Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: нерви на зъб  (Прочетена 1581 пъти)
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« -: Юни 12, 2012, 22:27:40 »

Здравейте : ))) .. имам въпрос, свързан с нервите на зъб .. някой чувал ли е билково лечение за този проблем
Активен
Old_Soul
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #1 -: Юни 12, 2012, 23:31:11 »

Аз миналата година имаг гангрена на зъб. От три канала два бяха пълни с гной(това се установи след като се стигна до каналите).
    Зъболекарката ми заръча да гледам да не влиза храна вътре и аз започнах да си ги третирам : измиване със сода, жабурене с кислородна вода и накрая поставях памуче натопено в ракия в която са киснали корени от чер оман. По възможност се опитва да се изсмуква гнойта и да се плюе. След месец и половина само в един канал имаше гной, а в другия се беше възстановило кръвообращението.
    Лошото е, че процедурата по лекуване на зъб е стандартна - никой зъболекар няма да постави пломбата директно върху канал с оголен нерв и затова всички нерви се изваждат ако се стигне до отваряне на зъба.

Изпратих ти по мейла една книга в която има мудри  за лекуване на разни неща включително и нерв на зъб. Книгата е на руски език (все ще намериш кой да ти преведе).
    Аз съм лекувал други неща с тези мудри, но точно за нерв не знам.
    Активен
    Starseed
    الحصان الهامس
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #2 -: Юни 12, 2012, 23:38:25 »

много ти благодаря, наистина .. всичко добро ти желая : )
    Активен
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

• Град: софия
  • « Отговор #3 -: Юни 13, 2012, 00:06:51 »

здравей
    Конкретен отговор не мога да ти дам, но щом става въпрос за зъби, ето един интересен материал ,предполагам, за всички

http://zdrave-bg.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=179&Itemid=226

п.с. а, авторът -Людмил Егов, лично го познавам. била съм не веднъж на гост на семейството му. и знам, че е така. новаторските им идеи не са само на думи ,а начин на живот
    Активен
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 63

• Град: софия
  • « Отговор #4 -: Юни 13, 2012, 00:32:41 »

а, сетих се : ако имаш карамфил-подправка, вземи едно зрънце и го постави до болния зъб. от слюнката то ще омекне и го дръж по-дълго време. действа болкоуспокояващо
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Юни 13, 2012, 10:30:56 »

Карамфила(карамфилово масло) действа като антисептик и прекалена употреба умъртвява тъкани.
    Малко памуче напоено с йод също успокоява болки в зъб и позволява поне да спи човек.
    Крайния ефект при обработка с йод пак е умъртвяване на зъба.
    Така или иначе зъболекар е спасението поради прекалените рискове които се появяват от болен зъб и гнойни процеси.
    Горен зъб е особено опасен при гноен процес.
    Стигне ли се до болки в зъб - нещата са в много напреднал стадии.
    Рисковете са много - разпространение на възпалението към различни части на главата.
    От развален зъб може да започне косопад,проблеми със сърцето,натоварване на черен дроб и бъбреци и др.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright