Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: До хората който се мислят за велики в тоя форум !!!!  (Прочетена 1886 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #45 -: Юни 13, 2012, 15:05:28 »

Тая работа с манипулациите не може така да продължава..наистина.То да беше само един, ама те са доста..някак е добре да измислим нещо и да се предпазят децата тук..и не само, има и хора които не са деца, но въпреки това не могат да се опазят
И както казва Sine Wave Zero даже да не си обсебен, като ти се набива това в главата по цял ден, искаш не искаш почваш да си задаваш въпроси, да си набиваш филми...и т.н. И според мен не важи само за темата с това обсебване, ами и за мн други неща, които някой твърди, че сме..дали хубави дали не, резултата пак е срив!
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #46 -: Юни 13, 2012, 15:26:45 »

Ariam по тази причина именно понякога залитам в доста сериозна полемика в определени теми.
    И ако бях като албанеца Csók Akkor Jóéjt(абе човек откъде го изкопа това име)  или Рабено като години и жизнен опит със сигурност щях да ги редя доста цветисти...
    В една голяма степен този форум ни помага да се справим с това влияние и внушения като всеки споделя опит,гледна точка и преживяно.
    Напоследък виждам и ирония спрямо някои нови потребители и техните наивни въпроси и тревоги.
    Не е хубаво такова поведение и ирония...
    Бива ли да се иронизира някой който се опитва да ходи или се опитва да се събуди или изправи от калта?
    Нека бъдем по-състрадателни и търпеливи към всеки един новодошъл тук.
    Нека им дадем време да се ориентират без директни наказания,мъмрене или ирония.
    Можем ли да го направим?

Заедно можем повече!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: Юни 13, 2012, 15:51:34 »

И аз мисля, че можем Усмивчица
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #48 -: Юни 13, 2012, 17:25:12 »

Аз не знам късметлийка ли съм някаква или "по-специална", понеже Калоян още в първите си изречения към мен ми показа, че е с промит мозък!

Казвам късметлийка, понеже ми е изключително трудно да разбера как може някой, дори и малко запознат с нещата, да се върже на човек, който твърди: "В духовният свят се води битка м/у добро и лошо, ангелите пазители се бият с гадни същества и вампири и понякога губят! Когато ангелите пазители биват ухапани от вампир, те се превръщат във вампири и нападат и ядат хора!"

Дам и забележете, че този филм се разигравал в духовният свят. А колко хора изпитват носталгия към духовният свят тц тц сигурно им липсват битките!

Май на мен ми беше достатъчно да ми каже: "Не ми пращай твоя снимка, че ангела ми пазител стана червен и гневен, а ако ми пратиш снимка, може да те нападне!"
    Естествената реакция на човек, след подобно изказване е някак нормално да бъде или "-Ъ?" или "-А!!", може и "-Моля" или "Какво?", но някак "-Ъ?" ми се струва по-благозвучно!

Извинявам се ако на някой им се струва, че прекалявам със сарказма си, осъзнавам, че положението хич не е смешно! Пращал ми е разговор с момиче, което е "пред самоубийство" и съм наясно какви глупости и говори!

Там е работата, че сега стигна по-далеч и промива мозъка на деца! сам твърди, че извършва екзорсизъм и то го е приложил и на малолетни!!!

ПРОМИВА МОЗЪКА НА ДЕЦА, ЗАРИБЯВА ДЕЦА, ВНУШАВА НА ДЕЦА, ЧЕ СА ОБСЕБЕНИ ОТ ДЕМОНИ И ИЗВЪРШВА БОГ ЗНАЕ КАКВИ РИТУАЛНИ ДЕЙСТВИЯ СПРЯМО ТЯХ! И ПОДЯВОЛИТЕ КЪДЕ СА РОДИТЕЛИТЕ НА ТЕЗИ ДЕЦА!

Към АРИАМ: Има решение на проблема.. Сигнализиране където трябва!

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #49 -: Юни 13, 2012, 17:41:19 »

Каде?!На кого?!Аз не познавам родителите му, нито съм наясно с инстанцийте които пазят децата от интернет пространствени престъпници..между другото хубаво ще е да се отвори тема с телефони и меили на съответните закрилници - инстанции, та когато някой забележи нещо подобно и междуфорумно се обсъди да се обърнем към въпросните пазители...еми ако някой познава родителите на Никито нека им се обади, така ще е най-добре за него и още....като го знаете Калоян какво представлява докладвайте го там кадето трябва, защото този човек е прекалено опасен, и ако нищо не направим направо си ставаме пасивни съучастници...нали?!
    И не само Калоян ами и другите промивачи в този форум специално!
    И понеже днес имам рожден ден отивам сега да празнувам, а когато се върна ще потърсч в нета към кого можем да се обърнем..лек ден Усмивчица
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #50 -: Юни 13, 2012, 18:04:41 »

Предлагам да спим спокойно тази нощ.
    Не сме преки свидетели на коментираните факти с децата, за да сме пасивни съучастници на нещо.
    А и досега не ми е известно подобен тип влияние да бъде освидетелствано без самопризнания на похитителя.
    Предлагам вместо да вършим работата на родителите, да се обърнем първо към тях и те да вземат решение какво точно да правят и дали ще искат съдействие или не.

Сега авторите на тази тема разбирате ли защо е голяма грешка да се започват обвинителни изкази в този форум ?
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #51 -: Юни 13, 2012, 18:30:02 »

Цитат на: unwavering
    интернет пространствени престъпници

Цитат на: unwavering
    И понеже днес имам рожден ден
    Охо...!

Защо фб не сигнализира?!
    Живи и здрави да сте с малкия юнак и да си се радвате още много дълго време!
    Цитат на: Sine Wave Zero
    Предлагам да спим спокойно тази нощ.
    Предложението се приема на първо четене, без право на обжалване!

Предлагам вместо да вършим работата на родителите, да се обърнем първо към тях и те да вземат решение какво точно да правят и дали ще искат съдействие или не.
    Всеки случай е комплексен. Не мисля, че има универсално правилен подход, който може да се следва като шаблон.
    Подобни твърдения, свързани с интернет насилие (вече го има въведено като криминално деяние) са особено сериозни и за целта се налага да не прибързваме с готовността си за самопожертвователна гражданска самоинициативност. Не забравяйте, че и за безпочвени обвинения и обида, също може да бъде подведен под отговорност източника им.
    Сега авторите на тази тема разбирате ли защо е голяма грешка да се започват обвинителни изкази в този форум ?
    Отначало, още като видях заглавието и директно си влезнах с решението да я "кастрирам" темичката. Реално не разбрах идеята на мецанка - да остави лудите да се налудуват, та после да ги замете вкупом с голямата метла, но реших, че знае какво прави и оставих нещата така.
    В интерес на истината, от тази тема, аз и Стран сме напред с по 4 бири, а и се казаха някои забавни неща.
    Иначе казано, дори и да е тема "за или против силиконовите импланти", от участниците зависи, какъв курс ще предприеме тя.
    Пушилката, която се вдигна тук, щеше да се вдигне другаде, щом има огън. Когато се гаси огъня, тогава се вдига много пушек, но и когато се разпалва. Да се надяваме да не е второто.
    Та сега очакваме мецанка и нейната голяма лопата и още по-голяма метла! Може и просто да я заключи, макар че... пак казвам - който си има нещо за казване изливане, изхвърляне и изливане, по-добре да е тук, близо до контейнера за смет, а не в 10 теми по малко.
    ---> вентилатороед
    « Последна редакция: Юни 13, 2012, 19:09:55 от sanguinary » Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #52 -: Юни 13, 2012, 19:28:04 »

И аз мисля, че можем Усмивчица
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Форум
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Емилиян 1 618 Последна<br />публикация Септември 06, 2010, 11:47:35
    от nia.boneva6
    Има ли дискриминация и лично отношение в този форум?!
    Въпроси и отговори
    slaviancho 14 906 Последна<br />публикация Февруари 10, 2011, 00:41:52
    от protoplasma
    За кого е този форум??
    Въпроси и отговори
    Турист 1 617 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 19:55:07
    от Sentinel
    Посветен, който "владее" хората чрез страхове и заплахи
    Програмиране, световен елит
    Аэ съм 10 2234 Последна<br />публикация Юни 14, 2011, 19:48:52
    от Amica
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 1163 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright