо вчера и аз доста се замислих но пак правя грешки.Е мерси няма да правя постоянно грешки и се спирам.Той каза че духом е с мен и му благодаря.
    Стара и древна е различно.Духовно и материално също.Защо няма да обяснявам.
    До тук чувствам че темата е обречена но да видим какво ще стане.
    За някои неща мисля, че е дошло времето но маи не е, и ще чакам още. Безмълвие
    Здраве и любов на всички.
    « Последна редакция: Юни 14, 2012, 08:17:21 от (Spirit_soul _body) » Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #4 -: Юни 14, 2012, 10:29:58 »

Meander - да, духовното има много общо с въздуха, въздуха е носител на прана - жизнената енергия, благодарение на която се осъществяват всички процеси в организма на всички нива, и без която не е възможен изобщо никакъв живот.

S_S_b:
    Като инфо знам, че след прехода и възнесението всичко ще се вижда, нищо няма да може да се скрие - мисли, чувства, емоции, всичко ще е явно. Ако например кажа нещо за някого и си мисля, че няма кой да ме чуе, веднага ще се чуе и види навсякъде и човека ще го чуе независимо къде се намира. То така е и записано в библията, всичко скрито ще стане явно.

Няма да бъде допуснато нищо отрицателно /стари негативни модели и енергии/, което замърсява пространството, околната среда, поразява други живи същества и причинява страдание. Затова в посланията ни призовават да свикваме да наблюдаваме ума, мисленето, да не се допускат негативни разрушителни мисли, защото всичко идва оттам.

Иначе това, което знаем като инфо чисто теоретично, е повече от достатъчно, трябва практика и приложение.

Светлина и любов
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #5 -: Юни 14, 2012, 10:44:09 »

Цитат
    Като инфо знам, че след прехода и възнесението всичко ще се вижда, нищо няма да може да се скрие - мисли, чувства, емоции, всичко ще е явно. Ако например кажа нещо за някого и си мисля, че няма кой да ме чуе, веднага ще се чуе и види навсякъде и човека ще го чуе независимо къде се намира. То така е и записано в библията, всичко скрито ще стане явно.

Започвам да мисля че няма смисъл в спорове и убеждения.
    Кога някои се промени ,някак и другите се променят и кога дойде това време ще черпим опит от опита натрупан по хората.Или ако аз се развивам духовно или които и да е ,той помага и за развитието на другите хора с неговите знания.Или само на тези които поискат да се докоснат до знанията и така се разпространява и всеки почва да свети и да пръска светлина и любов.Шантаво е но така мисля аз ,които не е съгласен да не чете.

Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юни 14, 2012, 14:18:12 »

Да, така е.
    Успехът на един е успех за всички и провалът на един е провал за всички.
    Активен
    meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юни 14, 2012, 16:12:13 »

Здравейте.
    Цитат

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=6#ixzz1xlw15Fes
    Българското правило-Ако печеля печели цял народ,ако губя губя само себе си.
    Малко е по различно от написаното от теб,но пък е валидно.
    А мисълта ми е когато си материален,не се бутай в духовното.Или приказката-Всяка жаба да си знае гьола.
    Цитат
    Няма да бъде допуснато нищо отрицателно /стари негативни модели и енергии/, което замърсява пространството, околната среда, поразява други живи същества и причинява страдание. Затова в посланията ни призовават да свикваме да наблюдаваме ума, мисленето, да не се допускат негативни разрушителни мисли, защото всичко идва оттам

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=6#ixzz1xlx5o9Jp
    Поради ред причини и обстоятелства,няма кой да те следи или да не допуска  отрицателни деяния.Защото времето между деянието и последиците почна да намалява.И ще стане 1:1 ,правиш и са кефиш на резултата.Мераклии за отрицателно няма да има поради липсата им.Това което се крие или се пречи да се разбере,че ние сме тези които си правим живота и отговяряме за деянията си,и то лично.И нищо не може да се скрие,защото всяко намерение е енергия и предшества деянията.Пример сънищата.А енергиите са трайни, докато не се оправи деянието и както се казва трупат лихви.Т.е. скритото не е скрито,повишаването на вибрациите прави видими енергиите,като първи се виждат най ниските.

Живи и здрави.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юни 14, 2012, 17:38:45 »

Здравейте.
    Цитат

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=6#ixzz1xlw15Fes
    Българското правило-Ако печеля печели цял народ,ако губя губя само себе си.
    Малко е по различно от написаното от теб,но пък е валидно.
    А мисълта ми е когато си материален,не се бутай в духовното.Или приказката-Всяка жаба да си знае гьола.
    Цитат
    Няма да бъде допуснато нищо отрицателно /стари негативни модели и енергии/, което замърсява пространството, околната среда, поразява други живи същества и причинява страдание. Затова в посланията ни призовават да свикваме да наблюдаваме ума, мисленето, да не се допускат негативни разрушителни мисли, защото всичко идва оттам

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=6#ixzz1xlx5o9Jp
    Поради ред причини и обстоятелства,няма кой да те следи или да не допуска  отрицателни деяния.Защото времето между деянието и последиците почна да намалява.И ще стане 1:1 ,правиш и са кефиш на резултата.Мераклии за отрицателно няма да има поради липсата им.Това което се крие или се пречи да се разбере,че ние сме тези които си правим живота и отговяряме за деянията си,и то лично.И нищо не може да се скрие,защото всяко намерение е енергия и предшества деянията.Пример сънищата.А енергиите са трайни, докато не се оправи деянието и както се казва трупат лихви.Т.е. скритото не е скрито,повишаването на вибрациите прави видими енергиите,като първи се виждат най ниските.

Живи и здрави.

Кой го крие и пречи да се разбере?!
    Това се знае, не вярвам да има и един в този форум, който да не го знае.
    А които не знаят не е защото се крие от тях, просто не са дорасли да го узнаят.

За другото, да. Времето между деяния и последици почна да намалява, времето изобщо намалява, докато се стигне до прословутия ден 0. След което ще има пълна трансформация на всичко живо на атомно ниво и се ликвидира карма, така го пишат пък да видим...става все по-интересно.

Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #9 -: Юни 14, 2012, 19:14:56 »

Светли и Чисти Мисли за Всички
     Да допълня за Кармата, че в този и следващ момент ти я премахваш, като не отдаваш отрицателна енергия а само положителна така се опрощават всички отрицателни енергии които си отдал. Енергия=Мисъл-материализиране с помоща на седмото чувство.
     Рано или късно всичко се връща, само в случая описан по горе не се връща отрицателното.
     Любов за Всички
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юни 14, 2012, 20:01:24 »

ДА!!

Това е една от задачите ни тук, да се учим да преобразуваме негативното в положително, и като повишаваме вибрацията си, повишаваме и вибрацията на цялото, както пише отгоре на форума.

затова сме тук и ниски, и високи, на различна степен на развитие, сега вратата е отворена за всички, а след прехода вратата към Сатия Юга, това е новата епоха, се затваря.
    Активен
    meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юни 14, 2012, 20:20:20 »

Здравей shining_star
    Цитат
    сега вратата е отворена за всички, а след прехода вратата към Сатия Юга, това е новата епоха, се затваря.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=10#ixzz1xmypViCm

Не знам за тебе ма аз никаде не виждам врата, камо ли с табела "Сатия Юга".
    А иначе е казано че в последните времена живи и умрели ще са заедно.
    Живи и здрави.
    П.С.
    Цитат
    Енергия=Мисъл-материализиране с помоща на седмото чувство.
    Ще изкарам тенджерата от долапа.
    « Последна редакция: Юни 14, 2012, 20:31:04 от meander » Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #12 -: Юни 14, 2012, 21:26:45 »

Долапи тенжери , жалко май темата не я вижда никои.
    Нали стана моабет.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юни 15, 2012, 08:53:50 »

Меандър, това, че ти не виждаш нещо, не значи нищо друго, а само, че ти не виждаш. Няма връзка с нещото, а само с тебе.

За тенджери, тигани, свинско със зеле и всякакъв род заяждане...не е тук мястото.
    Активен
    nikcvet
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #14 -: Юни 15, 2012, 09:51:21 »

Здравейте,

Интересна тема.

Навремето моят учител по йога (от едно провинциално градче) беше писал
    на един учител от Индия. А той му беше отговорил нещо в смисъл -
    "драги, на прав път си, но ми се струва, че ти липсва конкретен метод
    как да го постигнеш".
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright