Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пукизъм  (Прочетена 408 пъти)
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« -: Юни 13, 2012, 12:19:40 »

Става въпрос за инициатива на моя приятелка, за която научих от Фейсбук. Хората с големи сърца са навсякъде и затова моля който има възможност, да се включи. Не зная дали групата във фейсбук е отворена и дали ще се види, затова освен линка към нея ще дам и съобщението, което получих в пощата си. http://www.facebook.com/groups/241659762616296/241904202591852/
Цитат
Хора,знам че темата за някой от вас може би звучи леко банална,само че този път нека всеки от вас да отдели 10 мин. и да си прегледа шкафа с дрешките и запасите от козметика (сапуни,шампоани и т.н.), за по-малките и играчките,които са ви омръзнали и дори по една вафла или шоколадче, да метне в раницата си всичко от което мисли че може да се лиши, и да го донесе в неделя на църквата над Джумая и по този начин да помогне поне на едно дете от дом "КНЯГИНЯ МАРИЯ - ЛУИЗА"(95 деца от 6 до 18г.) и "ОЛГА СКОБЕЛЕВА"(75 деца от 6 до 18г.). Лично аз обещавам, че всичко,което донесете, ще бъде използвано по предназначение,ще организирам транспорт на нещата още на другата сутрин и дори и съвсем малък от ваша страна жест,ще бъде оценен от тези деца. Ще бъдем на посоченото място цял ден тази неделя - 17.06 от 11 до 23 ч. МОЛЯ ЗАПОМНЕТЕ ДАТАТА И МЯСТОТО И НЕКА НА ВСИЧКИ ДА ЗАПОЧНЕ ДА НИ ПУКА МАЛКО ПОВЕЧЕ - ЗАЕДНО Усмивчица
----------------------
Забравих да спомена,че НЕ СЪБИРАМЕ ПАРИ,а само дрехи,играчки, козметика и храни с дълъг срок на годност ,а може би и просто всичко друго,което ви хрумне, че би зарадвало едно дете Усмивчица
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright