Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: До хората който се мислят за велики в тоя форум !!!!  (Прочетена 1885 пъти)
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #15 -: Юни 11, 2012, 13:56:55 »

Светли и Чисти Мисли за Всички
      Защо, защо, Защо, някои се Мислят за Велики.
      ЗАЩОТО ВСИЧКИ СМЕ ВЕЛИКИ.
      Представете си че 200 милиона души трябва да загинат и само на един се дава честа да ЖИВЕЕ. Трябва да се избере най най най добрият. Всичките 200 милиона дават правото си на ЖИВОТ на този най най най Добрия, Силен, Съвършен и т.н. На този, които ще изпълни мечтата на всички. И този Човек сте вие.
      Защото за оплождането на яйцеклетката съдържа точно такъв брой сперматозоида.
       Всеки от тях носи в себе си потенциален живот, всеки би могъл да се развие и да се превърне в Човек. Но тази Чест се е паднала на Вас. Вие сте Избраника. И всеки от нас, които Живеем, е именно тоя единствен от многото милиарди с право да съществуват.
      Бъдете достойни за тази висша Награда - ЖИВОТА.
       Виждам как всички хора се борят с нещо което в края е само една ИЛЮЗИЯ.
       Ако всеки един се обърне към себе си и помисли какво му е нужно, ще види че се нуждае само от едно - ЛЮБОВ. И мога да кажа със сигурност че всички тези статии, които са по медиите водят до едно, как да ни отдалечат от правия ПЪТ въпреки, че са написани с доброжелателни думи.
      Когато сте готови да възприемете отговорът той ще дойде ненадейно и ще видите колко близко е бил и колко опростен.
     Любов за Всички

Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    zigzagy77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #16 -: Юни 11, 2012, 15:28:01 »

Е има и други които се възмутиха от културата на модераторите само ще кажа че мен ме баннаха поради груб език който аз предварително се извиних на хората ако не са ме разбрали правилно и после кво стана хоп бан ем за това вече си мълча и само гледам как се развивате защото все пак има и интересни неща за размисъл в форумите.Мисля за не важно кой как се изразява а кой какво ще поднесе на търсещите а не да ми правят енергиини негативни облаци около мен!

Значи аз да се извиня най-напред,да си получа индулгенцията и да започна наред който и както ми падне?
    Грубия тон никога не е бил силен аргумент в каквато и ситуация да се намира човек.
    Простия емперичен опит показва че накрая се стига до нежелани последствия за всяка от страните.
    Правилното изразяване е основа на правилна комуникация и признак все пак за някакво ниво на развитие.
    Търсещия човек намира това което си е извикал.
    Почукай и ще ти се отвори.
    Не всеки е готов да приеме чужд съвет,идея или мисъл.
    А всъщност ако имаме по една идея и си ги разменим,накрая всеки ще има по две идеи.
    И когато разгадаете думата за която ви говори Мъдрост и Хармония всичко ще е много по-различно...

Приятелю , аз не искам да се обижда никой но какво да направим като за всеки правилния начин на говорене и разбиране е строго индивидуален а не общ еднакъв начин, все още,надявам се ,всеки дай боже да разбере че само егото се обижда в човека а от там последствията.За това не искам с никой да споря и няма да ви поучавам само ще добавя че встъпилите в духовното си развитие стигат до един етап на чистота, дори на изразяването ,както беше в случая за моя пост и бан.Когато го постигнат всички ще го разберат, за какво съм говорил и съм нагрубил може би нечие его за което пак се извинявам ,защото разбирам ясно ,че има още какво да се научи от вас,а има и какво вие да научите както казва (мъдрост и хармония) - всяка мисъл се материализира и от там се получиха моите затруднения които някой от вас ми причиниха на моето семейство по скоро на децата ми за което трябва да се вслушате в съветите на някои хора за да не се получава така че да страдат невинни защото аз имам защита а дацата ми нямат. И ако не ги е срам някой ще се покаят за тези си действия. Поста който бях писъл и за който ме баннаха си съдържаше точно тези поуки за неправилни от ваша страна действия ,"за вас правилни" ще повторя някои болезнени неща от там.Първо човек започва да овладява егото и ума си и после всичко останало като психически сили и други а някой от вас който ми се обиди направо точно това направи.Както и да е повече няма да ви пиша до като не видя че някой съфорумници, те си знаят кои, не влязат в пътя отново няма смисъл да вадим шпаги и също така оставете и другите които искат да напишат нещо полезно за някои а за други не защото е ясно че като всяко дете нещо което го забраниш то става сладко а когато го позволиш само то може да избере кое е правилно или му трябва в живота за напред! Весели и щастливи дни ви желая !!!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Юни 11, 2012, 15:53:27 »

Цитат
    всяка мисъл се материализира и от там се получиха моите затруднения които някой от вас ми причиниха на моето семейство по скоро на децата ми за което трябва да се вслушате в съветите на някои хора за да не се получава така че да страдат невинни защото аз имам защита а дацата ми нямат. И ако не ги е срам някой ще се покаят за тези си действия

На мен това ми прилича на сериозно обвинение и държа да доизясняване. Видях за какво си баннат , не е поради засягането на нечие его, а поради засягането на средата на общение, целта може да се постига и с друг вид конструкция неразбалансираща средата.
    Модераторите имат целта да крепят баланса на средата , за да може да има ефективност в множеството. Решенията се взимат на базата на опит и повече от две годишен поглед върху форумното пространство.
    Пътят на всеки е индивидуален, нивата са различни и уникални, средата има за цел да съдържа балансирано поле на избор ,без сръчквания,натиск и апели за обезателно събуждане веднагически.Това е моето лично отношение ,естествено има още 3ма модератора и администратор.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #18 -: Юни 11, 2012, 20:33:09 »

николай петров, пикльо недни! успя да ме вбесиш! повярвай ми, няма вече за тебе и оня кукумицин калоян ти дончев отърване! да ви се не видеше и сволочта вмирисана жалка! такива като вас са за карлуково - при шизофрениците! не сте ме сварвали така - правете си изводите! ако остане за 2 дена на вас тоя форум, вие ще го разсипете, въжерници недни! дано да се продъните вдън земи, уроди долни! и вие, и вашите от бога проклети лъженауки! вървете по дяволите, дяволопоклоници лъжливи! всички вие - и ти, петров, и ти дончев, сте за освидетелстване!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #19 -: Юни 11, 2012, 23:44:57 »

Ауч !  Успя да ми стане гнусно.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #20 -: Юни 11, 2012, 23:54:44 »

Кисинг, не ти прави чест подобни изблици! Толкова ли не можа на лични да си изразиш възмущението към тях, а трябваше да е пред всички?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Юни 12, 2012, 00:11:27 »

Абе Борко казах ти да не им се ядосваш ,най -малкото тука да се занимаваш с тях. Пък чак ги анатемоса и ги кълнеш ,недей така няма смисъл да си навличаш проблеми и бан  щото си прекалил. Приеми го за официално предупреждение- Рабено и той като го хванат нервите и нямате спирка на езика братче, хубууу ама не форумно   
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Юни 12, 2012, 00:55:45 »

Да, псувнярството е теоретически възможен занаят и пред входа на кръчмата! Пристрастяване
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #23 -: Юни 12, 2012, 01:46:48 »

Подкрепям си го Кисинг, така избухват хора, които са прекалено истински
    Стига, не е чак толкова прекалено...просто е прекалено искренно Усмивчица
    Радвам се, че е разбрал и той като мен Усмивчица
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Юни 12, 2012, 04:12:31 »

Изглежда сега е момента да напомня, че силата на съзидателното отношение също е истинска.
    Дори да си излял истинския си гняв, това не значи че не си спестил истинската си любов.
    Претендираш ли за истинност, значи по-добре да демонстрираш и двете в едно.
    Но ако ще е само плюенето - мерси, няма защо да слушам че това е директно, истинско, откровено и тъй нататък. Колкото и да ми се говори с критика, просто няма да я приема насериозно... за когото и да става въпрос.
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #25 -: Юни 12, 2012, 07:26:13 »

БРАВО, БРАВО,БРАВО
     АЙДЕ СЕГА ВСИЧКИ УМЪРСЕНИ ПОД ДУША ЗА ПРОЧИСТВАНЕ.
     И това да ви е за ПОСЛЕДНО.
     Любов за Всички
    Активен

Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #26 -: Юни 12, 2012, 10:55:00 »

Изглежда сега е момента да напомня, че силата на съзидателното отношение също е истинска.
    Дори да си излял истинския си гняв, това не значи че не си спестил истинската си любов.
    Претендираш ли за истинност, значи по-добре да демонстрираш и двете в едно.
    Но ако ще е само плюенето - мерси, няма защо да слушам че това е директно, истинско, откровено и тъй нататък. Колкото и да ми се говори с критика, просто няма да я приема насериозно... за когото и да става въпрос.
    Нещо не те разбирам  Згреших прекалено на вътре сякаж го взимаш!
    Мислиш си, че няма причина за плюенето ли..не казвам, че не е прекалено, просто е силно Усмивчица
    Личи си, че извира от вътре и мога да се досетя защо е тази реакция..,но няма смисъл да продължавам тази обречена тема!
    Поздрави на батенцата с демоните!
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #27 -: Юни 12, 2012, 12:20:15 »

Какво виждам аз  в тази тема
        Как да Игнорираме тъмнината около нас - УРОК 1
        Как да Запазим Съмообладание - УРОК 2
        Как да Отвърнем на омразата с ЛЮБОВ - УРОК 3

Време е да се Прочистим от всичкия негативизъм, да Заблестим така, че да не остане никаква Сянка около нас.

Всичко е Любов
    Активен

meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #28 -: Юни 12, 2012, 13:11:42 »

Здравей Мъдрост и Хармония
    Цитат
    Какво виждам аз  в тази тема
        Как да Игнорираме тъмнината около нас - УРОК 1
        Как да Запазим Съмообладание - УРОК 2
        Как да Отвърнем на омразата с ЛЮБОВ - УРОК 3

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6010.15;num_replies=27#ixzz1xZXA33a2
    Малко ще ти барна точките,надявам се да не се разсърдиш.
    Та-
      Как да бъдем Неутрални към тъмнината около нас-УРОК 1
      Как да се Притесняваме Правилно  -УРОК 2
      Как да Не Допуснем Омразата да ни пречи да Бъдем Добри -УРОК 3
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Юни 12, 2012, 14:03:13 »

Отговорът е един Чрез Силата на МИСЪЛТА.
       Игорираш чрез Мисълта и Преобразуваш с Любовта в Положително.
       Пример ; когато се намираш в свада усмехни се и отговори спокойно с мека интонация -  изпробвано
        Любов за всички
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Форум
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Емилиян 1 618 Последна<br />публикация Септември 06, 2010, 11:47:35
    от nia.boneva6
    Има ли дискриминация и лично отношение в този форум?!
    Въпроси и отговори
    slaviancho 14 906 Последна<br />публикация Февруари 10, 2011, 00:41:52
    от protoplasma
    За кого е този форум??
    Въпроси и отговори
    Турист 1 617 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 19:55:07
    от Sentinel
    Посветен, който "владее" хората чрез страхове и заплахи
    Програмиране, световен елит
    Аэ съм 10 2234 Последна<br />публикация Юни 14, 2011, 19:48:52
    от Amica
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 1163 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright